הגבר שלי חזר!!!!

חבר'ה יקרים שלי!!! כמו שהבטחתי לכם, או לותקים מבניכם שזוכרים את הסיפור המיוחד שלי, אני מביאה לכם עדכונים... ביום חמישי ב4 לפנות בוקר החבר שלי (עכשיו זה גם רשמי...) חזר מחו"ל אחרי שנה וחצי כמעט!!! בילינו יחד עד אתמול בערב ביחד! איזו הרגשה מדהימה!!!! ההורים שלו כ"כ לבביים, אין פלא שיצא להם בן כזה מאמי... עם כל החששות שלי, והיו לי חששות שאני מצפה ליותר מידי- כל מה שציפיתי לא השתווה למה שהיה באמת! הוא מושלם לי ואני מרגישה שהיה שווה לחכות לו 10 חודשים ואפילו יותר! תחושות הבטן שלי לא בגדו בי! הוא מושלם לא רק בטלפון ומרחוק- הוא יותר מושלם פנים מול פנים. אני לא יודעת אפילו איך להסביר את ההרגשה במילים, בעצם, אי אפשר! זו אהבה אמיתית, טובה והדדית! אם נסתכל על זה יותר לעומק , אני יכולה לומר כמעט בוודאות שהוא הזיווג שלי. זה נישמע אולי קצת לא מציאותי וקיטשי אבל למי שמכיר את הסיפור שלנו מקרוב זה ניראה הכי נכון... אז לסיום, אני מאחלת לכולם שימצאו את הגבר/ הבחורה המושלמת בשבילם! הכפפה ליד שלהם. ומאחלת לכולם שיזכו באהבה אמיתית! תאמינו באהבה! היא אכן קיימת! יום מקסים ושבוע טוב לכולם! אוהבת אתכם

מרגש לשמוע

כל הכבוד על זמן ההמתנה! שיהיה לכם רק בהצלחה ותהנו מכל רגע ביחד איזה כייף לשמוע דברים שכאלה בתחילתו של יום סגרירי תמסרי לגבר שלך WELCOME HOME & NO PLACE LIKE HOME אוהבים החברה מהפורום

מורני שלי..

אני כל כך שמחה בישבילך ידעתי שלא תתאכזבי ומה שהיה בטלפון יהיה יותר טוב פנים מול פנים. אני כל כך מתרגשת בישבילך. מאחלת לכם את כל האושר שבעולם ודברי איתי ב ICQ לבבית

איזה כיף ...

הרבה הצלחה ואושר

מורןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!

יוווו איז יופייי איזה כייף לשמוע המון המון הצלחהה ורק אושר לשנייכם נ.ב עכשיו שהוא פה אני מבקש ממך לא לשכוח מאיתנו ..כי גם אנחנו חמודים... תזהרי לך

אל תדאג! אני אשתדל למצוא זמן! עכשיו זה גם המאמי שלי וגם התקופה של המבחנים...

הגבר שלי חזר!!!!

חבר'ה יקרים שלי!!! כמו שהבטחתי לכם, או לותקים מבניכם שזוכרים את הסיפור המיוחד שלי, אני מביאה לכם עדכונים... ביום חמישי ב4 לפנות בוקר החבר שלי (עכשיו זה גם רשמי...) חזר מחו"ל אחרי שנה וחצי כמעט!!! בילינו יחד עד אתמול בערב ביחד! איזו הרגשה מדהימה!!!! ההורים שלו כ"כ לבביים, אין פלא שיצא להם בן כזה מאמי... עם כל החששות שלי, והיו לי חששות שאני מצפה ליותר מידי- כל מה שציפיתי לא השתווה למה שהיה באמת! הוא מושלם לי ואני מרגישה שהיה שווה לחכות לו 10 חודשים ואפילו יותר! תחושות הבטן שלי לא בגדו בי! הוא מושלם לא רק בטלפון ומרחוק- הוא יותר מושלם פנים מול פנים. אני לא יודעת אפילו איך להסביר את ההרגשה במילים, בעצם, אי אפשר! זו אהבה אמיתית, טובה והדדית! אם נסתכל על זה יותר לעומק , אני יכולה לומר כמעט בוודאות שהוא הזיווג שלי. זה נישמע אולי קצת לא מציאותי וקיטשי אבל למי שמכיר את הסיפור שלנו מקרוב זה ניראה הכי נכון... אז לסיום, אני מאחלת לכולם שימצאו את הגבר/ הבחורה המושלמת בשבילם! הכפפה ליד שלהם. ומאחלת לכולם שיזכו באהבה אמיתית! תאמינו באהבה! היא אכן קיימת! יום מקסים ושבוע טוב לכולם! אוהבת אתכם

תודה לכולם!!!!!!

מאמי את לא עונה לי

למייל ונמחק לי המסנג'ר שלך רוצים להרחיק אותך אחיינים שלי הם מחקו לי אותך

טולי...

אם את רוצה יש לי את הICQ שלה. אז אם את רוצה תשלחימלי מייל.

חחחח טולייייייייייייייי

מתוקה!!! לא קיבלתי ממך שום מייל... אוףףףףףף איזה עצבים עם המייל של וואלה!!!!! המסנג'ר שלי: morena_pa@hotmail.co.il תכתבי לי.....

הגבר שלי חזר!!!!

מורנוש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מותק שילי - אני כל כך שמחה לקרוא את ההודעה שלך!!!! אין לך מושגגג איך זה חימם לי את הלב ! די- אני כל כך מאושרת בשבילך מותק !! כל כך מגיע לך להיות מאושרת ולזכות באהבה שאשכרה חיכית לה כל כך הרבה !!! תמיד מייעצת לכולם, תמיד מהלב, תמיב מכל הנשמה .. אני כל כך שמחה בשבילך מותק... שיהיה בכיף , המון אושר - כי בהחלט מגיע לך!!!!!!! אוהבת לאללה!!!

אני כל כך מקנאה!!!

מזל טוב לך מותק! שיהיה לכם רק טוב ותמיד! ותהיו מאוהבים ומאושרים לנצח. אבל... אבל... גם אני רוצה איפה פוגשים בחורים מוצלחים?

מורנה מדהימה שכמותך

את לא מבינה כמה אני שמחה בשבילך אושר אמיתי הציף אותי החזיר אותי לאחור והזכיר לי את האהבה,התשוקה,הכיפוסים העזים שיש לגבר שעזב ולו לחצי שנה או כמה חודשים. אני מכירה את הסיפור שלך,וכל כך מאושרת בשבילך הלוואי והעינינים יהיו כמו בהתחלה ואפילו טובים יותר אני מאחלת לכם המון אושר ואהבה,ותקפצי להיכל הבדידות[פה] בזמנך הפנוי, מזל טוב מזל טוב ושוב מזל טוב מזל טוב לגבר שלך,על האישה המקסימה שיש לו...[הוא יודע כמה?]

שירוש מתוקה!!!

תודה רבה על האיחלולים האלה!! את ממש מתוקה! * כן.... הוא יודע עד כמה... והוא אפילו הרבה יותר ממני....

אני כל כך מקנאה!!!

מזל טוב לך מותק! שיהיה לכם רק טוב ותמיד! ותהיו מאוהבים ומאושרים לנצח. אבל... אבל... גם אני רוצה איפה פוגשים בחורים מוצלחים?

מאמי...

תודה מאמי, מהפה שלך לאלוהים! יוצא לי לפעמים לפחד מעצם זה שהקשר שלנו כ"כ מיוחד! אבל... הבחור שלי הרגיע אותי.... ולגבי השאלה שלך- אל תחפשי אותם... הם יבואו! ואת לא תדעי איך לצאת מזה...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר