איפה כל הגברים הטובים? איפה הגברים שלא מחפשים רק לסיים את הערב במיטה? איפה הגברים הרומנטים?

אני פשוט לא מבינה את זה. אני יושבת וקוראת את ההודעות בפורום הנחמד הזה, לפעמים אפילו צוחקת על הודעות מסויימות מתוך מחשבה שאני לא הייתי נופלת בפח שאליו נפלה הילדה המתוקה שכתבה את המילים האלה, או מתוך יהירות כי אני הייתי מבחינה כי הבחורה שאני יוצאת איתה (מדברת מנקודה גברית) לא רצינית או בוגדנית. אך לאחר סופשבוע האחרון שעברתי הנני מודיעה בזאת כי אכן רוב הגברים במדינתנו הקטנה מעמידים את טובת ה"עצם" הקטנה שלהם לפני טובת הבחורה שמולם! תראו לי את הבחור שיראה קמצוץ הגינות ורומנטיקה על פני "איזו תנוחה היא האהובה עלייך?" מה יש לכם? איפה מילות אהבה מצמררות שיער? היכן הליטופים העדינים המבשרים את האכפתיות? היכן הרומנטיקה שבאהבה ובמגע? לתשומת לב הקוראים, שבוע טוב.

אין יותר

נגמר המלאי...

אבל יופי של הודעה

אהבתי.

לא יפה לדבר ככה זה לא נכון מה שאתן אומרות...

יש גברים שממש לא מתנהגים ככה אומנם הם מעטים אבל עדיין קיימים..וזה לא נכון לכלול אותם גם בזה

יופי...

אבל הם תפוסים. זה לא נחשב...

איפה כל הגברים הטובים? איפה הגברים שלא מחפשים רק לסיים את הערב במיטה? איפה הגברים הרומנטים?

אני פשוט לא מבינה את זה. אני יושבת וקוראת את ההודעות בפורום הנחמד הזה, לפעמים אפילו צוחקת על הודעות מסויימות מתוך מחשבה שאני לא הייתי נופלת בפח שאליו נפלה הילדה המתוקה שכתבה את המילים האלה, או מתוך יהירות כי אני הייתי מבחינה כי הבחורה שאני יוצאת איתה (מדברת מנקודה גברית) לא רצינית או בוגדנית. אך לאחר סופשבוע האחרון שעברתי הנני מודיעה בזאת כי אכן רוב הגברים במדינתנו הקטנה מעמידים את טובת ה"עצם" הקטנה שלהם לפני טובת הבחורה שמולם! תראו לי את הבחור שיראה קמצוץ הגינות ורומנטיקה על פני "איזו תנוחה היא האהובה עלייך?" מה יש לכם? איפה מילות אהבה מצמררות שיער? היכן הליטופים העדינים המבשרים את האכפתיות? היכן הרומנטיקה שבאהבה ובמגע? לתשומת לב הקוראים, שבוע טוב.

הממממ...

בדיוק לאחרונה היתה לי שיחה עם אחד מהחברים הקרובים שלי על אותו הדבר, רק להפך. על זה שבנות כבר לא מעריכות מחוות רומנטיות, שבכלל החיים נהיו יותר ציניים. אני יכול להמשיך עם ההשערות שכל אחד מאיתנו נתן, אבל הנקודה היא שלא ניתן להכליל, וגם עם 100% מהחברות שלי (לשעבר) לא העריכו את היחס שנתתי, אני מאמין שיש מישהי אי שם שאולי כן תעריך. ספק אם אני אמצא אותה, אבל אני ממשיך לקוות.

גם אני חשבתי כמוך...

אני חשבתי בדיוק כמוך, שהגברים הרומנטיים שבאמת אכפת להם מהחברה שלהם נכחדו מהעולם, אך הופתעתי!!! הכרתי את החבר הנוכחי שלי (טפו טפו טפו לעוד המון זמן) והוא פשוט כזה! הוא אכפתי ומלטף ואני הכי חשובה לא בעולם! יש עוד גברים כאלה אך באמת מעט....

הממממ...

בדיוק לאחרונה היתה לי שיחה עם אחד מהחברים הקרובים שלי על אותו הדבר, רק להפך. על זה שבנות כבר לא מעריכות מחוות רומנטיות, שבכלל החיים נהיו יותר ציניים. אני יכול להמשיך עם ההשערות שכל אחד מאיתנו נתן, אבל הנקודה היא שלא ניתן להכליל, וגם עם 100% מהחברות שלי (לשעבר) לא העריכו את היחס שנתתי, אני מאמין שיש מישהי אי שם שאולי כן תעריך. ספק אם אני אמצא אותה, אבל אני ממשיך לקוות.

נכחדו או לא??

לדעתי הרעיון שאנו הנשים ננווט את הגברים ונשייט איתם כשאנו הקפטן והם אפילו לא מודעים לזה, לדעתי כשיש רגש בין בני זוג שווה להשקיע בגבר ובמערכת ואיך אומרים מה ששתלת קצרת,ולא לחכות שהם יהיו מתוקים חמודים ומתחשבים, איך אמרו לפנינו הגברים הם ציידים וכך הם מתנהגים רודפים אחרי הטרף ואנו הניצודות החמודות ו"חסרות הישע" למעשה הטורפות האמיתיות,ואת זה כולנו או מרביתנו חשות,ובהתאם פועלות- אז ילה בנות לא מתאים לכן להישמע כך,תהיו אסרטיביות ככה זה עובד=כמובן לדעתי

קיימים גברים כאלה!

זה נכון שקשה למצוא אותם- אבל הם לא נכחדו! בימנו זה מאוד קשה למצוא גבר שלא חושב רק על הצרכים המינים שלו כי העולם שלנו נהיה רע. אולי אני לא אהיה אובייקטיבית עכשיו, אבל החבר הנוכחי שלי הוא כזה! אני מודה, הוא גבר, ויש לו צרכים וזה לגיטימי ביותר אבל הוא לא הופך את זה למרכז חייו ואפילו יותר מזה- הוא זה שביקש ממני שנתקדם לאט כי אני האחת בשבילו. אז בשורה התחתונה- ישנם עדיין גברים רומנטיים ואכפתיים- צריך רק למצוא אותם. שיהיה שבוע טוב!

אכן רוב הגברים במדינתנו הקטנה מעמידים את.....

זה לא רק במדינה שלנו זה בכול העולם תמיד יש תן וקח ולפעמים מילים של "אהבה" זה מסווה לצרכים ביולוגים. השוני בין המינים הוא רק בדרך

נכחדו או לא??

לדעתי הרעיון שאנו הנשים ננווט את הגברים ונשייט איתם כשאנו הקפטן והם אפילו לא מודעים לזה, לדעתי כשיש רגש בין בני זוג שווה להשקיע בגבר ובמערכת ואיך אומרים מה ששתלת קצרת,ולא לחכות שהם יהיו מתוקים חמודים ומתחשבים, איך אמרו לפנינו הגברים הם ציידים וכך הם מתנהגים רודפים אחרי הטרף ואנו הניצודות החמודות ו"חסרות הישע" למעשה הטורפות האמיתיות,ואת זה כולנו או מרביתנו חשות,ובהתאם פועלות- אז ילה בנות לא מתאים לכן להישמע כך,תהיו אסרטיביות ככה זה עובד=כמובן לדעתי

לא נכחדו

הבעיה מתחילה כאשר הבחורה רוצה להרגיש משוחררת מינית בשנות ה-21 אבל מנטליות של שנות ה-40 ... the perfect male

עדיין קיימים גברים כאלה..

רק שקשה למצוא אותם.. ואני יכולה להוכיח לכם רק דבר אחד שגם מאחורי הגברים שנקרא להם "עושים בעיות" חחח מסתתרים גברים רומנטיים ועם לב חלש.. וזה מניסיון אישי! אתמול נוכחתי לזה!!! מי שמכיר את הסיפור שלי אז הוא בסוף נשבר וקשה לו לוותר על האהבה שיש לו אלי. ואני! אני מאושרת בזכותו

לבבית

הי לבבית אני רוצה להוסיף משהו הגבר שאת כה מחניפה לו הוא סתם נקניק עלה נידף ברוח כאשר טיפה קשה לו הוא מוריד את נפשו לריצפה סתם עלוב נפש חפשי גבר לא סמרטוט

פלונית חמודה

תיתבגרי חפשי לך גבר לא רק מישהו שיזין אותך שידע לפנק אותך שיכאב את כאבך ושיהיה גם הכרית והשמיכה שלך שידע להניק ולקחת את הדברים הנכונים מבחינתך ומצידולא רק המינים נשים כחלחלןת חישבי היטב על הכתוב לא רק על זיונים הם לא הכל אבל בלעדיהם שום מערכת טובה לא תחזיק מיצאי את האיזון או שתיתני לגבר הגון שידאג לזה

לבבית

הי לבבית אני רוצה להוסיף משהו הגבר שאת כה מחניפה לו הוא סתם נקניק עלה נידף ברוח כאשר טיפה קשה לו הוא מוריד את נפשו לריצפה סתם עלוב נפש חפשי גבר לא סמרטוט

אם היית מכירה...

את הסיפור שלי לא היית מגיבה ככה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר