סיפור שקרה לי...

שלום לכולם. האמת שזו פעם ראשונה שאני כותבת פה, ואני מקווה שזה יעזור. אז ככה: לפני כמה זמן הכרתי מישהו דרך ידיד שלי, והוא היה מושלם (בשבילי). מאז שאני והאקס שלי נפרדנו לא מצאתי מישהו שהתאים כל כך ל"תבנית" (אם אפשר לקרוא לזה כך) שבניתי לעצמי... בקיצור יצאנו במשך 3 שבועות מושלמים. היה הכי כיף והוא הכי חכם ושנון שיש, הכל היה פשוט מושלם (כן גם הנושא "ההוא"). אחרי 3 שבועות הוא אמר לי שאני מדהימה ושהכי כיף לו איתי אבל הוא לא יודע כרגע מה הוא רוצה מעצמו והוא לא וצה לפגוע בי - אז לכן הוא החליט לחתוך. הוא המשיך להתקשר תקופה מסויימת כי אני "חשובה לו והוא לא רוצה לאבד אותי". מה הוא רוצה?

השאלה היא....

מה את מרגישה? האם את מרגישה שהיית רוצה אותו בתור ידיד? ואם התשובה לא, אז כדאי לך לבקש ממנו יפה, שדי, שיפסיק להתקשר, או שפשוט את יכולה להיות קרירה אליו. לגבי השאלה מה הוא רוצה, בנים, לכי תביני..... ועוד רעיון שעלה לי בראש, אולי הוא רוצה לשמור אותך על אש קטנה, ז"א אם הוא יתחרט, אז שהוא יוכל לחזור אליך.

תשובה

אני עדיין לא יכוה להיות איתו בקשר ידידותי... אני ממש נמשכת אליו וגם דיי מתרגשת שאני רואה אותו.. אולי אחרי שיהיה לי מישהו חדש אני אהיה מסוגלת. אני לא רוצה לנתק איתו את קשר אבל מצד שני אני לא יודעת אם אני לא אפגע ממנו שוב

אני חושבת

ש אם זה מה שהוא גורם לך להרגיש, אז לא כדאי לך להיות איתו בקשר, בטח יש לך עוד המון ידידם ואת לא צריכה עוד אחד, וגם אם כן אז לא אותו. גם לי היה פעם מקרה דומה, ואני פשוט ביקשתי יפה מהבחור שיפסיק להתקשר אלי, והיום כשאני רואה אותו זה נורא נחמד כי אין לי כבר רגשות אליו (זה היה לפני 4 שנים בערך)

סיפור שקרה לי...

שלום לכולם. האמת שזו פעם ראשונה שאני כותבת פה, ואני מקווה שזה יעזור. אז ככה: לפני כמה זמן הכרתי מישהו דרך ידיד שלי, והוא היה מושלם (בשבילי). מאז שאני והאקס שלי נפרדנו לא מצאתי מישהו שהתאים כל כך ל"תבנית" (אם אפשר לקרוא לזה כך) שבניתי לעצמי... בקיצור יצאנו במשך 3 שבועות מושלמים. היה הכי כיף והוא הכי חכם ושנון שיש, הכל היה פשוט מושלם (כן גם הנושא "ההוא"). אחרי 3 שבועות הוא אמר לי שאני מדהימה ושהכי כיף לו איתי אבל הוא לא יודע כרגע מה הוא רוצה מעצמו והוא לא וצה לפגוע בי - אז לכן הוא החליט לחתוך. הוא המשיך להתקשר תקופה מסויימת כי אני "חשובה לו והוא לא רוצה לאבד אותי". מה הוא רוצה?

בעייתי

זה נשמע כאילו הוא לא יודע מה הוא רוצה מעצמו. מנסיוני גברים כאלה לוקח להם הרבה זמן להבין את הרגשות שלהם ומה הם רוצים.ובדרך הם משאירים הרבה לבבות כואבים.אז אם עדיין לא התאהבת תברחי בזמן ותחפשי מישהו יציב יותר.פגשתי גבר כזה לאחרונה ואני אומרת לך שאין להם תקנה. בהצלחה בחיים

שלום לך....

קודם כל- ברוכה הבאה! לדעתי הוא מעוניין לשמור אותך על אש קטנה. ואם זה לא מתאים לך- תבהירי לו שאת מעוניינת להיות איתו או לא להיות איתו בכלל! אני אישית, בעד להתנתק לגמרי ובמיוחד אם קיימת אהבה אצלך ואין סיכוי שתחזרו... זה סתם כאב לב מיותר!

אני מסכימה לחלוטין

אם הוא לא יודע מה הוא רוצה ממך שיעשה חושבים עם עצמו ושלא ישאיר לך תקווה מיותרת בלב, כי זה לא הוגן כלפייך.

סיפור שקרה לי...

הוא רצה סקס נטו

וסליחה אבל לפי מה שאת מספרת ככה הגברים מתנהגים קיבלו את מבוקשם ובורחים ואז מנסים לשמור אותך על אסש קטנה בוודאות

שלום לך....

קודם כל- ברוכה הבאה! לדעתי הוא מעוניין לשמור אותך על אש קטנה. ואם זה לא מתאים לך- תבהירי לו שאת מעוניינת להיות איתו או לא להיות איתו בכלל! אני אישית, בעד להתנתק לגמרי ובמיוחד אם קיימת אהבה אצלך ואין סיכוי שתחזרו... זה סתם כאב לב מיותר!

האמת שכולכם צודקים...

תודה רבה, שמחתי להצטרף וכנראה גם הייתי צריכה לשמוע את מה שיש לכם לומר. זה אכן קשה אבל לא נראה לי שהוא היה מעוניין רק בסקס - בבחורים כאלו נתקלתי ואני כבר יודעת לזהות אותם (לא שזה רע לרצות רק סקס..) הבעיה היא שהוא היה כל כך בסדר שזה קשה אפילו לכעוס עליו!

סיפור שקרה לי...

אני דווקא קצת חולק על דעתם של אחרים....

קודם כל...ברוכה הבאה לפורום שלנו. מקווה שתהני בו! לגבי אותו בחור - לדעתי זה לגיטימי שבן אדם (גם גבר וגם בחורה) לא ידעו מה הם רוצים כרגע בנוגע לזוגיות. את מכירה אותו בסך הכל 3 שבועות....את לא יודעת מה עבר עליו! לדעתי, זה לא אומר שהוא מחפש איתך רק סקס כי....אולי הוא באמת לא רוצה לפגוע בך? זה תלוי באופי שלו. אני אתן את עצמי כדוגמא: גם אני לא הכי יודע ברגע זה מה אני רוצה בכל הקשור לזוגיות אז אני לא מחפש אף אחת כדי לא לפגוע בצד השני. אבל אם ידידה שלי תרצה להכיר לי חברה או שאם אני יכיר מישהי...אני יזרום עם זה קצת לראות אם אני מצליח דרכה אולי לפתור את תעלומת החוסר הבנה. כל מי שמכיר אותי פה יודע שאם אני יגיד לה שאני לא יודע מה אני רוצה כרגע לא אומר שאני רוצה איתה רק סקס...... מה שאני חושב שכדאי לך לעשות זה פשוט לדבר איתו על זה באחד מהפעמים שהוא מתקשר. להגיד לו שאת נמשכת אליו ואת רוצה אותו (לא זה לא בושה וזה לא הופך אותך למופקרת או וואט אבר!) ולפי התשובות שלו תראי אם הוא מחפש רק ידידות, אם הוא רוצה אותך רק לסקס או....וואט אבר. מקווה שקצת עזרתי ושיהיה בהצלחה

תשובה לשאלה

הוא אמר לך מה יש לו הוא פשוט לא יודע מה הוא רוצה מעצמו כאילו הוא רוצה אותך אבל בנתיים הוא רוצה להבין מה יהיה איתו אז עד שהוא יבין הוא רוצה להיות בקשר איתך (כנראה)ואז אולי יש איזה סיכוי קטן שאחרי ההחלטה שלו הוא יחזור אליך...בגלל זה הוא שומר על קשר איתך...

האמת שכולכם צודקים...

תודה רבה, שמחתי להצטרף וכנראה גם הייתי צריכה לשמוע את מה שיש לכם לומר. זה אכן קשה אבל לא נראה לי שהוא היה מעוניין רק בסקס - בבחורים כאלו נתקלתי ואני כבר יודעת לזהות אותם (לא שזה רע לרצות רק סקס..) הבעיה היא שהוא היה כל כך בסדר שזה קשה אפילו לכעוס עליו!

אוי...

זה הסוג הכי גרוע של גברים...

אני דווקא קצת חולק על דעתם של אחרים....

קודם כל...ברוכה הבאה לפורום שלנו. מקווה שתהני בו! לגבי אותו בחור - לדעתי זה לגיטימי שבן אדם (גם גבר וגם בחורה) לא ידעו מה הם רוצים כרגע בנוגע לזוגיות. את מכירה אותו בסך הכל 3 שבועות....את לא יודעת מה עבר עליו! לדעתי, זה לא אומר שהוא מחפש איתך רק סקס כי....אולי הוא באמת לא רוצה לפגוע בך? זה תלוי באופי שלו. אני אתן את עצמי כדוגמא: גם אני לא הכי יודע ברגע זה מה אני רוצה בכל הקשור לזוגיות אז אני לא מחפש אף אחת כדי לא לפגוע בצד השני. אבל אם ידידה שלי תרצה להכיר לי חברה או שאם אני יכיר מישהי...אני יזרום עם זה קצת לראות אם אני מצליח דרכה אולי לפתור את תעלומת החוסר הבנה. כל מי שמכיר אותי פה יודע שאם אני יגיד לה שאני לא יודע מה אני רוצה כרגע לא אומר שאני רוצה איתה רק סקס...... מה שאני חושב שכדאי לך לעשות זה פשוט לדבר איתו על זה באחד מהפעמים שהוא מתקשר. להגיד לו שאת נמשכת אליו ואת רוצה אותו (לא זה לא בושה וזה לא הופך אותך למופקרת או וואט אבר!) ולפי התשובות שלו תראי אם הוא מחפש רק ידידות, אם הוא רוצה אותך רק לסקס או....וואט אבר. מקווה שקצת עזרתי ושיהיה בהצלחה

קצת בעייתי מה שאתה אומר...

זו פשוט יכולה להיות שיחה ממש כבדה שתבריח אותו לתמיד. בינתיים הספקתי להכיר מישהו חדש (עוד לא היה שום דבר רציני אבל נראה לי שהוא מסוג הבחורים שיכולים לעזור לי לשכוח את ההוא)ואולי ככה אני אוכל להיות איתו בקשר (ידידותי) בלי להיפגע. מה גם שהפסיכולוגית שלי אמרה לי (כן אני הולכת לפסיכולוגית) שאני אוכל להיות איתו בקשר רק כאשר יהיה לי מישהו חדש והזיכרון האחרון שלי מבחור לא יהיה ממנו. מה אתה אומר?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר