שלום יש מישהו שעשה את הדיאטה שומרי משקל ? ואם כן מה אתם יכולים לספר לי על זה ?

האם הצלחתם? ואם כן כמה הורדתם? אתם ממליצים לאנשים לעשות את הדיאטה הזאת?האם יש באמת יתרון בדיאטה הזאת או חיסרון כי שמעתי המון על הדיאטה לטובה אך בכל זאת רציתי לדעת מה אתם חושבים על הדיאטה הז את?

שומרי משקל

אני אישית עושה את הדיאטה הזו שנה וארבעה חודשים וירדתי 32 קילו, ויכולה לומר לך שאחרי כל מיני דיאטות שניסיתי בעבר, זאת בהחלט דיאטה שפויה. העיניין הוא שצריך סבלנות. הירידה היא לא מהירה - אבל מה שמורידים בדרך כלל לא מעלים, גם כאשר יש תקופות של שבוע-שבועיים של זיופים, כמו למשל בחגים. זאת כמובן כל עוד במשך מרבית הזמן מקפידים. החיסרון הוא שכאשר צריך לרדת הרבה, אז זה עולה גם הרבה כסף. אישית, אני מרגישה שבהצטרפות לקבוצה ובעובדה שאני משלמת אני מחוייבת יותר ולכן גם שומרת הרבה יותר בין שקילה לשקילה. ממליצה בחום.

תודה רבה על התגובה עזרת לי מאוד

ורציתי לדעת אם יש אפשרות להתעדכן ממך כי אני עושה את הדיאטה בבית ולא דרך מפגשים במידה וכן אני אשמח עם נוכל להתעדכן דרך מסנגר

בכיף

את יכולה לכתוב לי לכאן או לאי-מייל, איך שאת רוצה. האי-מייל שלי הוא Sharons23@walla.co.il אני מקווה שיש לך את החוברת שמפרטת את כל הנקודות, גם של האוכל וגם של הפעילות הגופנית, כי בלעדיהן קשה להסתדר לאורך זמן. ברור שאפשר לעשות את הדיאטה גם בבית ובלי המפגשים, אבל אני אישית מוצאת את המפגשים מדרבנים ומחזקים. אני מאחלת לך המון בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר