רציתי לספר לכם שנפטרתי מהעשיריה הראשונה !

כזכור לכם אני משתמשת בטיפול תרופתי לבעיית ההשמנה.

מזל טוב ובשעה טובה. נצלי את הזמן גם לאמץ לעצמך הרגלי אכילה נכונים.

אינני יודעת אם אפשר לקחת תרופות כאלה כל החיים, אבל הרופא בטח יודע יותר טוב ממנו.

אני גאה בך ואל תתייחסי לקנאים ואולי תזכירי למודאגים מהו הטיפול התרופתי שלך

בגלל שתכף יפציצו אותך בנו, נו, נו...... ציניקו

היי פו...long time.......אנא ספרי על הפלא, ואם בא לך אז שילחי לי את הפטנט במייל

כיף לך וכל הכבוד על ההישג. ריקי (שירדה ועלתה המון בחזרה....)

ריקי, גם אותך לר ראה הפורום מזמן

עלית.... ירדת.... ועכשיו באיזה שלב את עכשיו? וכמובן מה שלומך וכו' ציניקו

הי ריקי , אני עונה לך בצורה מפורטת:

לפלא קוראים - רדוקטיל. זו תרופה שמשפיעה על מנגנון הרעב דרך מערכת העצבים המרכזית = המוח. זה לא מפחיד כמו שזה נשמע. היא לא ממכרת ומיליוני אנשים כבר משתמשים בה בכל העולם. התרופה גורמת לשובע פיסי ונפשי מאוכל. שבעים אחרי כמות קטנה יותר של אוכל, וליותר זמן, והתרופה מאפשרת להגיד את המילה "לא" או" מספיק" גם למאכלים שאנחנו מאד אוהבים. יש לתרופה תופעות לוואי ולכן היא לא מתאימה לכולם. היא יכולה להעלות את לחץ הדם, לגרום ליובש בפה ובהתחלה לנדודי שינה. אצלי לחץ הדם לא עלה כלל! היה לי בחודש הראשון לשימוש יובש בפה ובשבועיים הראשונים קצת נדודי שינה. כל זה חלף עבר והיום אני לא מרגישה באיזו תופעה. יותר עירניים עם התרופה, יש יותר כח ומרץ, ואני חושבת שהיא משפרת את מצב הרוח. הירידה היא לא דרסטית (כקילו בשבוע) וכמובן שצריך לשמור על התזונה ועל פעילות גופנית. אבל התרופה מאד עוזרת. אני אוכלת 3-5 ארוחות קטנות ביום ומשתדלת לעשות פעילות גופנית כשהזמן מאפשר. התרופה גורמת לניצול קלוריות מוגבר כך שעל כל פעילות גופנית שעושים שורפים כפול קלוריות מאדם שלא משתמש בתרופה. (גורם מדרבן לפעילות). התחלתי לעלות במדרגות בעבודה, ללכת יותר הליכות קטנות של יום יום וכד'. בקיצור, צריך לשבת עם רופא המשפחה, לשמוע על כל התופעות לוואי ולהחליט אם מתאים, או לא. ואני בכוונה רושמת הכל כאן כי אני ממש מבינה אנשים שרוצים מאד אבל לא מצליח להם. אני הייתי ככה המון זמן. למרות שמאד רציתי לרזות, לא הצלחתי. וזה לא עניין של כח רצון. לגבי עלות - זה עולה הרבה! 380 ש"ח, בערך, לחבילה של 28 כדורים במינון 15 מ"ג שזה המינון הגבוה. (מתחילים במינון של 10 מ"ג למשך חודש). אבל גם חוגי תמיכה כמו דיאטה קלאב עולים כ 330 ש"ח לחודש וגם בגדים במידות גדולות עולים הרבה כסף. אני עשיתי את השיקולים שלי ומשקיעה בתרופה. אם את רוצה עוד פרטים, את יודעת את המייל שלי.

ועוד משהו קטן אבל חשוב

דיאטנים מתנגדים, כמובן, לשימוש בתרופה, ולמה כמובן???!!! כי ברגע שימצאו את התרופה האולטימטיבית להשמנת יתר, לדיאטנים כבר לא תהיה המון עבודה כמו עכשיו. אז נכון שדיאטנים יכולים לייעץ בתזונה גם שנושאים שלא קשורים בהשמנת יתר וכבוד מקצועם במקומו מונח אבל אני בטוחה שההתנגדות שלהם לתרופה היא לא משיקולים של טובת השמן. (אולי אני טועה אבל זו ההרגשה שלי). ורדוקטיל היא עדיין לא התרופה האולטימטיבית , כנראה. עובדים היום על תרופות נוספות. (הלוואי שימצאו אותם מהר, מהר).

שלום פו. מה שאת כותבת נשמע מאד מאד מעניין ואף נוטע תקוה בלב המיואשים והמתקשים.

השאלה היא האם לוקחים את התרופה כל החיים ומה קורה כשמפסיקים. אני מניחה, רק מניחה, שאם במשך כמה חודשים אוכלים מעט, מתרגלים לאכול פחות ורוכשים הרגלי אכילה יותר טובים. אך מה קורה אם אנשים שהאכילה אצלם היא לא עניין של רעב אלא מתשוקה לאוכל. אשמח לשמוע תשובה (אני לשמחתי לא זקוקה לתרופות) כי כל הנושא של תזונה ודיאטה מאד מעניין אותו. מאחלת לך הרבה בריאות והצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר