ועכשיו תורו של ישעיהו טנצר: מממממממזזזזזזללללללל טטטטוווווובבבבב!!!!!!!!!!

אני עד היום לא אשכח את קבלת הפנים הסבלנית והמדהימה של טנצר לפני כשנתיים כשהצטרפתי לפורום. בזכותו היכרתי את דיאטת המכורים ושיניתי את חיי. אז תודה ענקית מכל הלב,ומזל טוב!!! ולמתנה: תמונה של בחורות מה-זה-רזות שמחכות רק לך...

יומולדת שמח לטנצר שגדל בשנה

המון ברכות גם לך, וכמו רונן גם לי יש זכרונות חמים לעבר (לא רחוק כל כך) משהו שבין שנה שנתיים ואפילו שלוש, כשהיית כותב בהמון סבלנות, משתף במידע ועונה לכל שאלה ומביע עמדה כלפי כל רעיון כמעט שהעלה. ועכשיו כשרק לעיתים רחוקות אתה טורח להגיב וגם אז בעיקר כלפי מפרסמים שואלת אותך (מבלי לצפות לתשובה) אז מה עם הדיאטה? אשמח לראותך כאן כמו פעם (פעם אצלי זה IOL למי שבכלל עוד זוכר)

אוי, איך שכחתי את העוגה?

מזל טוב

מזל טוב גם ממני להרבה שנים יפות ומאושרות.

אני עד היום לא אשכח את קבלת הפנים הסבלנית והמדהימה של טנצר לפני כשנתיים כשהצטרפתי לפורום. בזכותו היכרתי את דיאטת המכורים ושיניתי את חיי. אז תודה ענקית מכל הלב,ומזל טוב!!! ולמתנה: תמונה של בחורות מה-זה-רזות שמחכות רק לך...

מזל טוב טנצר!!!!!!!!!!

יום הולדת שמח ומזל טוב

מזל טוב והרבה בריאות ואושר.......

מזל טוב לטנצר !!!!

מזל טוב גם מהצד הזה של כדור הארץ!!!

מזל טוב

מזל טוב והרבה בריאות ואושר.......

ריקי, מזל שלטנצר יש יומולדת ואנו זוכים לראות שאת עמנו לפעמים. מה שלומך?

תודה לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר