שבוע של מכורים והמשקל מראה 1.6 ק"ג פחות

לא כל כך מעניין אותי הפרשנות של מים, שומנים, חלבונים מעניין אותי שזה עובד. אני הולכת עם הנעשה ונשמע ולא נשמע ונעשה. ראיתי שפה הרציו לא עובד ועובדים חשקים, רצונות ובולמוסים. שעת האושר מהווה מקום שבו כל המשאלות מתגשמים וטנצר אם אתה עדיין בסביבה אז תודה ענקית. להזכירכם שטנצר הביא את השיטה לפורום עוד בגלגול הקודם. שתהיה כבר שבת ושיהיה כבר שלום ציניקו

יששששש!

אחלה ציניקו. רציו או לא הקילוגרמים יורדים וזה העיקר. את צודקת. תמשיכי כך ובעיקר תשמרי על המושג. המשך שבת מחוייכת לך דינה

איזה שיטה?

אני חדשה כאן אתה יכול לעדכן אותי?

מצורף קישור למאמר בפורום הדן בעקרונות השיטה ואני בת

אם לא הצלחתי בקישור אז הכנסי לקישורים וחפשי לפי הנושאים

שבוע של מכורים והמשקל מראה 1.6 ק"ג פחות

לא כל כך מעניין אותי הפרשנות של מים, שומנים, חלבונים מעניין אותי שזה עובד. אני הולכת עם הנעשה ונשמע ולא נשמע ונעשה. ראיתי שפה הרציו לא עובד ועובדים חשקים, רצונות ובולמוסים. שעת האושר מהווה מקום שבו כל המשאלות מתגשמים וטנצר אם אתה עדיין בסביבה אז תודה ענקית. להזכירכם שטנצר הביא את השיטה לפורום עוד בגלגול הקודם. שתהיה כבר שבת ושיהיה כבר שלום ציניקו

כל הכבוד ציניקו. בקרוב תהיי ציניקונת?

תודה!!!!!!!!!!!!! רדי ונצליחי!!!!!!!!!!!!!!

בהצלחה ציניקו

שיהיה בכיף.

בהצלחה מחזיקה לך אצבעות (ידים ורגלים גם! )

רק אל תעלמי לנו.....

אז נכנעת בסוף?

איך הולך עם ארוחת הפרס? בזמנו חששת מחוסר הגבולות בארוחת הפרס. האם ארוחות הפרס שלך הם מושחתות עד העצם כפי שחששת או מאופקות? כל הכבוד על הירידה, איך את מרגישה עם התכנית?

ככה? אני? להיכנע? למה?

חברה שנתתי לה את הרעיון, הראתה לי שאפשר ואמרתי יאללה, גם אני. מתאים לי בשלב זה לאכול ככה. הבעיה שאני לא מרגישה רעב ואני כמעט ולא אוכלת במשך היום. בערב אני מושחתת כמו שצריך. לא מקפידה על עקרונות, מקפידה לסגור את כל הרצונות והמאווים שהעלתי בדעתי במשך היום. בסוף מסתבר שהכמות שאכלתי היא לא רצינית בעליל. אני זוכרת את הנסיון הקודם שסבלתי מקפיצה ברמת הסוכר והרגשה נוראית לאחר הארוחה. לא קורה לי כיום. מאמינה שזה ימשיך לעבוד. למען האמת, נמאס לי מהעודפים וזו נראית דרך נחמדה למכירת סוף העונה. ציניקו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר