לכל הדואגים - אני בסדר, אבל עצובה ומתוחה

גידי- מה עם הקרובים שלך?

הי חמודה, באמת נורא, עוד פיגוע. טוב לשמוע שאת בסדר, רק אל תרוצי לאוכל, את יודעת שזה לא עוזר.

אלוניס!!!! תודה שכתבת, כשאמרו את המיקום ישר חשבתי עליך!!!

הי חמודה, באמת נורא, עוד פיגוע. טוב לשמוע שאת בסדר, רק אל תרוצי לאוכל, את יודעת שזה לא עוזר.

אני לא לבד

אז בינתיים זה בסדר. החבר המדהים שלי איתי וזה ממש עוזר. אכלתי ארוחת בוקר רגילה ואין לי דחף כמו קודם לרוץ לאוכל. all you need is love בתקווה להמשך יום שפוי וסוף שבוע רגוע, אלוניס

גידי- מה עם הקרובים שלך?

טוב לשמוע שאת בסדר.......

כולנו עצובים. כאלה הם פני המלחמה הנוכחית. זה קו שבו את נוהגת לנסוע ?

אני לא לבד

אז בינתיים זה בסדר. החבר המדהים שלי איתי וזה ממש עוזר. אכלתי ארוחת בוקר רגילה ואין לי דחף כמו קודם לרוץ לאוכל. all you need is love בתקווה להמשך יום שפוי וסוף שבוע רגוע, אלוניס

חיים מטורפים, לפחות את בסדר

בין השורות קראתי ושמחתי על התוספת שלא ראיתי קודם "החבר המדהים שלי"..... ככה את שותקת? תני לשמוח איתך. תשמרי על עצמך ציניקו

הי מותק, טוב לשמוע שאת בטוב.

ועוד עם חבר מדהים. שמחה גדולה. תחזיקי מעמד נשמה. מגיע לך רק הטוב ביותר. אוהבת.

רגע רגע,

לא הייתי כאן כמה חודשים......אז פספסתי את ענין החבר ......והוא מדהים גם? יש לו אבא פנוי אולי? אוהבת אותך דינה

אוהבת אותך אלוניס. טוב לראות הודעתך .

גידי- מה עם הקרובים שלך?

לא רחוק מהמפלצת .......

זה מה שאמרו בדיווח הרדיופוני כשתיארו את הפיגוע הנוראי שהתרחש הבוקר. מייד חשבתי עלייך והפלא-פון שלי לא היה ברשותי ולכן המספר שלך לא היה זמין בעבורי. נרגעתי כשסיפרו לי שכתבת והכל בסדר איתך . את המפלצת הזו אני עוד זוכר מלפני הרבה שנים שאחותי התגוררה בשכונה ואני הייתי מחליק עלייה ומשתובב שם כילד נטול דאגות וחששות. והבוקר המפלצת האמיתית גרמה להרג מיותר שכזה לאנשים צעירים ותמימים ולקרובים לסבל ולכאב בל ייתאר. טוב לשמוע שאת בסדר וטוב עוד יותר לשמוע שאת חובקת חבר חדש ומדהים. חיבוק ענקי ענקון

אוהבת אותך אלוניס. טוב לראות הודעתך .

תודה - אתם אחלה

בזכות החבר עבר עליי עד כה יום ממש שפוי. אולי אני אצא להליכה הערב - ואם כן אני אשנה מסלול כי זה ממש לא מתאים לעבור במקום האירוע. הסקרנות שלכם כזאת מתוקה. אז רק כדי שתהיו מעודכנים - הכרנו ברשת, נפגשנו לפני שבוע ומאז אי אפשר להפריד בינינו. כיף לי איתו ואני די בעננים. אז לא להיעלב, זה ממש טרי. אוהבת אתכם, אלוניס

איזו דרך מעניינת. בהצלחה.

לא נעלבתי....ואני אחלה שמחה!!!!!

גידי- מה עם הקרובים שלך?

עברו עלי אתמול רגעים לא קלים כי שעות רבות לא היה איש בבית שם והחברה

האלה אין להם טלפון נייד בפרינציפ, אבל בסופו של דבר הסתבר כי לכולם שלום. מקווה שכך גם אצלכם.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר