מנסה לאסוף את עצמי

עוברת על פני ההודעות שלכם קוראת ומנסה לאגור כוח ולהתחזק. מחפשת דרך לאסוף את עצמי. הסתיו מעורר את העגמומיות שבי וכל יום מחדש אני מוצאת את עצמי מחפשת ניחומים במזונות אסורים. מתברר שלשוקולדים וכל החומים הנימוחים האחרים יש יכולת מופלאה לסתום את כל החורים בנשמה.

השוקולד המחבק....

כן, כמה אני מבינה אותך....השוקולד המחבק הזה. השוקולד המחמם הזה. כמה ארמומי הוא. אבל, בינינו, אני לא כועסת יותר על השוקולד. אני שמחה שהוא קיים רק מה? חזרתי לעצמי והגבלתי את עצמי לאכול ממנו רק כשהוא טוב באמת. למשל....רק אם יביאולי שוקולד גודייבא הידוע לטוב....אני יודעת שבשבועות הקרובים לא אקבל כזה שוקולד אז מה אכפת לי להגיד? ובינתיים כשרע לי שכנאחס לי, כשסתיו לי אני בוחרת לקבל חום מספרים, מאינטרנט, מהליכה, מכוס תה חם, לפעמים גם להכנס מתחת לפוך ולסגור עיניים עד שהכמיהה לחום הנמס הזה עוברת, ולעיתים קרובות אני בוחרת לדרוש חום והבנה מהמין האנושי, כן, ידוע שלא כל האנשים יודעים לתת תשומת לב, חום והבנה מיוזמתם, אז אני מבקשת. אומרת - עצוב לי, זקוקה לקצת תשומת לב בבקשה. בדיוק כמו שהייתי אומרת - כואב לי בברך תנו לי תרופה.... המשך יום מחוייך לך ושהסתיו הזה יעבור לך מהר דינה

וכשנמנעים מהם, באופן מפתיע לא צריכים אותם יותר.....

נסי לחיות כמה ימים על ירקות ודברי חלב עד 5%. אפשר להוסיף בשר, טונה, ביצה. לא משהו משוגע... זה יוריד לך את החשק הבלתי נשלט למתוק המעורר הנפלא הזה.... בהצלחה.

אכילה ריגשית

מנסיון, כשיעבור לך הדיכי, תוכלי לשמור גם עך תוכנית אוכל שפויה. אין מה לעשות כשהאוכל הופך מענה לחוסרים, כל עוד לא יתמלאו החוסרים האכילה תבוא במקום, זה עצוב.... אבל זה מה יש. מקווה עבורך שיעבור לך מהר.....

ספורט כמענה

הספורט גורם לשחרור אנדרופינים שגורמים לנו הנאה, כדאי לעשות ספורט אירובי כגון הליכה מהירה וגם שיעורי אירוביקה, טוב גם להורדה במשקל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר