14.08.02 | 20:03
אפיית לחם קל בבית
למישהו יש מתכון לאפיית לחם קל/מופלת קלוריות בבית, לאילו מאיתנו שחיים בארצות שהמוצר הזה לא קיים בסופר???
15.08.02 | 06:31

אפיית לחם קל בבית היא בעייתית

אני מכירה מתכונים רבים לאפיית לחם אבל ה"משחק" בהם הוא בין כמויות משתנות של קמח מלא וקמח שיפון לקמח לחם רגיל. לכולם תכולת קלוריות דומה. במאפיות הם עובדים על כליאת נפח באוויר כלומר עשיית לחם המכיל מרקם אוורירי. אפשר להחליף חלק מקצח בסיבים כמו סובין אבל לדעתי הלחם יהיה כבד ודחוס מאד. אני, אגב, לא אוכלת לחם קל כי להערכתי כמות משפרי האפיה והתוספות האחרות גדולה יותר מאשר בלחם רגיל וכל זאת כדי לקבל את המרקם הרצוי. אני מעדיפה פרוסת לחם מאיכות טובה: ביתית או מאפיה מתמחה ואוכלת אותו בביסי קטנים כך שהוא מספיק לי לכל הסלט, גבינה או כל תוסת אחרת. איפה את נמצאת? מה לגבי מוצרים אחרים? גם בעייתי? ושיהיה יום טוב ציניקו
15.08.02 | 15:25

thank you anyway...

I'm in central/east Europe. Supermarkets here are loaded with all the best, but nothing is light, no dairy products...nothing. The lightest cheese is 25%... It's a very big problem for me.
15.08.02 | 17:28

אם את חובבת בישול זו יכולה להיות חוויה להכין מוצרים שבד"כ מובנים מאליהם

כמו גבינה. את עושה את זה? אוהבת את זה? צריכה עזרה בנושא? ציניקו
15.08.02 | 20:53

אני אשמח מאד

אני ממש לא חובבת בישול אבל מוכנה להתאמץ בשביל מה שחשוב לי. יצא לי להכין גבינת לבנה מיוגורט ("קפיר") אבל אני לא בטוחה עד כמה דל הוא יוצא (במקור היוגורט הוא 3.5%). חוץ מזה לא יצא לי ואני אשמח לקבל רעיונות. עוד דבר חשוב שלא ציינתי בהודעה הקודמת- בחורף כמעט אין כאן ירקות חוץ מתפוחי אדמה...יש קפואים(כמו הלקטים של סנפרוסט)
16.08.02 | 06:46

תשאלי ונען.........

16.08.02 | 08:09

שלום שלי ושאר החברים. זה עתה חזרתי מארצות הברית, היה נחמד מאד וטוב לחזור.

בנושא לחם מצאתי שם לחם מדגניים נבוטים, לגמרי ללא קמח, טעים להפליא. ובקשר אליך שלי, אם אינני טועה במקום שאת נמצאת לחם שיפון הוא מאד נפוץ (?) והוא מצוין מבחינה תזונתית. אל לך לחשוש מהתכולה הקלורית שלו (כמובן שלא צריך להגזים בכמויות). כמו כן באירופה נהוג לאכול דיסות מדגניים שונים: שיפון, גריסים, קוואקר וחיטה. שוב, אפשר לעשות את הדיסה על בסיס של מים או מים וחלב ולהמתיק בממתיק מלאכותי. לגבי ירקות קפואים - הם בהחלט מספקים. בהצלחה ולבריאות צביה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר