אלוניס יקרה לדעתי הטיימינג של הודעתך אומלל.

לו היית מפרסמת את הודעתך לפני שגידי הביע נכונות לקחת את ניהול הפורום - אולי, אבל משגידי לוקח את שרביט הניהול זה יותר ממעליב להציע לעבור לפורום אחר, מה עוד שלגידי כישורים ויכולת לנהל פורום בצורה מעולה. אני בניגוד לאחרים לא נעלבתי או משהו מהעובדה שקובי החליט לעבור לנענע - ועל הדרל, נו.. ... חושבת שזה לא היה אתי כלפי וואלה אם היה מפרסם את הדבר בפורום שבועות מראש. לדעתי, יש מקום לשני הפורומים ואני מתכוונת לטעום מהדבש של שניהם. שבוע טוב }{ ריקי

נשמה ברור שניהול של גידי יהיה אחלה וזו לא הנקודה בכלל

כי גידי אמר שבעים אלף פעם שהוא לוקח את זה על עצמו בגלל שאין אף אחד אחר שיעיף מפה את המפרסמים המעצבנים. גידי אמר שהוא נשאר בגלל האנשים. כאן זה קרה בגלל שהמסר של קובי לחלוטין לא הובן - בעיקר בגלל שקובי העביר את המסר בצורה לא טובה בלשון המעטה וגם לא טרח להתייעץ. לפי דעתי הדבר הראוי הוא שנתכנס מתישהוא, שקובי יבוא גם, יסביר ואז תהיה החלטה כמו שצריך. ובשום אופן אין כאן אמירה על יכולותיו של גידי. הוא אדם נהדר ואין לי ספק שיהיה מנהל פורום סבבה. וכבר אמרתי שאבוא ואשתתף בכל מקרה, לא משנה מה תהיה ההחלטה הסופית של כולם.

אהלן חברים וחברות - בבקשה קראו והביעו דעתכם

החברות בכל כך הרבה פורומים לא משאירה לי מספיק זמן להגיב בכולם. והאמת, כל עוד אין לגידי אפשרות מחיקה מעצבן מדי להיכנס לכאן עם כל הנודניקים המפרסמים. מאז שקובי הלך הם הרימו ראש וזה ממש מרגיז. לא לדאוג אני קוראת ומתעדכנת. חבל לי מאוד שחוסר הרצון של קובי (לפי אלי מסיבות של ג'נטלמניות) להשתמש בכלים של וואלה כדי להודיע על המעבר למקום חדש יצר קרע מיותר. לפי דעתי הכוונה הייתה שנעבור כאיש אחד ולא שתיווצר תחושת נטישה (לפחות אצלי ככה זה היה בימים הראשונים). אני רק אתן את הדוגמה של מה שקרה עכשיו עם הפורום של דליה. היא הייתה בקשר עם תפוז וברגע שהם נתנו אור ירוק היא פנתה באי מייל לכל המשתתפים, הסבירה ששם יש ממשק נוח יותר וביקשה לדעת אם אנחנו מסכימים לעבור. וכך עברנו יחד לממשק שם והוא אכן נוח יותר מזה של וואלה. קובי פספס לפי דעתי בדרך שבה הודיע לנו כי זה יצר אצלי תחושה שפתאום הולך עוגן מרכזי בלי הסבר של ממש ובפתאומיות חשודה. נפגעתי והייתי מבולבלת נורא. ואני עוד לא מרגישה שם נוח. חבר'ה: הפורום החדש בנענע אמנם לא משוכלל כמו בתפוז וצריך להתרגל לממשק שם אבל הוא אכן טוב יותר מכאן בכל מיני אספקטים והכי חשוב לי להגיד: אתם ח ס ר י ם שם בצורה נוראית. וממש חבל שנוצר הפיצול הזה. אין לי ספק שלא לזאת התכוון קובי. יופי שגידי לקח כאן את המושכות. אם כולם כאן מסכימים להשאיר את המצב כמו שהוא אני בהחלט אמשיך לבקר מתי שאוכל, להישען על מילותיכם החכמות ולתרום. וגם אבוא למפגשים. אבל באמת, אולי יש מקום לסולחה? בבקשה תחשבו על זה. זו סתם אי הבנה וחבל שלא נהיה כולנו יחד בנענע. אני סלחתי לקובי בעיקר לאחר דברים חכמים שאלי אמר לי לפני יומיים. אין מניעה להמשך המצב כמו שהוא אבל יהיה נוח הרבה יותר לעבור כאיש אחד לשם. וחוץ מזה ככה תעזרו שם להעיף את כל האנוקרטיות והילדים הקטנים שלא מבינים עניין. גידי - הפורום בנענע זקוק לך ולכל הנפלאים האחרים! וסליחה אם עיצבנתי מישהו, לא זו הכוונה. זכותו של כל אחד להרגיש מה שבא לו ולעשות כרצונו. אלוניס

רגישותך והתחשבותך אכן ראויות לציון וכל אחד עושה את הבחירות שלו

האחד מעדיף את הממשק של נענע, האחר של תפוז ויש כאלה שנשארים נאמנים לממשק הדפוק של וואלה (כוחו של הרגל). באופן אישי אני שמחה לראותך כותבת פה. הצצתי בנענע ובאמת ראיתי שם אוסף של ילדים ליבי להם אך קשה לי להתחבר אליהם. ילדים זקוקים לטיפול שונה ומיוחד. בעיקר עזרה מקצועית. פה כפי שציינת הגיל הממוצע גבוה יותר וזו בעיקרה הסיבה למה לי כאן נוח יותר.

נשמה ברור שניהול של גידי יהיה אחלה וזו לא הנקודה בכלל

כי גידי אמר שבעים אלף פעם שהוא לוקח את זה על עצמו בגלל שאין אף אחד אחר שיעיף מפה את המפרסמים המעצבנים. גידי אמר שהוא נשאר בגלל האנשים. כאן זה קרה בגלל שהמסר של קובי לחלוטין לא הובן - בעיקר בגלל שקובי העביר את המסר בצורה לא טובה בלשון המעטה וגם לא טרח להתייעץ. לפי דעתי הדבר הראוי הוא שנתכנס מתישהוא, שקובי יבוא גם, יסביר ואז תהיה החלטה כמו שצריך. ובשום אופן אין כאן אמירה על יכולותיו של גידי. הוא אדם נהדר ואין לי ספק שיהיה מנהל פורום סבבה. וכבר אמרתי שאבוא ואשתתף בכל מקרה, לא משנה מה תהיה ההחלטה הסופית של כולם.

מתוקה שלי

כבר יש החלטה כל אחד החליט מה שהחליט אין משפט חברים אנחנו לא בהסתדרות אלוניס, מספיק עם ההתארגנות את לבד בעסק אני אוהבת אותך גם בלי כל הנסיונות לאחד כוחות אשמח לראות אותך ואשמח לראות אותך כותבת יותר בפורום אין לי שום כוונה לשבת עם אף אחד ולשמוע הסברים שאין לאף אחד כוונה לתת. תקראי את כל השרשור שאת התחלת ותשימי לב מה אומרים האנשים. את לבד הם לא מעוניינים לילה טוב ציניקו

אלוניס, אם קובי ירצה לבוא לפגישת הפורום ביום חמישי - אשמח, אבל זה לא יעביר אותי לנענע...

אני אשאר כאן לא בגלל ניהול הפורום שאינו משאת נפשי כלל וכלל,(קויתי שהפורום יתנהל בלי מנהל, אבל מריוס, הרבלייף ושאר המפרסמים עיצבנו אותי... עד שימצא מישהו אחר שירצה בכך, אחזיק את המחיקון בנאמנות - לכשאקבלו...) אלא בגלל שיש כאן אנשים מצויינים. נוח לנו ביחד. המימשק אולי דפוק אבל אנחנו רגילים אליו ולא ברור לנו למה צריך לזוז. בכל אופן, כיון שאני לא יכול לכתוב בנענע, את מוזמנת להזמין את חברינו שנדדו לשם לבוא למפגש. אני מניח שאני מדבר בשם כולם כשאני אומר שאנחנו מתגעגעים אליהם ונשמח לראותם.

החברות בכל כך הרבה פורומים לא משאירה לי מספיק זמן להגיב בכולם. והאמת, כל עוד אין לגידי אפשרות מחיקה מעצבן מדי להיכנס לכאן עם כל הנודניקים המפרסמים. מאז שקובי הלך הם הרימו ראש וזה ממש מרגיז. לא לדאוג אני קוראת ומתעדכנת. חבל לי מאוד שחוסר הרצון של קובי (לפי אלי מסיבות של ג'נטלמניות) להשתמש בכלים של וואלה כדי להודיע על המעבר למקום חדש יצר קרע מיותר. לפי דעתי הכוונה הייתה שנעבור כאיש אחד ולא שתיווצר תחושת נטישה (לפחות אצלי ככה זה היה בימים הראשונים). אני רק אתן את הדוגמה של מה שקרה עכשיו עם הפורום של דליה. היא הייתה בקשר עם תפוז וברגע שהם נתנו אור ירוק היא פנתה באי מייל לכל המשתתפים, הסבירה ששם יש ממשק נוח יותר וביקשה לדעת אם אנחנו מסכימים לעבור. וכך עברנו יחד לממשק שם והוא אכן נוח יותר מזה של וואלה. קובי פספס לפי דעתי בדרך שבה הודיע לנו כי זה יצר אצלי תחושה שפתאום הולך עוגן מרכזי בלי הסבר של ממש ובפתאומיות חשודה. נפגעתי והייתי מבולבלת נורא. ואני עוד לא מרגישה שם נוח. חבר'ה: הפורום החדש בנענע אמנם לא משוכלל כמו בתפוז וצריך להתרגל לממשק שם אבל הוא אכן טוב יותר מכאן בכל מיני אספקטים והכי חשוב לי להגיד: אתם ח ס ר י ם שם בצורה נוראית. וממש חבל שנוצר הפיצול הזה. אין לי ספק שלא לזאת התכוון קובי. יופי שגידי לקח כאן את המושכות. אם כולם כאן מסכימים להשאיר את המצב כמו שהוא אני בהחלט אמשיך לבקר מתי שאוכל, להישען על מילותיכם החכמות ולתרום. וגם אבוא למפגשים. אבל באמת, אולי יש מקום לסולחה? בבקשה תחשבו על זה. זו סתם אי הבנה וחבל שלא נהיה כולנו יחד בנענע. אני סלחתי לקובי בעיקר לאחר דברים חכמים שאלי אמר לי לפני יומיים. אין מניעה להמשך המצב כמו שהוא אבל יהיה נוח הרבה יותר לעבור כאיש אחד לשם. וחוץ מזה ככה תעזרו שם להעיף את כל האנוקרטיות והילדים הקטנים שלא מבינים עניין. גידי - הפורום בנענע זקוק לך ולכל הנפלאים האחרים! וסליחה אם עיצבנתי מישהו, לא זו הכוונה. זכותו של כל אחד להרגיש מה שבא לו ולעשות כרצונו. אלוניס

לכל חברי כאן

ראיתי את ההודעה של אלוניס בפורום בנענע, וקראתי מה שכתבתם כאן אלוניס יקרה: גם אני, כמוך, הייתי רוצה שהאנשים ש"התחברתי" אליהם כאן ישתתפו בפורום בנענע. וכמו שלגיטימי שאת מבקשת מן האנשים לעבור, באותה מידה מדובר בהחלטה אישית של כל אחד ואחד. אז כן, אני מבין שהייתי חייב כמה הסברים, מעבר למה שהתכוונתי. ואני יכול להבין שאנשים נפגעו ממני, מן ה"דרך" שבה עזבתי, וקודם כל אני מתנצל בפני כל מי שנפגע. וודאי שלא היתה לי כוונה לפגוע באף אחד מן המשתתפים כאן, ואני מצטער שזאת התחושה, שזאת התוצאה. מה אוכל לאמר בקשר לסיבות שלי, בלי ללכלך יותר מדי על המקום הזה? אומר רק שהתפיסה הניהולית של וואלה (אני מתכוון להנהלת החברה והנהלת הפורומים) לא נראתה לי כלל. החל מן הרגע הראשון לאחר שרכשו את IOL, שזה נראה כאילו רצו למחוק כל זכר של IOL במקום לנצל את הצדדים החזקים שלה - ועד עצם היום הזה שעדיין לא זכיתי לקבל התיחסות כלשהי למכתב ההתפטרות שלי וכן עדיין יש לי את כל ההרשאות של מנהל הפורום (!!!!!!!!!!!!!!!!!) אבל זה ממש אופייני, וכל פנייה שהיתה לי אליהם כמו למשל לטפל בנושא החיפוש - לא קיבלתי אפילו התיחסות במהלך התקופה שלי כאן, הייתי עד ל"נטישות המוניות" של פורומים, שעברו "קומפלט" לתפוז, לנענע, לאורט, כשהם משאירים אחריהם בית שומם ואדמה חרוכה (מנהל הפורום היה דואג למחוק את כל המאמרים והקישורים טרם המעבר). היו אלי פניות רבות לעבור, עם הפורום. באותה דרך. ואני תמיד אמרתי שצריך לתת צ'אנס, בעיקר כי האמנתי שלאנשים כבר אין כוח לעוד מעבר, לעוד מימשק אבל לאחר שנפל לי האסימון שהיחס והגישה לא ישתנו, פניתי לנענע וביקשתי להקים שם פורום. צריך להבין שהקמת פורום חדש בפורטל זה לא דבר שנעשה מעכשיו לעכשיו. בנוסף לכך, נענע היו בתקופה של מעבר למימשק החדש, דבר שדחה את פתיחת הפורום. אני לא ראיתי לנכון לשתף את משתתפי הפורום בתהליך זה, בעיקר מן הסיבה שאין לי ולא היו לי שום יומרות לאמר שזה פורום "שלי", ושאני מעביר את הפורום עם האנשים. לא מכרתי דבר כזה לנענע, וגם לא פניתי כאן (או באופן אישי) לאף אחד בקריאת "אחרי". (ושוב, אני מתנצל בפני מי שנפגע, על חוסר השיתוף) תמיד אמרתי שמי שעושה את הפורום הם האנשים, ולא המימשק או האייקונים. ובכל פורום יש כל מיני תקופות, יש עליות ומורדות, יש חברים שעוזבים, יש שחוזרים. ויש חדשים שמצטרפים ומרעננים את השורות ואת רוח הפורום. הפורום הזה בוואללה, למרות רוח הנכאים ששררה בו לאחר המעבר מ-IOL, ולמרות משברים קשים שעברנו, הגיע להיות פורום פעיל ותוסס, שלא לדבר על תומך ומועיל. וזה כל אחד מן המשתתפים כאן יכול לזקוף לזכותו. זה שעכשיו אין מי שימחוק פרסומות וכו' לא מוריד מן הפורום, וזה מצב זמני. הפורום יכול להמשיך מאותה נקודה בלי שום בעייה בכלל, והבנתי שגידי ינהל את הפורום, וגידי הוא בחירה מצויינת (ולכל מי שכועס עלי על ש"לא דאגתי לממשיך": אני חושב שכבר הבנתם ממה שכתבתי עד כה, שלא ראיתי לעצמי שום זכות לעשות זאת, להמליץ לוואלה על משתתף זה או אחר. אלא הבחירה היתה צריכה לבוא מן האנשים, בדיוק כפי שזה נעשה) אני שמח לאמר שמצאתי בנענע הנהלה קשובה, וגם נמרצת ומחדשת. (וכן, נדהמתי מכמות הצעירים הזקוקים לעזרה - אבל זה כבר סיפור אחר) אני מאחל לכולם כאן המשך עשייה פורייה, וכמובן המון הצלחה עם הדיאטה - ובכלל. ואם תזמינו אותי למיפגשים, וודאי אגיע (אבל בימי חמישי אני לא יכול), ואני בטוח שגם מי שעברו לנענע ישמחו לבוא להתראות, קובי

אתה לא מתבייש? חכה שהצבע יעלם ואז תענה

התגובה שלך מאוחרת, היתה צריכה להופיע לפני כמה חודשים. אפשר להגדיר כחוצפה את הנסיון שלך לגנוב אנשים לפורום בנענע לאחר שברחת מהפורום הזה. מי בכלל מזמין אותך למפגש הפורום הזה? אתה לא חלק ממנו ואני לא חושבת שיש לך זכות להגיע למפגשים שלו. אני מקווה שהפעם הרמז לא דק מדי והבנת את הנאמר אתה אישיות בלתי רצויה בפורום הזה במיוחד לאור הנזקים שגרמת בעבר. ציניקו

הייי היייי הייי ציניקו למה???

למרות שעבר זמן אני כן רואה זאת בחיוב את ההסברים של קובי "ולזה חיכיתי"!!!! עכשיו הוא נתן הסבר מפורט למניעים שלו. הוא לא עשה את זה בזמנו אבל הוא עשה את זה עכשיו "קובי התנצל!!" בפני החברים והכותבים שהתאכזבו ונפגעו מאופן הצורה של העזיבה. ואומרים יפה שעה אחת קודם, אף פעם לא מאוחר להתנצל אני לא חושבת ולעולם לא אחשוב שמגיע לו"צו גירוש" מהפורום. כן אני מודה אני אחת מאלה שכעסה, התאכזבה כמו שקובי ציין את זה "שלא דאג להמשיך" את ניהול הפורום. אני כעסתי על החיפזון ועל אי השיתוף. אבל מכאן ועד לגרש אותו או שלא יבוא למפגשים ושהוא לא רצוי???????????????? הדרך מאוד קצרה.. ממש לא במקום.. אני חושבת שיש להפריד בין התפקיד של מנהל הפורום ולמעשיו לבין האדם ששמו קובי נאור אני כן הייתי מצפה לראות אותו מגיב כאן לפעמים אני כן הייתי מצפה שיבוא למפגשים בדיוק כמו ששרית עושה את זה. לפעמים לא בתדירות גבוהה אבל נכנסת ואף אחד ששרית עזבה לא כתב לה שהיא לא מוזמנת ולא אמר לה עופי מכאן או קישט'ה ושכל כותב יעשה מה שרואות עיניו ואיזה פורטל הוא אוהב. אני ונענע לא מתחברים ביחד... לא יודעת אני מעדיפה את תפוז מהרבה בחינות... וגם את וואלה כמובן.. בוואלה אני כותבת נכון להיום רק בשני פורומים כאן בהשמנה והרזיה ובפורום קהילת החרשים שבשניהם אני נמצאת כבר שלוש שנים בין היתר בגלל האנשים ששם וכאן. אני כולי תקוה שיום מין הימים מנהל הפורום של קהילת החרשים גם יתפוס תעוזה וידיר רגליו בגלל אופן הניהול של הנהלת וואלה... והסירבול והזלזול אבל לו התשובה ולא לי. ובכלל אני לא אוהבת ירוק בעיניים כמו מרבית החיפאים (מכבי) מעדיפה את הנענע שלי בכוס התה שאני שותה... לא יודעת לא התחברתי אליו.. נכנסתי פעם לפורום ששרית מנהלת לאחל לה מזל טוף וזהו... יאללה בוקר טוףףףףףףף ישראל

אלוניס אוהבים אותך הרבה מלאך אחד.

הלוואי ויהיו עוד מלאנתלפים כמוך חסרים לנו אנשים כאלה בעולם.

אלוניס באמת אחת ויחידה

טוב הלב שלה הוא מאד יוצא דופן ומיוחד. מאד רוצה להכיר אתכן: אלוניס עם הלב הרחב וקרלה לואיס עם חוש ההומור השובב. ציניקו

הייי היייי הייי ציניקו למה???

למרות שעבר זמן אני כן רואה זאת בחיוב את ההסברים של קובי "ולזה חיכיתי"!!!! עכשיו הוא נתן הסבר מפורט למניעים שלו. הוא לא עשה את זה בזמנו אבל הוא עשה את זה עכשיו "קובי התנצל!!" בפני החברים והכותבים שהתאכזבו ונפגעו מאופן הצורה של העזיבה. ואומרים יפה שעה אחת קודם, אף פעם לא מאוחר להתנצל אני לא חושבת ולעולם לא אחשוב שמגיע לו"צו גירוש" מהפורום. כן אני מודה אני אחת מאלה שכעסה, התאכזבה כמו שקובי ציין את זה "שלא דאג להמשיך" את ניהול הפורום. אני כעסתי על החיפזון ועל אי השיתוף. אבל מכאן ועד לגרש אותו או שלא יבוא למפגשים ושהוא לא רצוי???????????????? הדרך מאוד קצרה.. ממש לא במקום.. אני חושבת שיש להפריד בין התפקיד של מנהל הפורום ולמעשיו לבין האדם ששמו קובי נאור אני כן הייתי מצפה לראות אותו מגיב כאן לפעמים אני כן הייתי מצפה שיבוא למפגשים בדיוק כמו ששרית עושה את זה. לפעמים לא בתדירות גבוהה אבל נכנסת ואף אחד ששרית עזבה לא כתב לה שהיא לא מוזמנת ולא אמר לה עופי מכאן או קישט'ה ושכל כותב יעשה מה שרואות עיניו ואיזה פורטל הוא אוהב. אני ונענע לא מתחברים ביחד... לא יודעת אני מעדיפה את תפוז מהרבה בחינות... וגם את וואלה כמובן.. בוואלה אני כותבת נכון להיום רק בשני פורומים כאן בהשמנה והרזיה ובפורום קהילת החרשים שבשניהם אני נמצאת כבר שלוש שנים בין היתר בגלל האנשים ששם וכאן. אני כולי תקוה שיום מין הימים מנהל הפורום של קהילת החרשים גם יתפוס תעוזה וידיר רגליו בגלל אופן הניהול של הנהלת וואלה... והסירבול והזלזול אבל לו התשובה ולא לי. ובכלל אני לא אוהבת ירוק בעיניים כמו מרבית החיפאים (מכבי) מעדיפה את הנענע שלי בכוס התה שאני שותה... לא יודעת לא התחברתי אליו.. נכנסתי פעם לפורום ששרית מנהלת לאחל לה מזל טוף וזהו... יאללה בוקר טוףףףףףףף ישראל

למה? כי כל כך הרבה מים עברו מאז שהעיתוי העכשווי מוגדר כחוצפה

התרוץ הקלוש שהוא חיכה שהמנהל יבחר מחברי הפורום מחוויר לעומת חגיגות שהיו בזמן העברת המפתחות משרית אליו. שרית הציעה לו, חיכתה לתשובה, חגגה איתו ועם הפורום את החילופים, הסבירה את מניעיה וגם אח"כ נכנסה להמשיך ולפרגן לו, לעזור לו, ליישר הדורים במידת הצורך. אז את מתפלאה שהדלת לשרית נשארה פתוחה ואילו הדלת שנטרקה והמפתח שהושלך מונעים את החזרה? מה את רוצה? שירקו עלינו ונגיד שיורד גשם? הפורום בנענע במצוקה בגלל שהצטרפו ילדים ואנורקסיות (קראי את ההודעות הקודמות) הם רוצים שחקני חיזוק (קראי את ההודעות הקודמות) באמת אני פה ומכיוון שזו מדינה חופשית כ אחד יכול להיכנס לפורום עזריאלי הוא מקום פתוח אבל לא כמנהל פורום לא כעושה נפשות לנענע כי המרחק בינו לבין מריוס - מתקצר

מתוקה שלי

כבר יש החלטה כל אחד החליט מה שהחליט אין משפט חברים אנחנו לא בהסתדרות אלוניס, מספיק עם ההתארגנות את לבד בעסק אני אוהבת אותך גם בלי כל הנסיונות לאחד כוחות אשמח לראות אותך ואשמח לראות אותך כותבת יותר בפורום אין לי שום כוונה לשבת עם אף אחד ולשמוע הסברים שאין לאף אחד כוונה לתת. תקראי את כל השרשור שאת התחלת ותשימי לב מה אומרים האנשים. את לבד הם לא מעוניינים לילה טוב ציניקו

אני מאוד מרוצה מהדו שיח שנוצר כאן בעקבות ההודעה

קודם כל זו עוד הזדמנות להגיד יישר כוח לגידי על נטילת היוזמה. דבר שני אני חושבת שיושרו ההדורים ושזה היה נחוץ כי חוץ ממני עוד אנשים נפגעו וההסבר של קובי יעזור לחלק מהם להמשיך הלאה ולשמוח יחד כשניפגש. ציניקו, חמודה, עם ישראל זכה והרוויח שני פורומים נהדרים עם חבר'ה שאכפת להם אחד מהשני. אני מודה כל מי שהביע את דעתו. אשמח לראותכם מדי פעם בנענע ואני בהחלט אגיע לכאן מתי שאוכל. ואודיע שם על המפגש לכל הוותיקים. סליחות בסך הכול זה לא רק ליום כיפור. שבוע טוב לכולם, אלוניס

למה? כי כל כך הרבה מים עברו מאז שהעיתוי העכשווי מוגדר כחוצפה

התרוץ הקלוש שהוא חיכה שהמנהל יבחר מחברי הפורום מחוויר לעומת חגיגות שהיו בזמן העברת המפתחות משרית אליו. שרית הציעה לו, חיכתה לתשובה, חגגה איתו ועם הפורום את החילופים, הסבירה את מניעיה וגם אח"כ נכנסה להמשיך ולפרגן לו, לעזור לו, ליישר הדורים במידת הצורך. אז את מתפלאה שהדלת לשרית נשארה פתוחה ואילו הדלת שנטרקה והמפתח שהושלך מונעים את החזרה? מה את רוצה? שירקו עלינו ונגיד שיורד גשם? הפורום בנענע במצוקה בגלל שהצטרפו ילדים ואנורקסיות (קראי את ההודעות הקודמות) הם רוצים שחקני חיזוק (קראי את ההודעות הקודמות) באמת אני פה ומכיוון שזו מדינה חופשית כ אחד יכול להיכנס לפורום עזריאלי הוא מקום פתוח אבל לא כמנהל פורום לא כעושה נפשות לנענע כי המרחק בינו לבין מריוס - מתקצר

ציניקו מותק, אוהבים אותך הרבה.

עזבי אותך משטויות ומאבקים מיותרים ומשעממים. מה? לנהל מאבק וירטואלי? אני בעד שקובי יבוא ביום חמישי ותאבקו בבוץ, לפחות יהיה לנו מעניין. :) תבואי ביום חמישי מתים לראות ולפגוש אותך כבר.

אהבתי . מאבק וירטואלי, כאילו חסר לנו בלאגנים....

אני מאוד מרוצה מהדו שיח שנוצר כאן בעקבות ההודעה

קודם כל זו עוד הזדמנות להגיד יישר כוח לגידי על נטילת היוזמה. דבר שני אני חושבת שיושרו ההדורים ושזה היה נחוץ כי חוץ ממני עוד אנשים נפגעו וההסבר של קובי יעזור לחלק מהם להמשיך הלאה ולשמוח יחד כשניפגש. ציניקו, חמודה, עם ישראל זכה והרוויח שני פורומים נהדרים עם חבר'ה שאכפת להם אחד מהשני. אני מודה כל מי שהביע את דעתו. אשמח לראותכם מדי פעם בנענע ואני בהחלט אגיע לכאן מתי שאוכל. ואודיע שם על המפגש לכל הוותיקים. סליחות בסך הכול זה לא רק ליום כיפור. שבוע טוב לכולם, אלוניס

שקלת הצטרפות לשירות הדיפלומטי? יש לך את זה

אתה לא מתבייש? חכה שהצבע יעלם ואז תענה

התגובה שלך מאוחרת, היתה צריכה להופיע לפני כמה חודשים. אפשר להגדיר כחוצפה את הנסיון שלך לגנוב אנשים לפורום בנענע לאחר שברחת מהפורום הזה. מי בכלל מזמין אותך למפגש הפורום הזה? אתה לא חלק ממנו ואני לא חושבת שיש לך זכות להגיע למפגשים שלו. אני מקווה שהפעם הרמז לא דק מדי והבנת את הנאמר אתה אישיות בלתי רצויה בפורום הזה במיוחד לאור הנזקים שגרמת בעבר. ציניקו

אני מזמין אותו !!!!!!!!!

ובטוח שעוד חברים ירצו לראות אותו. מן הסתם למפגשים יש דינמיקה משלהם ויש אנשים שמתראים רק במפגשים ועל דפי הפורום ויש כאלו שיוצרים לעצמם גם קשר מחוץ לעולם הוירטואלי. יש גם במפגשים אנשים שנוצרת בינהם כימיה ויש כאלו שבקושי מחליפים מילה. יש מקום לכולם ואם את בוחרת לכעום או להתעלם ממישהו זו זכותך המלאה. מקווה שלא תראי את תגובתי זו כהתרסה או כפתח לדיון בנושא זו רק דעתי האישית. יום נפלא ומוצלח ענקון
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר