אהלן חברים וחברות - בבקשה קראו והביעו דעתכם

החברות בכל כך הרבה פורומים לא משאירה לי מספיק זמן להגיב בכולם. והאמת, כל עוד אין לגידי אפשרות מחיקה מעצבן מדי להיכנס לכאן עם כל הנודניקים המפרסמים. מאז שקובי הלך הם הרימו ראש וזה ממש מרגיז. לא לדאוג אני קוראת ומתעדכנת. חבל לי מאוד שחוסר הרצון של קובי (לפי אלי מסיבות של ג'נטלמניות) להשתמש בכלים של וואלה כדי להודיע על המעבר למקום חדש יצר קרע מיותר. לפי דעתי הכוונה הייתה שנעבור כאיש אחד ולא שתיווצר תחושת נטישה (לפחות אצלי ככה זה היה בימים הראשונים). אני רק אתן את הדוגמה של מה שקרה עכשיו עם הפורום של דליה. היא הייתה בקשר עם תפוז וברגע שהם נתנו אור ירוק היא פנתה באי מייל לכל המשתתפים, הסבירה ששם יש ממשק נוח יותר וביקשה לדעת אם אנחנו מסכימים לעבור. וכך עברנו יחד לממשק שם והוא אכן נוח יותר מזה של וואלה. קובי פספס לפי דעתי בדרך שבה הודיע לנו כי זה יצר אצלי תחושה שפתאום הולך עוגן מרכזי בלי הסבר של ממש ובפתאומיות חשודה. נפגעתי והייתי מבולבלת נורא. ואני עוד לא מרגישה שם נוח. חבר'ה: הפורום החדש בנענע אמנם לא משוכלל כמו בתפוז וצריך להתרגל לממשק שם אבל הוא אכן טוב יותר מכאן בכל מיני אספקטים והכי חשוב לי להגיד: אתם ח ס ר י ם שם בצורה נוראית. וממש חבל שנוצר הפיצול הזה. אין לי ספק שלא לזאת התכוון קובי. יופי שגידי לקח כאן את המושכות. אם כולם כאן מסכימים להשאיר את המצב כמו שהוא אני בהחלט אמשיך לבקר מתי שאוכל, להישען על מילותיכם החכמות ולתרום. וגם אבוא למפגשים. אבל באמת, אולי יש מקום לסולחה? בבקשה תחשבו על זה. זו סתם אי הבנה וחבל שלא נהיה כולנו יחד בנענע. אני סלחתי לקובי בעיקר לאחר דברים חכמים שאלי אמר לי לפני יומיים. אין מניעה להמשך המצב כמו שהוא אבל יהיה נוח הרבה יותר לעבור כאיש אחד לשם. וחוץ מזה ככה תעזרו שם להעיף את כל האנוקרטיות והילדים הקטנים שלא מבינים עניין. גידי - הפורום בנענע זקוק לך ולכל הנפלאים האחרים! וסליחה אם עיצבנתי מישהו, לא זו הכוונה. זכותו של כל אחד להרגיש מה שבא לו ולעשות כרצונו. אלוניס

אלוניס יקרה שלי, לא רוצה לפגוע בך אבל תשימי לב לשני דברים שכתבת:

א. התיווך, בין הרגשות שלך שנפגעו לבין הכוונות הנסתרות שהיו בבסיס נטישת ניהול הפורום, היה של אלי ולא של אותו אדם שנטש. לא מוזר? שאת הסברים קבלת מאלי? מה קרה, ה"ניהול" עלה לראש ואלי עושה את העבודה השחורה ומנקה אחרי הפרסונה? ב. את פוגעת, לא יודעת למה, באנשים שכותבים בפורום בנענע ובעצם בונים אותו - האנורקטים והילדים, אם הם כותבים שם - סימן שיש להם מקום בפורום ואולי מישהן משך אותם לשם. עובדה שלכאן הם לא מגיעים. את צודקת שהפיצול הוא בעייתי, אדם אחד עשה אותו. זו החלטה שלך אם להמשיך איתו למרות שמניעיו נסתרים או למשוך לכאן בחזרה את הכוחות. לא הוגן מצידך לבוא לכאן ולבקש עזרה ל"נקות" את הפורום בנענע. אוהבת אותך על היותך רגישה ואכפתית ציניקו

אלוניס תקשיבי רגע.....

ראשית אי אפשר לנסות ולשכנע אותנו לעבור פורטל בגלל שיום אחד בלי התחשבות בכותבים החליטו להחליף את הרב בריח באחר. ככה פתאום כזה לקחו את הציוד המשרדי את שולחן המנהל את כיסא המנהל ושכולם (הכותבים כאן בוואלה) יצאו לעיסוקיהם הזמינו חברת הובלה גדולה ובטח העמיסו ציוד שלחו כמה הודעות בשושו "ללקוחות ה - V.I.P " ויאללה עברו לרחוב נענע.. ושמו ת'רד כאן רבותיי החלטתי לעבור לנענע אשמח לראותכם שם וזאת מסיבות אישיות?????????? הלו??? למה??? כמה???? איך?? מדוע???? למה אין מנהל חילופי למה לא דאגת למחליף?? למה לא הועלתה הצעה למי להעביר את המפתחות כמו בכל פורום ויש החלפת פיקודים בניהול פורומים בצורה מסודרת ומופתית דוגמא? איפה האחריות כלפי הכותבים כאן? הם הרי היו חשובים לך בתור כותבים? אנחנו כאן חסרים בנענע הבנתי אולי לא כולם אבל כמה.. ועד היום (כלומר עד שלשום כזה) גידי החליט לקחת את המושכות ולמה? בגלל שהתחילו מאז שאין פה מנהל להציף אותנו בהודעות מסחריות וכל מיני מטרדים למינהם? ולגבי דליה גולן.............. דליה גולן לקחה על עצמה ניהול פורום גם מסיבותיה היא. אבל ההבדל הגדול הוא שדליה בתור מנהלת גם אם היא החליטה לעבור פורטל היא פרסמה הודעה בפורום שלה על העברה לפורטל תפוז היה חשוב לה דיעת הכותבים שלה וציינה שהיא תכבד את דיעת הכותבים שלה בקשר למעבר.. היא לא השאירה בור פעור ככה פתאום נתנה את הזמן שם וזהו.... אז מה בדיוק השאלה למה נגרם חיץ????????? באמת לא מובן. אולי בגלל שככה לא עוזבים ניהול פורום בצורה כזאת.. קובי יודע את הדיעות שלי עליו בתור בן אדם ובתור אישיות בלי קשר לניהול הפורום.... אבל ת'אמת התאכזבתי שנעשו הדברים ככה. בתור אחת שמכירה אותו ואת הפורום שלוש שנים כמעט.. ביי

אלוניס יקרה שלי, לא רוצה לפגוע בך אבל תשימי לב לשני דברים שכתבת:

א. התיווך, בין הרגשות שלך שנפגעו לבין הכוונות הנסתרות שהיו בבסיס נטישת ניהול הפורום, היה של אלי ולא של אותו אדם שנטש. לא מוזר? שאת הסברים קבלת מאלי? מה קרה, ה"ניהול" עלה לראש ואלי עושה את העבודה השחורה ומנקה אחרי הפרסונה? ב. את פוגעת, לא יודעת למה, באנשים שכותבים בפורום בנענע ובעצם בונים אותו - האנורקטים והילדים, אם הם כותבים שם - סימן שיש להם מקום בפורום ואולי מישהן משך אותם לשם. עובדה שלכאן הם לא מגיעים. את צודקת שהפיצול הוא בעייתי, אדם אחד עשה אותו. זו החלטה שלך אם להמשיך איתו למרות שמניעיו נסתרים או למשוך לכאן בחזרה את הכוחות. לא הוגן מצידך לבוא לכאן ולבקש עזרה ל"נקות" את הפורום בנענע. אוהבת אותך על היותך רגישה ואכפתית ציניקו

היי ציניקו

תודה על המילים החמות. ואכן בעניין החבר'ה הצעירים קצת הגזמתי באמירה. מה לעשות גם ל"מושלמת" כמוני יש התפלקויות. אין לי מושג למה נכנסים לנענע יותר צעירים ממה שנכנסים לכאן. אבל הם צריכים לשמוע קולות שפויים. החברה שולחת להם מסרים איומים, ההורים לא מבינים אותם ומערכת החינוך לחלוטין נכשלת. אז הם פונים לכל מיני פתרונות. שתינו יודעות שיש המון קוראים נסתרים בכל פורום. לפעמים הם מביעים את דעתם פתאום ונעלמים. ולפעמים הם מקבלים אומץ וכותבים. לכל מילה שנכתבת כאן יש השפעה, לעתים גדולה מאוד. אני חושבת שיש כאן אנשים מדהימים שמשתפים ותומכים בצורה נפלאה והתרומה שלהם בהחלט חסרה בנענע. עם התמיכה הזו, קוראים נסתרים בפורום שם וגם משתתפים יזכו לשמוע הרבה יותר עצות ודיווחים מאנשים בוגרים יותר ועם יותר ניסיון. ולזו כוונתי בעצם ב"להעיף" - להעיף את המחשבות ההרסניות שעליהן הם נשענים. לא התכוונתי שתבואו לניקוי אורוות. ושוב, לא באתי כמיסיונרית להעביר את כולכם אל קובי. אני פשוט חושבת שיש כאן אי הבנה ומקווה שההתנסחות שלי תביא לפחות ליישור הדורים גם אם לא נאחד פורומים. פשוט חשבתי על המפגש בשבוע הבא ועל זה שקובי לא סביר להגיע אליו (אם זה היה מסתדר לו עם הזמנים). וזה חבל לפי דעתי כי זה אי הבנה נוראית ומיותרת. בכל מקרה ראיתי את קובי פעמיים מאז עזיבתו ואין בינינו משקעים כל שהם. מה שכתבתי לכם הוא מעין סיכום של המון דברים שחשתי בתקופה האחרונה ותמצית של כל מיני תובנות. הן לא מחייבות אף אחד לשום דבר. שבת שלום, אלוניס

אלוניס תקשיבי רגע.....

ראשית אי אפשר לנסות ולשכנע אותנו לעבור פורטל בגלל שיום אחד בלי התחשבות בכותבים החליטו להחליף את הרב בריח באחר. ככה פתאום כזה לקחו את הציוד המשרדי את שולחן המנהל את כיסא המנהל ושכולם (הכותבים כאן בוואלה) יצאו לעיסוקיהם הזמינו חברת הובלה גדולה ובטח העמיסו ציוד שלחו כמה הודעות בשושו "ללקוחות ה - V.I.P " ויאללה עברו לרחוב נענע.. ושמו ת'רד כאן רבותיי החלטתי לעבור לנענע אשמח לראותכם שם וזאת מסיבות אישיות?????????? הלו??? למה??? כמה???? איך?? מדוע???? למה אין מנהל חילופי למה לא דאגת למחליף?? למה לא הועלתה הצעה למי להעביר את המפתחות כמו בכל פורום ויש החלפת פיקודים בניהול פורומים בצורה מסודרת ומופתית דוגמא? איפה האחריות כלפי הכותבים כאן? הם הרי היו חשובים לך בתור כותבים? אנחנו כאן חסרים בנענע הבנתי אולי לא כולם אבל כמה.. ועד היום (כלומר עד שלשום כזה) גידי החליט לקחת את המושכות ולמה? בגלל שהתחילו מאז שאין פה מנהל להציף אותנו בהודעות מסחריות וכל מיני מטרדים למינהם? ולגבי דליה גולן.............. דליה גולן לקחה על עצמה ניהול פורום גם מסיבותיה היא. אבל ההבדל הגדול הוא שדליה בתור מנהלת גם אם היא החליטה לעבור פורטל היא פרסמה הודעה בפורום שלה על העברה לפורטל תפוז היה חשוב לה דיעת הכותבים שלה וציינה שהיא תכבד את דיעת הכותבים שלה בקשר למעבר.. היא לא השאירה בור פעור ככה פתאום נתנה את הזמן שם וזהו.... אז מה בדיוק השאלה למה נגרם חיץ????????? באמת לא מובן. אולי בגלל שככה לא עוזבים ניהול פורום בצורה כזאת.. קובי יודע את הדיעות שלי עליו בתור בן אדם ובתור אישיות בלי קשר לניהול הפורום.... אבל ת'אמת התאכזבתי שנעשו הדברים ככה. בתור אחת שמכירה אותו ואת הפורום שלוש שנים כמעט.. ביי

נכון בהחלט

אני מסכימה איתך שקובי עשה את המהלך בצורה מאוד לא טובה. ומתוך הידידות עימו והיכרות עם טבעו אין לי ספק שזה היה מתוך תמימות מדהימה. למה לדאוג למחליף אם הוא חשב שמיד כולנו נעבור כאיש אחד לנענע? ולכן אני משאירה את העניין לשיקולכם. יש כאן המון תחושות קשות ובהחלט מוצדקות. אני בטוחה שאם קובי היה יודע שזו תהיה התוצאה דברים היו קורים אחרת. אני גם מקווה שהוא יראה צורך לתת מזור לתחושות שהעליתי. בכל מקרה כתבתי הודעה גם בפורום בנענע וביקשתי מכל הוותיקים שם להביע את דעתם. שבת שלום, אלוניס

רגע, רגע, יש לך אמנם טעות אחת אבל ענקקקקקקית .....

אין טענות קשות לאנשי הפורום הזה, היה רגע של תהיה, תמיהה והחלטה מה עושים, כל אחד בחר עם יכתוב בפורום אחד או שניים או יותר. את מעלה עכשיו זכרונות מהעבר, ואני לא מבינה למה? אנחנו כבר כמה צעדים קדימה, לנו טוב פה אוהבים את מה שיש ואת מי שבא גידי אחלה של בן אדם הבעיה היא שלך אלוניס אצלנו החיים מחייכים אפילו מריוס וסיריו המגוחכים הצליח להצחיק אותי. אז שבוע טוב והרבה הצלחה בהמשך הירידה ומקווה להמשיך ולראות אותך בפורום ציניקו

החברות בכל כך הרבה פורומים לא משאירה לי מספיק זמן להגיב בכולם. והאמת, כל עוד אין לגידי אפשרות מחיקה מעצבן מדי להיכנס לכאן עם כל הנודניקים המפרסמים. מאז שקובי הלך הם הרימו ראש וזה ממש מרגיז. לא לדאוג אני קוראת ומתעדכנת. חבל לי מאוד שחוסר הרצון של קובי (לפי אלי מסיבות של ג'נטלמניות) להשתמש בכלים של וואלה כדי להודיע על המעבר למקום חדש יצר קרע מיותר. לפי דעתי הכוונה הייתה שנעבור כאיש אחד ולא שתיווצר תחושת נטישה (לפחות אצלי ככה זה היה בימים הראשונים). אני רק אתן את הדוגמה של מה שקרה עכשיו עם הפורום של דליה. היא הייתה בקשר עם תפוז וברגע שהם נתנו אור ירוק היא פנתה באי מייל לכל המשתתפים, הסבירה ששם יש ממשק נוח יותר וביקשה לדעת אם אנחנו מסכימים לעבור. וכך עברנו יחד לממשק שם והוא אכן נוח יותר מזה של וואלה. קובי פספס לפי דעתי בדרך שבה הודיע לנו כי זה יצר אצלי תחושה שפתאום הולך עוגן מרכזי בלי הסבר של ממש ובפתאומיות חשודה. נפגעתי והייתי מבולבלת נורא. ואני עוד לא מרגישה שם נוח. חבר'ה: הפורום החדש בנענע אמנם לא משוכלל כמו בתפוז וצריך להתרגל לממשק שם אבל הוא אכן טוב יותר מכאן בכל מיני אספקטים והכי חשוב לי להגיד: אתם ח ס ר י ם שם בצורה נוראית. וממש חבל שנוצר הפיצול הזה. אין לי ספק שלא לזאת התכוון קובי. יופי שגידי לקח כאן את המושכות. אם כולם כאן מסכימים להשאיר את המצב כמו שהוא אני בהחלט אמשיך לבקר מתי שאוכל, להישען על מילותיכם החכמות ולתרום. וגם אבוא למפגשים. אבל באמת, אולי יש מקום לסולחה? בבקשה תחשבו על זה. זו סתם אי הבנה וחבל שלא נהיה כולנו יחד בנענע. אני סלחתי לקובי בעיקר לאחר דברים חכמים שאלי אמר לי לפני יומיים. אין מניעה להמשך המצב כמו שהוא אבל יהיה נוח הרבה יותר לעבור כאיש אחד לשם. וחוץ מזה ככה תעזרו שם להעיף את כל האנוקרטיות והילדים הקטנים שלא מבינים עניין. גידי - הפורום בנענע זקוק לך ולכל הנפלאים האחרים! וסליחה אם עיצבנתי מישהו, לא זו הכוונה. זכותו של כל אחד להרגיש מה שבא לו ולעשות כרצונו. אלוניס

אלוניס יקרה לדעתי הטיימינג של הודעתך אומלל.

לו היית מפרסמת את הודעתך לפני שגידי הביע נכונות לקחת את ניהול הפורום - אולי, אבל משגידי לוקח את שרביט הניהול זה יותר ממעליב להציע לעבור לפורום אחר, מה עוד שלגידי כישורים ויכולת לנהל פורום בצורה מעולה. אני בניגוד לאחרים לא נעלבתי או משהו מהעובדה שקובי החליט לעבור לנענע - ועל הדרל, נו.. ... חושבת שזה לא היה אתי כלפי וואלה אם היה מפרסם את הדבר בפורום שבועות מראש. לדעתי, יש מקום לשני הפורומים ואני מתכוונת לטעום מהדבש של שניהם. שבוע טוב }{ ריקי

מאז שגברת טנצר החליפה מחשב וגירסת חלונות, אני לא מצליח לקרוא הודעות ב"נענע",

כך שאין לי ברירה אלא להישאר כאן, וכנראה רק כאן.

טנצר, אתה יותר ממעליב,

אני דורשת התנצלות!!!!!!!!!! אתה פה מחוסר ברירה? תפנה לטכנאי מחשבים שיפתור לך את הבעיה. בשם אנשי הפורום ציניקו

ו.......שכחתי

לכתוב שאני אוהבת אותך, מתגעגעת וד"ש חם לגברת טנצר השובבה ונשיקות לנסיכות ציניקו

גם לדעתי היתה כאן אי הבנה

אני נהנה כרגע משני הפורומים, אבל גם אני הייתי מאוד שמח אם הם יתאחדו. לדעתי קובי מתוך ג'נטלמניות מסוימת לא רצה להשתמש בכלים של וואללה בכדי להעביר את הפורום לנענע, ולכן כתב את ההודעה שלו בצורה שיכלה להיות בלתי מובנת. בכל מקרה, אם הפורום כאן ממשיך, אני (גם) כאן.

רגע למה.....

גם אתה וגם אלוניס מדברים על אי הבנה פתאום???? החלטנו כאן בוואלה פה אחד מבין הכותבים כאן מי הכי מתאים לנו לנהל את הפורום לא הוסתר כלום הכל על הפורום הועלו שמות ומתוכם נבחר גידי והועלה כמה פעמים השם שלו. ולא נראה לי שהיתה התנגדות..

אי ההבנה היתה הדרך בה חלק מהכותבים קיבלו את מעברו של קובי

היו אנשים שקיבלו את המעבר של קובי כ"נטישה" ולדעתי זו לא היתה כונתו של קובי. כמו שכתבתי, אם הפורום נשאר כאן, אז אחלק את זמני בין הפורומים.

אלי, מאד מעריכה אותך ומאד שמחה שאתה פה

אבל כל דיון נוסף שמתפתח עכשיו הוא מאוחר מדי ולא רלוונטי. הפורום הזה חי, קיים, בועט למרות הנסיונות ....גידי לקח את המושכות ועכשיו זה קצת פאתטי להסביר דברים. אז באמת שלא כדאי להעכיר את האוירה בשטויות האלה. כל אחד והדרך שלו. ציניקו

אלוניס יקרה, כיון שלא היה שום ריב, אין צורך בסולחה. קובי החליט לעבור לנענע, הודיע על כך ועבר.

אני אישית הודיתי לו על תרומתו כמנהל הפורום ואיחלתי לו הצלחה. אני לא יודע מה הרקע לעזיבתו אבל מן הסתם היו לו סיבות לכך וזכותו לעשות כרצונו. אני חושב שניתן היה לנהל את המעבר באופן מתוכנן ומסודר יותר. אני אישית נשארתי ולא עברתי מסיבה אחת ויחידה: - חברי הפורום. אלה שיצא לי להכיר אישית ואלה שאני מכיר רק מכתיבתם בפורום, הם לדעתי אנשים ממש מצויינים ואנשים חשובים בעיני מהמימשק. לכן גם אם מימשק וואלה פחות טוב (לא בדיוק ברור לי במה הוא נחות מזה של נענע או תפוז) האנשים כאן חשובים לי ולכן אני כאן. בשל מוגבלויות שלי איני יכול לכתוב בכמה פורומים ולכן אני כאן. חייב להתוודות בפנייך שאת בהחלט חסרה לי ונדמה לי שלכולם. אני לא אומר זאת כמצוות אנשים מלומדה אלא משום שאת באמת חסרה לנו ונשמח לקרוא אותך יותר.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר