קובי חבר יקר ומיוחד !!!!!!

אז הפעם אני לא משרשר !!!!!!!!!!!! רק אתמול דברתי איתך בטלפון ולא שמעתי ולו רמז דק לבשורה שהנחתת הערב עלינו. רציתי להודות לך מקרב לב על התמיכה שתמיד ידעת לספק בנדיבות כה רבה על העידוד והפירגון על התובנות שנוגעות בכל נקודות החיים והנפש על כך שתמיד ידעתי וידענו כולנו שנוכל תמיד לזכות באוזן קשבת מצידך. תודה על שפתחת את ליבך וביתך ותודה על מה שאתה !!!!!! הרבה בהצלחה ונפגש גם פה וגם שם. ענקון

אני משרשר לענקון, אבל ההודעה לקובי... היית מנהל פורום עלא-כיפק. לא ברור לי למה החלטת לעשות

את השינוי, אבל מן הסתם סיבותיך עמך, אף כי אני מצר על כך. מקווה שתבקר אותנו כאן ותכתוב כחבר, מקווה שנמשיך להפגש באפרופו, אצל שריתוש או בכל מקום אחר. בהצלחה בפורום החדש ולהתראות חבר!

יש לי רעיון לכמו מתנת פרידה...

בואו נשרשר את סך הגילואים שכל אחד מאיתנו השיל מעצמו בעת ניהולו של קובי (וגם את מה שהוספנו)... את התוצאה הסופית נגיש לקובי - מה אתם אומרים? אני מצהירה קבל עם ועדה - 16 קילוגרם (כן עליתי 2 אבל זה עוד ירד...)

תודה לכוווולם על המילים החמות, איך שאתם יודעים לפרגן :-)))

יש לי רעיון לכמו מתנת פרידה...

בואו נשרשר את סך הגילואים שכל אחד מאיתנו השיל מעצמו בעת ניהולו של קובי (וגם את מה שהוספנו)... את התוצאה הסופית נגיש לקובי - מה אתם אומרים? אני מצהירה קבל עם ועדה - 16 קילוגרם (כן עליתי 2 אבל זה עוד ירד...)

אני גאה להוסיף שבע וחצי משלי ועוד היד נטויה

אני מוסיף שמיניית קילוגרמים רוטטים שאת כולם השלתי מאז הכרתי את הפורום אי שם בתחילת נובמבר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר