בהתרגשות רבה וביד רועדת כותב אני לכם, חברי היקרים

שרית, אני מודה לך מקרב לב על מילותייך החמות, המפרגנות כל כך. מילים כמו שאת כל כך יודעת להוציא ישר מהבטן, ולגרום בהן לקורא שאליו מיועדות להרגיש פשוט - בתוך חיבוק! התלבטתי קשה עם עצמי אם לקחת את הנהלת הפורום, וכשבודדתי את ה-"בנגד" של העניין הבנתי שמה שמרתיע אותי זה אך ורק המעבר לוואללה שכולנו חווינו בשבועות האחרונים, עם הקשיים הטכניים, חוסר הידידותיות, הרגשת הניכור שרובנו חווים, ובעיקר, עזיבתם של כמה חברים יקרים מאוד את הפורום עקב כך. ואז החלטתי, במיוחד עקב הכירי את האנשים הניפלאים שכאן, וותיקים כחדשים, שלא יכול להיות בכוחם של קשיים טכניים להרוס פורום יפה כל כך, פורום שרבים מאיתנו מרגישים שהם יכולים לקרוא לו "בית", פורום שיכולתי לראות כיצד מבקרים חדשים הצליחו להיפתח בו ולהרגיש בני בית כבר בהודעה השנייה-שלישית שלהם, ומעל לכל פורום מייעץ, תומך, אוהב ומלכד. ניהול הפורום שאני מקבל על עצמי עכשיו הוא עבורי קודם כל משימה של שליחות, משימה של לשמור על כל מה שבנינו במשך השנים, לשמור שלא ייפגע הקשר שמחבר את האנשים. ואתם וודאי מבינים שבשליחות הזו אתם השותפים שלי, כאשר אני בסך הכל נושא איזשהו כובע טכני על ראשי. לכן, היו סמוכים ובטוחים שאני אמשיך להיות אותו קוביקו שאתם מכירים, חבר רגיל מן השורה, משתתף כאן בדיונים, מתלבט, מפרגן, תומך, מתפאר באיזה מתכון, ולפעמים, גם, משתתק קצת אם אין לי בדיוק מה לאמר. אתם יודעים שאני לא מומחה לדיאטות, זאת אומרת שאני לא מכיר את מיגוון הדיאטות המוצעות, על מה הן מבוססות, מה העקרונות שלהן, וכדומה. אני גם לא רואה את תפקידי כמנהל הפורום להוות סמכות מקצועית בנושא. אבל הרבה פעמים נתתי כאן עצות מהבטן, מהאינטואיציה, מנסיונות התמודדות שלי, כי אני מאמין שהשכל הישר שלנו יכול להיות החבר הכי טוב שלנו בדיאטה - אם רק נשכיל לנטרל את הגורמים הרגשיים המאפילים עליו. שרית יקרה של כולנו: זכות גדולה נפלה בחלקך להקים את הפורום ולהביא אותו במשך השנים לרמה שאליו הוא הגיע (ואני מתעלם לרגע מן המוץ של תקופת המעבר לוואלה). כמו גם הפורום השני שלך של הפרעות קשב. ראינו את הקשיים, ראינו את הכוחות הנדרשים לך מדי פעם להמשיך הלאה במשימה החשובה. אני אישית תמיד התפעלתי איך את מצליחה לנהל כך שני פורומים כל כך שוקקים ומצליחים, ועוד פעילויות מבורכות של עזרה לאנשים שאני יודע שאת מקדישה בהן כל כך הרבה. וכן, לפעמים בחיים מרגישים שצריכים להרפות קצת את הרסן, לרכז כוחות בכיוונים מצומצמים יותר, ולתת לאחרים להוביל חלק מן המשימות. את משאירה לי כאן נעליים גדולות מאוד למידתי, נעליים שאני נכנס אליהם ברגע זה בדחילו ורחימו, וכבר מרגיש שאני שט בתוכן בכמה וכמה מידות. אבל אני בטוח שבעזרת כולם כאן, וכמובן בהמשך השתתפותך, נצליח לשמור על מה שיש לנו. מאחל לכולנו המשך הצלחה, ושבקרוב תחזור אלינו ההרגשה הטובה שהיתה מנת חלקנו בבית הישן שלכם, קובי

מה יש לגיד, פשוט שידעתי למי למסור את המפתחות, אתה יודע, זה מזכיר לי מירוץ שליחים

איך רצים ביחד, באיזו שיטה מיוחדת מוסרים את המקל לבא אחריו ואיך זה שעדיין רץ לא מוסר עדיין את המקל אלא רץ עוד טיפה יחד איתו ואז מוסר לו את המקל. אני כאן, בשבילך, בשביל כולם, ואני רוצה לבוא לכאן גם בשבילי, איך צחקתי ואמרתי להם בפורום קשב, לא שנהייתי פיתום איזו שרון סטון חתיכה כזו, שאני לא זקוקה יותר לפורום, להיפך, אני זקוקה לו כיום יותר מכל יום אחר, אני מרגישה שאת הדרך לרזון טיפ טיפה איבדתי, אבל לא לידוג יותר מדי, מכירה את הדרך חזרה, זה רק עניין של זמן. אז אני רצה איתך עוד קצת, תרוץ איתי בקצב שלי, ואז בעצם אני נותנת לך את המקל כדי לרוץ בו בקצב שלך. הקצב שלך, החום שאתה יודע להעניק, כולם מכירים אותך, אל תשכח, אני פה. זה אפילו אותו אשכול. אם שכחתי להגיע, אם לא היה לי ממש זמן, אתה יכול לקרוא לי ואני מגיעה מיד... ככה בצ'יק... אני חושבת להחליף את הכינוי. לא כינוי רשמי כל כך. אולי רק את שמי הפרטי, אולי איזה כינוי חדש חמוד שאבחר לי בתור משתתפת... אבל מרוב סיסמאות הלכתי לאיבוד. מחזיקה לך אצבעות, }{ שרית.

קוביקו, תפקיד גדול קיבלת...

וקיבלת בזכות ולא בחסד... מעכשיו אתה חבר שלנו, תומך, מעודד,קצת נוזף, מן אבא ואמא לפעמים... וקצת קשה להחליף "הורים" ככה סתם פתאום... אבל אתה מסוגל במילות החכמה בהומור ובחום שלך להיות לנו מה ששרית היתה... רק תסלח לנו אם בהתחלה קצת נתגעגע ??? המון הצלחה... ושיהיו לך כמה שפחות כאבי ראש... :-)

ב ה צ ל ח ה !!!!

בהצלחה קובי מכל הלב . לא יכולה לארגן לי מילים - ככה נפל עלי פיתאום ללא הכנה מוקדמת.........

וזה לא שאני לא חושבת שאתה מתתאים, וזה לא שאני חושבת שאתה לא מוסגל, רק ש.... קשה לי לראות את הפורום ללא שרית היקרה.. באהבה רבה, ריקי.

הפתעה גדולה הפתעה טובה,קובי אין מתאים ממך לנהל את הפורום ! כולי תקווה שנוכחותך כאן תניב פרי !

לא ידעתי שיהיה שינוי אך כעת אני מאד שמחה שאם מישהו מחליף את שרית שזה עצוב לעצמו שהיא עוזבת אותנו כמנהלת...מאד שמחה שאתה הוא זה שמחליף אותה. אין מאושרת ממני ! כבר כמעט 3 שנים שאנו מכירים מיום הקמתו של הפורום ואכן אתה הוא האדם המתאים ! מאחלת לך את כל האושר שבעולם-הרבה בזכותך אני כאן ! ימים של שלווה בפורום שיהיו עלינו אוהבת שלגיה

קובי עלה והצלח

מחזקת את ידיך והלוואי ותדע למלא את הפורום בכל טוב כמו שהיה פה עד עכשיו (חלק לא קטן בגלל שאתה פה ) אוהבת ג'סיקה

בהצלחה !!!

בתור משתתפת חדשה יחסית בפורום, עדיין לא הספקתי להכירכם ממש. אולם מכתביכם היום מאוד מרגשים וכנים, ניכר שנכתבו מעומק לב אוהב ואחריות גדולה למקום ואנשיו. מכיוון ששניכם לא עוזבים, הרי שתהייה זו דרך חדשה אך מוכרת למקום החביב הזה, בו אני מרגישה לגמרי טוב, מן היום הראשון!!! תודה לשניכם, ולהתראות בקרוב !!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר