ירידה במשקל, רוצה עזרה

שלום, שמי אופיר ואני בת 13. אני שוקלת 62 ק``ג, הרופא אומר שאני זקוקה לדיאטה קלה, אני מאוד שלמה עם הגוף שלי אך אני רואה חברות שהן נורא רזות- מידה 24 בג`ינסים ואני נתקפת קנאה. ג`ינסים שעלו עליי בכיתה ה` עולים עליהם בכיתה ח`. כל השנים שיחקתי כדורגל ועסקתי המון בספורט לכן הייתי רזה. הפסקתי בבת אחת ולכן בשנתיים האחרונות שמנתי ואני לא יודעת איך להוריד. אני מתכננת דיאטה, מתכננת אימונים וכ`ו.. וכשמגיעים לביצוע? אני אומרת לעצמי אופיר את מתחילה. את לא מוותרת לעצמך! תאמיני, את חזקה, את עושה דברים הרבה יותר קשים מזה. אבל שום דיבורים לא עוזרים לי. אסור לי לאכול קמח ואני חיה במוטו`` אני לא אוכלת קמח`` ואני באמת לא אוכלת קמח. זה אמונה עצמית חזקה וכוח, אז איך אין לי את הכוח לעשות דיאטה? אני כל כך רוצה את זה. רוצה להרגיש טוב עם עצמי. אני מרגישה טוב, אבל לא מספיק. תעזרו לי! בבקשה.

להיות ברוגז עם עצמך זה הכי גרוע

אני מכירה את זה, והגעתי כבר למסקנה שאם את כועסת על עצמך, ישר את הורסת את הדיאטה. תפסיקי!

שלום אופיר

אני ממליצה לך לפנות לדיאטנית שעובדת עם בני נוער, היא תוכל להחליט לפי הנתונים שלך, האם ישנו צורך בירידה במשקל או שמירה עליו. רופאים לא תמיד מסתכלים על כל התמונה, יתכן שאינך כלל צריכה לרדת במשקל. כל הכבוד לך שאת שלמה עם משקלך! זה הדבר הכי חשוב! שיווי משקל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר