בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים

אחים שלי מה קורה לבית"ר ירושליים ?
הנושא נעול

אני לא מבין למההם בתחתית. עצוב לראות קבוצה שמשקיעה הרבה כסף ובסוף הם לא מגיעים לאירופה.

סיימו את העונה לפני שהיא התחילה. בעסה לאוהדים שלהם אבל הרבה ברירות לא היו

כרגע בית"ר בונה את עצמה. לרדת הם לא יירדו ואת מרבית הכסף הם מנצלים לסגירת חובות. יש להם עוד הרבה מה לנקות מכל מסעי הרכש הביזאריים של השנתיים האחרונות, אבל סביר שאחרי העונה הזאת שהולכת להיות עונה מאוד משעממת הם ייתנו עונה טובה יותר בשנה הבאה. בגלל זה לא מחפשים שם להתחיל להעיף כסף על רכש מטורף, לא מחליפים מאמן אלא אם הוא מתפטר (אחרת הם צריכים לשלם לו את החוזה) ומריצים כמה כשרונות כמו מליקסון שיתנו את התפוקה שלהם בשנים הבאות.

בונה את עצמה היא הגדרה מאוד לא נכונה. בינתיים רק הורסים שם

ראש העיר מתערב, פניג'ל משחק אותה אבו עלי ואברם לוי מזמן היה צריך לפרוש, אבל בינתיים הוא ממשיך לתקוע מקלות בגלגלים של כל דבר שזז. וככה זה גם נראה...

ביית"ר ירושלים רקובה מהיסוד.

המועדון נמצא בחובות שאין סיכוי שהוא יחזיר. המועדון נמצא באופן כללי בסכנת פירוק בגלל החובות למס הכנסה. מה שבייתר צריכה עכשיו זה שקט ורוגע כי המצב שלה לא טוב מהיסוד וצריך לבנות הכול מהתחלה. לא נותנים שם למאמן זמן לנשום וכבר או מתפטר לא נותנים לשחקן זמן להתאקלם וכבר מביאים לא מחליף וזורקים אותו. לבייתר יש חומר שחקנים מצוין מספיק טוב כדי להאבק בצמרת אבל הקבוצה חדשה מידי ולא מגובשת. השיתוף פעולה שלה כקבוצה לא טוב כי לא היה זמן לשחקנים להתרגל אחד לשני. בייתר לא צריכה שחקנים חדשים ואלוהים יודע שאין לה כסף לזה. מה שהיא צריכה זה פשוט שקט כי להתגבש ולהפוך מחבורת כוכבים לקבוצה מגובשת.

בית"ר ירושלים

לא יודעת

לא יודעת אבל 5-1 מול ***

בית"ר ירושלים ... ניתוח של אוהד מושבע ושפוי

בית"ר אכן בונה עצמה מחדש אולם יש לא מעט בעיות בדרך . אנו אחרי עונה קשה מאד שבה לא ירדנו ליגה ספק בגלל יכולת טובה של השחקנים ספק בגלל כמה אנשים מושחטים או סתם אוהדי בית"ר בסתר ליבם . אלון אברמוביץ,גולן חרמון,מיקי עטיה, אבירם ברוכין,מאור מליקסון,ציון זקן ,שלומי משה,אלעד יעקבי,משה ביטון,אלי ששון ,אלון סגיר ..... כל אלו שחקנים צעירים ( 1977 הכי זקן שם ) אשר חלקם שחקנים ביתיים וחלקם ניקנו לא מזמן הם השלד של בית"ר לעוד עונה או שתים עליהם תיבנה בית"ר . קבוצת הניהול רכשה את בית"ר לפני שנה וחצי לערך ,הם מוכרי בגדים בארה"ב וקבלני בניניים מה שאומר שהם לא קוסמים ולא יכולים לבנות קבוצה ברגע ,אכן חסר המון שקט לקבוצה אבל אני עדין מעדיף לסבול שנה שנתיים כדי לקדם את קבוצות הנוער של בית"ר ואת קבוצת הבוגרים יחזקו שחקנים שיעלו מהנוער ויהיו שחקני בית = שחקני נשמה . על פי המשפט הידוע " רכש וזרים לא בונים קבוצה " לגבי העונה , אני באת מקווה לא להקלע למאבקי השרדות אך העובדה כי לא מנצחים כל מחזור הופכת את העונה הזו למיוחדת ,כל ניצחון הוא מתוק שנשאר לאורך זמן עד הניצחון הבא . בברכת שבת שלום יאלללללללללללללה בית"ר

תיקון .... מושחתים ולא מושחטים ... הדיסלקציה אשמה ...

בכך שאין סימני פיסוק ובטעויות .

אתה מאוד צודק אחי

בית"ר ירושלים אלופה

תיקון .... מושחתים ולא מושחטים ... הדיסלקציה אשמה ...

בכך שאין סימני פיסוק ובטעויות .

אל תתנצל, אחי, בינתיים הם אכן נראים מושחטים, מלשון "להישחט"

בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים

היי אתה חושב שאני יודע מה קורה איתה אני אוהד אותה מגיל שאני זוכר את עצמי האם אתה אוהד את בית"ר ירושלים אם כן אז אם אתה יכול לשלוח לי תמונות לדואר האלקטרוני בסדר אז ביי ניתרא יותר מאוחר!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורגל
בחר
בחר