לרגל פתיחת הליגה האנגלית, כמה נקודות:

1. חשוב מאד להקפיד על חרם צרכנים נגד הצפייה בתשלום. רק ככה נשכנע אותם שזה לא משתלם הקקה הזה. 2. אם ישהו יודע על איזה ערוץ שנקלט בכבלים, בדיגיטלי או בלוויין ומשדר משחקים מהליגה האנגלית, נא לדווח 3. מה התחזיות שלכם? ליברפול יחזרו, או שסר אלכס ייפרד עם תואר? (לכל ה"מתמודדות" האחרות אני בכלל לא מתייחס...)
הנושא נעול

כמה נקודות..

א) למה להחרים את זה? הם רוצים להרוויח כסף על מה שמגיע להם. אתה לא חושב? כי זה או בתשלום או בכלל לא. ב) מי תזכה באליפות הפרמייר ליג - מעין כץ, אוהד מנצ'סטר מודאג כותב על זה. יש שם כמה הפתעות :)

לי אישית זה ברור...........

העונה הזו הולכת להיות בקלות העונה של ג'ראר מייקל סטיבן גארי מרכוס סאמי רובי אמיל יארי וכל החברים באדום לבן שהולכים להשתלט על כל אירופה נשמע לכם יומרני? לא לי!!! ההערכה שלי היא שליברפול תסיים את העונה עם 6 (!!!!!) תארים אחד כבר יש (גביע הצדקה) בקרוב יבוא הניצחון על באיירן בסופר קאפ ואז יקרעו את הליגה בפשטות הגביע גביע הליגה ויסיימו את עניין הצ'מפיונס ליג סוף עונה זו תוכיח לסיר פרגוסון שהוא לא כזה סיר ושאפשר יותר ממה שהוא עשה ותצביע על תום שושלת מנצ'סטר יונייטד ותחילת שושלת ליברפול אני כבר מחכה לסיום העונה שכל מי שחושב שאני הוזה יראה כמה הוא טעה.........

כמה נקודות..

א) למה להחרים את זה? הם רוצים להרוויח כסף על מה שמגיע להם. אתה לא חושב? כי זה או בתשלום או בכלל לא. ב) מי תזכה באליפות הפרמייר ליג - מעין כץ, אוהד מנצ'סטר מודאג כותב על זה. יש שם כמה הפתעות :)

This season

is Arsenal's season, and no-one will stop the mighty Gunners

לרגל פתיחת הליגה האנגלית, כמה נקודות:

1. חשוב מאד להקפיד על חרם צרכנים נגד הצפייה בתשלום. רק ככה נשכנע אותם שזה לא משתלם הקקה הזה. 2. אם ישהו יודע על איזה ערוץ שנקלט בכבלים, בדיגיטלי או בלוויין ומשדר משחקים מהליגה האנגלית, נא לדווח 3. מה התחזיות שלכם? ליברפול יחזרו, או שסר אלכס ייפרד עם תואר? (לכל ה"מתמודדות" האחרות אני בכלל לא מתייחס...)

http://up.to/beckham - האתר של דיוויד בקהאם המלך הבלתי מעורער של הפריימר ליג

כמה נקודות..

אם אתה בטוח שאין להם אפשרות לשדר את זה בחינם

אז אנא תן לנו קצת מספרים. אני לא ממש מבין למה עד היום הם יכלו לשדר בחינם ופתאום לא. אני משלם קרוב למאתיים שקל בחודש על מנוי הכבלים שלי, וחלק גדול מהסיבה לכך זה שידורי ספורט. אין שום סיבה שאני אשלם אקסטרא בשבילם. אם אתה רוצה להיות פראייר ולשלם, לא אוכל למנוע את זה ממך. רק תבין שבזה אתה מעודד את הגנבים לגבות ממך כסף על דבר שלעניות דעתי הצנועה בהחלט אפשר לממן מפרסומות מוטבעות וכיו"ב.

לי אישית זה ברור...........

העונה הזו הולכת להיות בקלות העונה של ג'ראר מייקל סטיבן גארי מרכוס סאמי רובי אמיל יארי וכל החברים באדום לבן שהולכים להשתלט על כל אירופה נשמע לכם יומרני? לא לי!!! ההערכה שלי היא שליברפול תסיים את העונה עם 6 (!!!!!) תארים אחד כבר יש (גביע הצדקה) בקרוב יבוא הניצחון על באיירן בסופר קאפ ואז יקרעו את הליגה בפשטות הגביע גביע הליגה ויסיימו את עניין הצ'מפיונס ליג סוף עונה זו תוכיח לסיר פרגוסון שהוא לא כזה סיר ושאפשר יותר ממה שהוא עשה ותצביע על תום שושלת מנצ'סטר יונייטד ותחילת שושלת ליברפול אני כבר מחכה לסיום העונה שכל מי שחושב שאני הוזה יראה כמה הוא טעה.........

חוץ מסתם התלהבות של אוהד, יש בסיס כלשהו

לתחזית שלך? נגיד הסבר איך ההגנה הלא מרשימה של ליברפול תתמודד מול העילית של אירופה? באיירן, ריאל מדריד, רומא ויובנטוס זה ממש, אבל ממש לא אלאבס (שגם היא הבקיעה נגדכם רביעייה). ואגב - זכותך לשנוא את יונייטד (זה לא ממש מקורי, ורוב האי הבריטי שותף לתחושתך) אבל לזלזל בהישגיו של סר אלכס פרגוסון, שלקח יותר תארים מכל מאמן בהיסטוריה של האיים הבריטיים, זו בורות. זה כמו שיבוא איזה אידיוט ויזלזל בפייזלי או שאנקלי. אה, והבהרה לסיום - אני לא אוהד יונייטד. אני (מה לעשות) אוהד אסטון וילה.

This season

is Arsenal's season, and no-one will stop the mighty Gunners

והסיבות לתחזית שלך הן....?

חוץ מסתם התלהבות של אוהד, יש בסיס כלשהו

לתחזית שלך? נגיד הסבר איך ההגנה הלא מרשימה של ליברפול תתמודד מול העילית של אירופה? באיירן, ריאל מדריד, רומא ויובנטוס זה ממש, אבל ממש לא אלאבס (שגם היא הבקיעה נגדכם רביעייה). ואגב - זכותך לשנוא את יונייטד (זה לא ממש מקורי, ורוב האי הבריטי שותף לתחושתך) אבל לזלזל בהישגיו של סר אלכס פרגוסון, שלקח יותר תארים מכל מאמן בהיסטוריה של האיים הבריטיים, זו בורות. זה כמו שיבוא איזה אידיוט ויזלזל בפייזלי או שאנקלי. אה, והבהרה לסיום - אני לא אוהד יונייטד. אני (מה לעשות) אוהד אסטון וילה.

חוץ מסתם איזושהי הטפת מוסר לא ברורה יש בסיס כלשהו

לטענה שלך? ההגנה אולי לא בשיאה אבל מה שניסיתי לאמר זה שהעונה הכל השתפר ונכון ראיתי אתמול את הטעויות האומללות של קראגר והנצ'וס שהביאו את שער השוויון הזמני אבל הקטע שזו הגנה טעונת שיפור וניתנת לשיפור כי בסך הכל ג'יימי קראגר הוא מעולה (הנצ'וס הוא כבר סיפור אחר) ובתוספת אליו להציב את באבל היפיה וריסה וכך נוצרת הגנה מעולה. וזילזול בפרגסון? לא זילזלתי , מה שהוא עשה הוא עשה אבל ניסיתי להבהיר שעונה זו תצביע על חילופי משמרות בכדורגל האנגלי ואחרי שפרגסון היה זולל התארים עונה לפני שהוא יפרוש יהיה זה דווקא הויה הצרפתי שיסתום לו את הפה ברצף הישגים טוב יותר ממה שפרגסון השיג בשיאו. למה? מנצ'סטר יונייטד - איך לכל הרוחות יוכלו להכנס לתוך הסגל הענקי הזה כוכבי ענק כמו ורון וואן ניסטלרוי? לא נשמע לי מילא ואן ניסטלרוי שיכנס על חשבונו של קול או משהו בסגנון אבל ורון? אדון אלכס יצטרך להעיף מההרכב את רוי קין (????) , פול סקולס (????) דייויד בקהאם (????) או שאולי את ראין גיגס (???????????????????) כי ורון יכול לשחק בכל עמדה בקישור אבל מה לעשות כל העמדות תפוסות אז פרגוסון ישחק במאין רוטציה לא ברורה שתגרום לכך ששחקנים בכירים במנצ'סטר ישחקו משחק כן משחק לא וזה לא יעיל במיוחד. ובואו לא נשכח שלורון הטכני להדהים יהיה קשה מאוד אם לא בלתי אפשרי להתרגל ולהשתלב בסגנון הכדורגל האנגלי של מסירות ארוכות וכדומה הקיצר עוד כאבי ראש לסיר אלכס פרגוסון היקר. ארסנל - הם קצת יותר מפחידים אותי למען האמת כי הם פתרו את בעית השוער (רייט) וגם עיבו את ההגנה (קמפבל) ולחוד הוסיפו כמחליף של מחליף של מחליף או משהו דומה את פרנסיס ג'פרס וגם את ג'ומיצ'י אינמוטו וכדי להוסיף תוספת לא הכרחית לקישור הביאו גם את ואן ברונקהורסט אז עוד פעם ההגנה הישתפרה מעט אבל כל שאר הרכישות היו פשוט לא הכרחיות אם לא מיותרות וסתםפ יוסיפו עוד לחצים על המועדון מצד שחקנים שלא מקבלים מקום בסגל או בהרכב או מספיק דקות משחק. צ'לסי - צ'לסי היא פשוט פח זבל אירופאי , כל שחקן שלא השתלב/הסתכסך עם מאמנו הקודם מגיע לצ'לסי פלוס שחקנים תמימים שמאמינים שזו תהיה קרש הקפיצה שלהם לאירופה אז שתדעו.....זו לא תהיה. פטי עזב את ברצלונה על מנת לתפוס את מקומו של דניס ווייז בקישור ומשום מה הוא פשוט נראה לי ככישלון בטוח כי פטי וצ'לסי.... לא מסתדרים לי בראש כמו כן לאמפרד בא ואמור כנראה לתפוס את עמדתו של פוייט אך הוא הגנתי יותר ממנו לכן אין לי מושג מה הוא יעשה שם בדיוק (או שישחק בעמדתו הטבעית כאמצעי אך מה עם עמדתו של פוייט?) ועכשיו אני רוצה לנפץ לאוהדי צ'לסי איזושהי אשליה - גלאס לא יתפוס את מקומו של לה בף!!!!! , הנסיון של לה בף עדיף בהמון וכך גם השקט שהוא משרה על ההגנה ולגלאס יקחו כמה שנים כדי להתקרב לרמה של לה בף. לידס - כאן אני אקצר כי פשוט ולעניין - קיואל סמית' בוייאר פרדיננד הארטה וחבריהם..... אחלה של כשרונות אבל לחלוטין לא אלופים באנגליה לפחות לא עדיין , אין להם את זה עדיין וזה הכל. עכשיו הגעתי אלינו....... ליברפול - מלבד עניין ההגנה שתוך חודש יפתר בהצבה נכונה של הוייה ואם תהיה בעיה גם לו לא תהיה בעיה לפתוח את הכיס אבל בואו נעבור לחלק הקצת יותר קדמי - זהו פשוט שילוב ענק של אנגלים וזרים- ג'רארד ומקאליסטר יחד עם שמיצר וברגר ואיתם כמובן גם נמצאים בסגל בארמבי האמן רדנאפ מארפי ביסקאן ועוד מספר צעירים מוכשרים ועכשיו החוד גם עם וגם בלי פאולר יש פה את הכי הרבה כישרון ופוטנציאל - אואן הוא כבר פונקציה , שחקן שיכול להוציא קבוצה מהבוץ בכל מצב שהוא וזה כבר הוכח רבות , ובנוסף אליו ישנה אפשרות לצרף את הסקי וכך ליצור חוד "השמן והרזה" כך ששחקן אחד עסוק יותר בעבודות של המהירות והטכניקה והשני יותר בעבודות הפיזיות או שאולי ישימו מאחורי את ליטמאנן הכאריזמטי? או את ילד הפלא הצ'כי בארוס? , ואם אף אחת מהאפשרויות האלה לא טובה מספיק אז תמיד ניתן לחכות עד שיתיישרו ההדורים בין פאולר לת'ומפסון ואז פאולר ישחק יחד אואן אבל בקיצור לליברפול יש כיום את הקבוצה הטובה באנגליה ולפי דעתי יש לה את הפוטנציאל לקחת כל תואר כולל ליגת האלופות. ודרך אגב זוהר.... איך אתה יכול לקרוא לי אוהד מתלהב כשבינתיים הבנתי שאני מבינינו זה שמסוגל לחבר לו נבחרת חלומות פלוס ספסל ואתה לא? ביי...... שניק.

אתה רואה שכשאתה רוצה אתה יכול?

לא ניסיתי להטיף מוסר וגם לא לרדת עליך, אבל אני מנסה לנכש את התופעה המיותרת הזו של הודעות סתמיות בנוסח "הקבוצה שאני אוהד תקרע לכולם ת'צורה!!!" (וזה עוד במזל, כשזה בלי שגיעוט...) ברור לגמרי שאתה מבין בכדורגל, והנה כשדחקתי בך נתת הסבר מפורט לדעתך, וזה דבר שאפשר לבסס עליו דיון. אני, מה לעשות, לא חושב שההגנה של ליברפול תעמוד בעומס. אני אל רואה את השיפור הגדול מאשתקד. אני גם לא חושב שהקישור שלה כזה קטלני. יש לה חוד מצוין (פחות, אם רובי אכן יעזוב, אבל עדיין מצוין). לגבי פרגוסון: הוייה יצטרך לקחת עוד...23 תארים, נדמה לי, כדי להשתוות לסר אלכס. בקשר לפנטזיה שלך על שישה תארים - קבוצות גדולות מליברפול הנוכחית נוכחו לדעת כמה קשה לקחת אפילו את שלושת החשובים, שלא לדבר על הפיצ'יפקס שמסביב כמו גביע הליגה. (וההתלהבות שלך מתארים של משחק אחד כמו מגן הצדקה והסופרקאפ נראית לי תמוהה משהו. אתה יודע בדיוק כמוני שהם לא אומרים שום דבר). קשה מאד מאד לקחת את שלושת התארים החשובים, ובוודאי בעונה הראשונה שבה קבוצה מנסה לחזור לאליפות. הסגל שלכם פשוט לא מספיק עמוק למאבק בכל החזיתות האלה. לגבי מה שאמרת על ורון - זה פשוט מאד: פול סקולס, כשיפתח, ישחק בחוד (שם הוא מרבה לשחק, אגב). מה שאלכס מבין (וגם הוייה, אם כי אתה כנראה מסרב להבין) זה שקבוצה גדולה באירופה חייבת סגל רחב ברמה גבוהה, ואז בהכרח יש מצבים שבהם שחקן ברמה גבוהה מאד לא פותח. בעונה שבה זכתה יונייטד בטרבל, היא השתמשה בשני הרכבים נפרדים - אחד לאירופה ומשחקי צמרת, ואחד למשחקי ליגה ורגילים וגביע מוקדמים. כל קבוצה שרוצה ללכת על כל התארים חייבת לנקוט בשיטה זו, במידה זו או אחרת, ולליברפול אין סגל מספיק רחב לזה. לעניין ורון, אין שום סיבה שורון וקין לא יפתחו יחד בקישור האחורי. הקישור האחורי הוא, כידוע, העמדה החשובה ביותר בכדורגל המודרני, ושילוב כמו ורון וקין יכול להוות חומה בלתי עבירה. לגבי ההתעקשות שלך על כך שהוייה "יעבור" את ההישג המשולש של פרגוסון, אני בכל זאת מבחין במידה של חוסר הערכה להישגו של מישהו שהוא בכל זאת המאמן המעוטר ביותר בתולדות הכדורגל הבריטי. הוייה מאמן מוכשר מאד, והוא עושה עבודה נפלאה בליברפול, אבל הוא רק בתחילת דרכו ויש הרבה יותר מכישרון להצלחה ממושכת כל-כך. יכול להיות שהוייה אכן יזכה ביותר משלושה תארים בעונה, אבל אני חותם לך שזה לא יהיה העונה הזו(אלא אם כן אתה כולל את תארי המשחק האחד האלה). למעשה, אילו נאלצתי להמר, הייתי מהמר נגד ליברפול במרוץ לאליפות העונה. הקישור של מנצ'סטר הרבה יותר טוב, ההגנה שלה הרבה יותר טובה, וההתקפה שלה בת השוואה (למרות שאואן טוב מכל חלוץ שיש למנצ'סטר).

אני חושב שאני רשמתי את שלי ואתה את שלך ונשאר רק לחכות למציאות שתרשום את שלה...............

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורגל
בחר
בחר