מין מזדמן חייב תמיד להיות - מין בטוח ומוגן

שמענו את הסיפור על הנערים ששכבו עם אשה מבוגרת ויש חשש שאולי נדבקו ממנה.
הדבר מדליק אור אדום ויש צורך לרענן לכולם דבר חשוב ביותר ולא משנה אם אתה או את בני 14 ומקיימים יחסי מין או בני 50 או 60.

כאשר הפרנטר או הפרנטרית שלכם הם מזדמנים, חובה להשתמש בקונדום בעת חדירה. אני לא אדבר פה על אוראלי שזה יכול רק להואיל ולהגביר את ההגנה אבל כאשר מדובר על חדירה וגינאלית או רקטאלית חובה לשים קונדום ולא משנה מה יגידו לכם.

יגידו לכם לא מעט פרנטרנים או פרטנריות - אנחנו בריאים, תראו איך אנחנו נראים, יספרו לכם שעברו לפני שעה שבוע שבועיים חודש בדיקה והכל בסדר ולא נורא אם לא יהיה קונדום בסקס ואני אומר - אין קונדום אין חדירה. ויהי מה.

עדיף לכם לוותר על רגע של תענוג מאשר לוותר על החיים שלכם.

לא מעט מהנשאים / נשאיות וגם כאלה שבכלל לא יודעים על עצם נשאותם - נראים ונראות מליון דולר ולפעמים אפילו הרבה יותר טוב מהבריאים.

לא מעט אנשים לא יודעים בכלל שהם נושאים את הנגיף וגם אם עושים דברים הם לאו דוקא עושים את זה בכוונת זדון.

חובתכם היא לשמור על עצמכם ולא לסמוך על שום פרטנר ופרטנרית, חובתכם לדאוג שיהיה קונדום ולא משנה מה יגידו לכם.

אם לא שמתם - תדעו שיש סיכוי שאחרי כמה זמן - תבכו, אולי על מחלת מין, אולי על הדבקות באיידס HIV, או אולי כל דבר אחר שיכול להיות ולקרות לכם.

אל תקחו צ'אנס שאחר כך יביא אתכם לסרטים וחרדות.

אל תעשו שטויות שאחר כך ישנו לכם את כל החיים בגלל נשאות או בגלל מחלת מין מעצבנת לא פחות מזה.

תקפידו על קונדום, אל תתפשרו על זה ויפה שעה אחת קודם

ג'וני ירושלים , מנהל הפורום והאתר לחיות עם איידס
כתובת האתר: http://www.hiv.co.il
ניתן לכתוב לי גם במייל: jonyhiv@gmail.com

יש לי חבר שבשיחות איתו אני  מ נ ס ה   לשכנע אותו לנקוט באמצעי מניעה ולהשתמש בקונדום כשהוא יוצא להרפתקאה מינית.ותמיד הוא אומר לי שהיא נראת נפלא מיליון דולר  מריחה טוב יפה ומה לא?.אני מקווה שאחרי שיקרא את  הכתבה הזו  משהו  יזוז אצלו אם כי אני מאמין  ששום דבר לא ישתנה אצלו  והוא ימשיך  בשלו.בשיחות  שהיו לנו הסברתי לו כי  זה שהוא מקיים יחסים לא מוגנים הוא מסכן את בריאות אשתו  שלא  במתכוון הוא פוטר אותי  שלו  זה לא יקרה.מה אני עוד יכול לעשות?

אני מוכן להתכתב איתו מבטיח שאחרי זה הכל ישתנה. חוץ מזה שיקרא את מה שכתבתי פה ויחשוב

ג'וני ירושלים , מנהל הפורום והאתר לחיות עם איידס
כתובת האתר: http://www.hiv.co.il
ניתן לכתוב לי גם במייל: jonyhiv@gmail.com

שלום גוני אים הבנתי נכון מימה שרשמתה בתחילת הכתבה אז מין אוראלי יותר בטוח מחדירה וגינאלית אשמח אים תענה לי בהרחבה ותתקן אותי אים טעיתי

ירידה לאשה אינה מין בטוח מבחינת איידס. זו גישה מסוכנת וחסרת אחריות לקיים יחסי מין מסוכנים שהם  אמנם פחות מסוכנים מאחרים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר