מין אנאלי לא מוגן- עזרה בבקשה!

היי פרופ' רשפון...

קיימתי יחסי מין לא מוגננים(מין אנאלי-הוא חדר אליי ולא גמר בפנים אני חושבת), עם גבר ב15 לפברואר (לפני חודש ושבוע ככה) ואני מאוד מאוד לחוצה.. חשבתי על לבצע בדיקת קומבו כי אני ממש חרדה ולא יכולה לתפקד, בוכה ומרגישה ייסורים ורגשות אשם כבדים, הפסקתי לעבוד הפסקתי לעשות הכל.. האם בדיקת קומבו כחודש ושבוע מהמגע היא אמינה ב100%? איפה ניתן לבצע אותה באיזור המרכז? כמו כן אשמח לקבל ממך מייל אישי, אשמח לדבר איתך בטלפון maayana334@walla.co.il. תודה!!

בדיקת קומבו אפשר לעשות במרפאת משרד הבריאות בתחנה המרכזית( מרפאת לווינסקי).  אפשר גם בקופת חולים או בבתי החולים איכילוב ותל השומר.יש לבצעה 7 שבועות אחרי המקרה. כלומצר החל מ-5.4.14. הסיכון להדבק באיידס במקרה חד פעמי הוא קטן. הוא עוד יותר קטן אם בן זוגך לא גמר בפנים. אם הוא יבדק כעת וימצא שלילי לאיידס הרי לא יכולת להדבק ממנו.

בדיקת קומבו אפשר לעשות במרפאת משרד הבריאות בתחנה המרכזית( מרפאת לווינסקי).  אפשר גם בקופת חולים או בבתי החולים איכילוב ותל השומר.יש לבצעה 7 שבועות אחרי המקרה. כלומצר החל מ-5.4.14. הסיכון להדבק באיידס במקרה חד פעמי הוא קטן. הוא עוד יותר קטן אם בן זוגך לא גמר בפנים. אם הוא יבדק כעת וימצא שלילי לאיידס הרי לא יכולת להדבק ממנו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר