שאלה בקשר לאיידס ומין אוראלי

לפני שבועיים הכרתי מישהי במועדון ומשם הלכנו למלון ביחד,  שם היא ירדה לי קצת אבל רק למספר שניות בודדות 10 שניות לא היה גמירה ושום דבר, זאת היתה ההתנסות הראשונה שהיתה לי מבחינה מינית בכלל הפעם הראשונה שהגעתי למצב כזה, זה מה שקרה, עכשיו לפי מה שהבנתי ממנה היו לא הרבה יחסים לפני כן, אבל אולי מה שנותן להרגיש קצת יותר טוב זה שהיא אמרה שהיא לא שוכבת עם אין קונדום אבל אני עדין מאוד חושש , רציתי לדעת עם המגע שהיה לי איתה מבחינה מינית האם זה מסוכן מבחינת איידס?

קבלת מין אורלי בלי קונדום. לענין הדבקה באיידס במקרה זה לא משנה אם גמרת או לא. גם לא משנה מה ספרה לך בת הזג על עברה המיני. הסיכון להדבק באיידס בקבלת מין אורלי הנו אפסי. מחלות מין אחרות כן עוברות בדרך זו.

ירידה לאשה ( או לגבר) הנה דרך העברה של איידס ומחלות מין אחות למי שיורד/ת.

תודה פרופסור, אני אכן קיבלתי מין אוראלי למשהו כמו 10 שניות כן ללא קונדום, אמנם אני בן 24 אבל זה היה הפעם הראשונה שעשו לי כזה דבר  הייתי מופתע כי לא יצא לי להגיע עם מישהי עד היום למצב כזה ,לא ידעתי עם צריך קונדום או לא האמת שמעולם לא היה לי קונדום, אבל זה אולי לא רלונטי למה שאני שואל, אני לא ירדתי לה, היא היתה בכלל עם מכנס קצר מאוד, השאלה עם אתה חושב שאני צריך לעשות בדיקה? ואתה למעשה אומר הצד שמקבל את המין אוראלי שזה אנשי אין סיכוי סביר להדבק?

אין צורך שתבדק לאיידס בגלל מקרה זה.

שאלה בקשר לאיידס 

לפני פחות משבוע הכרתי מישהי והלכנו למלון. התנשקנו והגענו למצב אקט מיני .. החדרתי האיבר מיני שלי לאיבר המין שלה פעמיים. פחות מחמש שניות והפסקתי כי לא היה קנדום. והסתפקתי בנשיקות   .. יום למחורת היה לי שלשול וחם ועייפות.  יש מצב שנדבקתי באיידס משלוש שניות חדירה?  

תודה 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר