03.07.01 | 00:37
קהילה טיפולית "אילנות" אתר חדש !!!
לא בכל יום אנו מתברכים באתר חדש בארצנו בתחום הטיפול בהתמכרויות. הקהילה הטיפולית "אילנות" בהנהלת איתן סלע, משיקה אתר מושקע. אני ממליץ לשוטט בו : http://www.ilanot.org ביי משה
Anonymous
03.07.01 | 09:32

המיספרים שיקריים ומגמתיים.

הם טוענים לזכותם על 1000 עד היום שניגמלו דרכם. חשבון מהיר-הוקמו ב1987 לרשותם שני הוסטלים גדולים אילנות ובית אביבה והם פועלים עד היום...14 שנה:70.5 בשתי הקהילות,35 איש לשנה בכל מרכז. 35 איש לשנה. אני צריך לעקל את זה שוב לאט. 35 איש.שמיתוכם בעוד שנתיים ישארו מחצית,ובעוד חמש פחות ואחרי עשר אם בכלל. אבל לא נעשה את החשבון הזה כרגע. נעצור על 35 איש כנתון מיברזל. בישראל כניראה פועלים בסביבות 35 אלף נרקומנים. מקומות כמו בית אביבה ואילנות זה המקומות להם מזרימה המדינה את מירב התקציבים מאחר ואלו מוסדות ממשלתיים.נכון שיש את הפיתגם הזה "כל המציל נפש אחת וכל זה"...אבל אם בישביל להציל את הנפש האחת הזו(שגם על זה אפשר להיתווכח אם תופש כאן המושג הצלה אם בכלל או לכמה זמן)נהרסות אלף אחרות אז מה זה שווה?כי זה מה שקורה בדיוק.ברגע שהמדינה מיחדת את מירב המשאבים שלה לקיוון אחד-גמילה בקהילות טיפוליות (שזוגם עיניין של החלטה ערכית מסוימת שפוסלת בעיקרות את שיטת התחליפים)אז בעצם כל המשאבים יורדים לטימיון.35 נקיים בשנה.בארץ 35 אלף נרקומנים+-על כל אחד שניגמל יש אלף שהיו יכולים לקבל טיפול תחליפי ולא מקבלים אותו ביגלל שמישהוא בוחר ליזרוק את כל הכסף שמגיע לכולם על מיעוט בטל בשישים.מה זה 35 איש לשנה?מה זה הבדיחה הזו?אנחנו צריכים ליבכות או ליצחוק שבכסף של המסכורות התקנים למזכירות לרופאים למכוניות למכשירים ולהוצאות אירוח אפשר היה ליבנות(אני יגזים כלפי מטה)מירפאת מתדון אחת :שהיתה יכולה לטפל באלף נרקומנים בשנה ... אני נימצא במירפאה פרטית קטנה נחבאת את הכלים בקומאת מרתף של ביניין מישרדים מפואר והיא מטפלת ב220 אנשים+- בשלוש שעות +- חלוקת התרופה עצמה ביום שוב +-.אז מה,במימון ממשלתי אי אפשר היה ליפתוח משהוא יותר גדול במקום מיוחד לדבר ומשבע בבוקר עד חמש?בשקט אפשר היה.אבל כשכל הכסף הולך לזבל אז מה שנישאר הולך לסניטר. T
Anonymous
03.07.01 | 11:53

קהילה זה הפיתרון

אתה משוה עגבניות ומכוניות ? מי שרוצה גמילה הולך לקהילה או לישפוזית מי שרוצה לשתות אדולן הולך לאדולן שיהייה לו לבריאות כל אחד בדרכו אתה מבלבל או מדבר מקינאה תסלח לי זה הכנות שלי אפילו אם הקהילה מוציאה חבר אחד נקי לכל החיים בשנה היא הצליחה להציל עולם מלא בנפש אחת קהילה זה אחלה מקום רציני כן ירבו קהילות ונגמלים אמן ואמן!
Anonymous
03.07.01 | 21:49

קהילה זה הפיתרון הסופי

אם היתה לנרקומן בארץ בחירה בין קהילה למתדון אז למה שאתה אומר היה מקום® אבל אין בארץ את חופש הבחירה ואין לאף אחד היום אפשרות ליבחור בטיפול במתדון ביגלל שאין מירפאות®אין מירפאות ביגלל שהרשות למילחמה בסמים לא מאמינה בזה® היא מאמינה בקהילות נקודה ובזה ניסתם הגולל ואין יותר אפשרויות בחירה® וסליחה כן אבל  אם בישביל ההנאה של היחיד ניגרם סבל של רבים אחרים שנימנע מהם טיפול אחר אז... הגיע הזמן שהרוב יפסיק ליסבול בישביל המיעוט . הגיע הזמן שהרשות למילחמה בסמים תפסיק לימנוע ממי שרוצה טיפול בתחליפים מלקבל אותו וזה המצב בדיוק שקורה כאשר לא ניפתחות יותר מירפאות נוספות ובקימות אין מקום למטופלים חדשים. כדאי שתבין אני לא מקנא בכם תאמין לי אין לי טיפה של קינאה להיפך בהצלחה אני רק רוצה שיהיה טיפול שווה לכולם שיהיו קהילות טיפוליות והרבה ושיהיו מירפאות מתדון. כיום אין דבר כזה והייתי מצפה דווקא מאנשים כמוך שיעודדו מתן של טיפול בתחליפים מעצם הידיעה שהם גם מועילים ושאין כרגע לנרקומן שרוצה בהם את באפשרות להגיע לטיפול כזה וזה ביזיון.  תחשוב שהיו רק מירפאות מתדון ולא היו נותנים דריסת רגל ואפשרות בחירה לקהילה טיפולית אני הייתי הראשון שקם וצועק חמס t
Anonymous
04.07.01 | 06:42

לדעתי קהילה זה דבר מבורך ביותר!!! אך מה קורה עם

אלו שלא מצליחים בה? למה אנשים שלא הצליחו חייבים לחזור לרחוב? למזלי אחרי כ 20 כשלונות מצאתי את מרפאת האדולן. לדעתי קהילה זה טוב רק לאילו שהצליחו. חבל שהנכשלים לחשבים אצלהם לאנשים מסוג ב'
Anonymous
04.07.01 | 06:52

אם כבר אז"קהילה זה הפיתרון -בישבילי"דגש על בשבילך

מתי תילמדו כבר לדבר גם כמו בני אדם שם לא רק ליהיות "נקיים"?אדולן הוא הפיתרון-בישבילי כרגע-קהילה טיפולית היתה הפיתרון -בישבילך (לבינתיים(?)-בהתמכרויות (לסמים קשים בימיוחד) אי אפשר לצאת בהצהרות יותר גדולות ופיתרונות חד משמעיים אין עדיין לאף אחד ואנשים עם יותר ניסיון מימך ומימני לא יוצאים בסופלטיבים כאלה כל כך מהר.מתי כבר ילמדו אתכם לדבר נורמלי?"איך אני משווה בין עגבניות למכוניות"העגבניות זה הקהילות נכון?לא כי מתדון זה בכלל לא דומה לעגבניות בשום צורה ואופן זה יותר כמו מטוס פרטי ללא טיס. ומה זה בכנות שלי מה בכנות שלי...כשאתה אומר :בכנות שלי,למה אתה חותר?לשכנע?ליצור אמון,אמפטיה,הישתתפות? לא כי לנרקומנים יוצאי קהילות אין "כנותשלי"כנות הופכת למטבע לשון שחוקה שהכלבים של פבלוב למדו להישתמש בזה כמו בקישקוש בזנב ידידותי שמזכה בלטיפה ואמון מחודש מהבעלים הפסיכופט.עלי זה לא עובד.אני יודע שכשנרקומן שליפני פחות מישנה היה מוכן ב"כנות"שלו לימכור את אמא שלו בישביל שורה אומר לי היום "בכנות שלי" אז זה אומר רק דבר אחד:שבכנות שלו הוא חושב שהוא ישיג כמה דברים שפעם הוא היה מנסה להשיע ב"ערמומיות" שלי.הכנות של היום-הערמומיות של אתמול.גם אתמול הוא לא היה מי יודע מה ערמומי-לעובדה יספר המקום מימנו הוא מגיע,אף נרקומן "מוצלח" יותר מידי (ערמומי כמו שצריך) לא הולך ליקרוע תתחת שנה וחצי תחת הגשם השוטף שזה בעצם הרוק מהפה של בני סלע המג'נון (המנהל הכל יכול/פסיכופט יותר מכל הנרקומנים שבקהילה).לא,נרקומנים "ערמומיים" באמת,בכנות שלהם הולכים להיגמל אם בכלל בזריקה של סיטה בהרדמה או בחול או שמצליחים כמו שעודד אמר-לימצא מתחת לאדמה את מירפאת המתדון שתקבל אותם...זאת "הכנות שלי" ואם מישהוא יחשוב לומר שאני אומר כל זאת מקינאה אז רק אוסיף שאני מקנא בהם כמו...כמו שדייג מקנא בדג שקרגע הוא דג או כמו ששופט מקנא בנאשם שעכשיו נישלך למאסר ארוך... יוסי-כרגיל בשלושה מישפטים היצלחתה לידחוס דעות קדומות,דעות שבלוניות ושטויות שלאדם "נורמלי"(שלא סיים טיפול בקהילה טיפולית/בית כלא עם עבודות פרך/מחנה ענישה קבוצתי לנרקומנים)היה לוקח לפחות עשר דקות הקלדה "עיוורת".עלה והצלח.אתה במקום הלא נכון,תמשיך לבוא ואני מבטיח לך שלא יקרה לך שום דבר טוב:כאן לא מוכרים עגבניות יד שניה... -אה-לה-פיתגמי ומישלי הקהילות. t
Anonymous
04.07.01 | 09:43
06:42 04-07-2001|%%posterlink.0%%

לדעתי קהילה זה דבר מבורך ביותר!!! אך מה קורה עם

אלו שלא מצליחים בה? למה אנשים שלא הצליחו חייבים לחזור לרחוב? למזלי אחרי כ 20 כשלונות מצאתי את מרפאת האדולן. לדעתי קהילה זה טוב רק לאילו שהצליחו. חבל שהנכשלים לחשבים אצלהם לאנשים מסוג ב'

לא רק שהנכשלים חוזרים לרחובות/למוות יש להם

פרוצדורה ארוכה של עינויים לעבור ליפני זה למען יראו ויראו שלושים וחמישה אלו שנישארו. תולים להם סינורים לבנים מחרימים אותם,מזהירים את כולם מיפניהם כי הרי הם "שימוש מתקתק מהלך"... מושגים פשוטים כמו הלשנה הופכים בטרמינולוגיה ההפוכה של המקום למושג עבריני שיש להיפטר מימנו והלשנה הופכת ל"עזרה לחבר" והם כולם שם מלשינים אחד על השני,זה דחף,זה עישן,זה דיבר עם המוחרם...אני חושב שבחיים יש דברים יותר גרועים מלהישתמש בסמים.ליהיות דרעק .לא לדעת לכבד את עצמך או את מי שלידך או סתם ליהיות דורך על גוויות ... אניודע מניסיון שבמקומות האלה מלמדים את המיעוט שמצליח ליהיות אנשים קשים על גבול הסוציפטיה וחסרי רחמים כלפי אחרים ושיודעים להיסתכל רק על עצמם ועל מה שטוב להם ושישרף כל העולם.שלא ינסו ליפות את הדברים ולימרוח את זה בשוקולד כי לכם הם יכולים לספר מה שהם רוצים לא לי שהייתי שם ושיש לי בת דודה שעובדת שם.בגדול מחנכים מחדש את הנרקומנים הרגישים והחשופים הלוקחים הכל ללב ומישתמשים ליהיות גסים,חסרי רחמים אגואיסטים אבל נקיים.הכל למען הראש הנקי /האיקס הבא ביומן של בני סלע. אז אני חושב שאם אתה נקי אבל בישביל זה הפכת לחרא זה לא שווה.אני חושב שאם אתה נקי אבל בישביל זה דרכת על הגויות של האחים שלך אז זה לא שווה. אני חושב שיש מקום למוסדות הגמילה וצריך שיהיות אפשרויות של בחירה בגמילה כמו גם בטיפול במתדון אבל שיטת הקהילות הטיפוליות...אין לה מקום והיא פסולה בעיני.בטח שהמדינה לא צריכה לממן את זה.שיהיה בסקטור הפרטי למי שכל כך רוצה.כמו הפטריאך בחול. מיפעל היתנדבותי,מה פיתאום שהחברה תממן פרויקטים ניסיוניים כל כך?רק כאן זה יכול ליקראת ביזיון כזה. בארצות הברית קהילות טיפוליות מהסוגים האלה פועלות רק בבתי כלא הכי קשים והאסירים בוחרים ללכת לקהילה כסוג של בריחה מהכלא וליפעמים הם מעדיפים לחזור לכלא...בארץ השיטה הזה הפכה לשיטה.השיטה.אין אפשרות בחירה.אין מירפאות מתדון שאף אחד לא יגיד שיש. אין.גם רשימת ההמתנה לשנתיים הבאות סגורה וגם זה אחרי שיתחילו שוב לקבל מטופלים חדשים והשד יודע במה זה טלוי ומתי זה יקרה...כרגיל אין איזון כאן בכלום t
Anonymous
04.07.01 | 21:35
09:32 03-07-2001|%%posterlink.0%%

המיספרים שיקריים ומגמתיים.

הם טוענים לזכותם על 1000 עד היום שניגמלו דרכם. חשבון מהיר-הוקמו ב1987 לרשותם שני הוסטלים גדולים אילנות ובית אביבה והם פועלים עד היום...14 שנה:70.5 בשתי הקהילות,35 איש לשנה בכל מרכז. 35 איש לשנה. אני צריך לעקל את זה שוב לאט. 35 איש.שמיתוכם בעוד שנתיים ישארו מחצית,ובעוד חמש פחות ואחרי עשר אם בכלל. אבל לא נעשה את החשבון הזה כרגע. נעצור על 35 איש כנתון מיברזל. בישראל כניראה פועלים בסביבות 35 אלף נרקומנים. מקומות כמו בית אביבה ואילנות זה המקומות להם מזרימה המדינה את מירב התקציבים מאחר ואלו מוסדות ממשלתיים.נכון שיש את הפיתגם הזה "כל המציל נפש אחת וכל זה"...אבל אם בישביל להציל את הנפש האחת הזו(שגם על זה אפשר להיתווכח אם תופש כאן המושג הצלה אם בכלל או לכמה זמן)נהרסות אלף אחרות אז מה זה שווה?כי זה מה שקורה בדיוק.ברגע שהמדינה מיחדת את מירב המשאבים שלה לקיוון אחד-גמילה בקהילות טיפוליות (שזוגם עיניין של החלטה ערכית מסוימת שפוסלת בעיקרות את שיטת התחליפים)אז בעצם כל המשאבים יורדים לטימיון.35 נקיים בשנה.בארץ 35 אלף נרקומנים+-על כל אחד שניגמל יש אלף שהיו יכולים לקבל טיפול תחליפי ולא מקבלים אותו ביגלל שמישהוא בוחר ליזרוק את כל הכסף שמגיע לכולם על מיעוט בטל בשישים.מה זה 35 איש לשנה?מה זה הבדיחה הזו?אנחנו צריכים ליבכות או ליצחוק שבכסף של המסכורות התקנים למזכירות לרופאים למכוניות למכשירים ולהוצאות אירוח אפשר היה ליבנות(אני יגזים כלפי מטה)מירפאת מתדון אחת :שהיתה יכולה לטפל באלף נרקומנים בשנה ... אני נימצא במירפאה פרטית קטנה נחבאת את הכלים בקומאת מרתף של ביניין מישרדים מפואר והיא מטפלת ב220 אנשים+- בשלוש שעות +- חלוקת התרופה עצמה ביום שוב +-.אז מה,במימון ממשלתי אי אפשר היה ליפתוח משהוא יותר גדול במקום מיוחד לדבר ומשבע בבוקר עד חמש?בשקט אפשר היה.אבל כשכל הכסף הולך לזבל אז מה שנישאר הולך לסניטר. T

לקנאים לא תהייה תקומה

א' חשבון הוא לא הצד החזק שלך מה גם שהנתונים שבידך לא נכונים. ב' יש לי הרושם שאתה מזועזע מכל מכור שניגמל כאילו פגע בך באופן אישי שלא פנה לשוקת המטאדון. ג' התמכרות אינה כורח ניתן לחיות ללא סמים אם תרצה להווכח אתה מוזמן לטכס בוגרים נוסף שיערך ב12/7/2001 תוך שנה ערכנו 2 טכסים וחגגנו בשימחת 90 איש שבגרו בשנה שחלפה. ד' כמי שבודאי עוסק בתחום היה ראוי שתעודד מכורים ותעצים את נכונותם להתנסות בחיים ללא סמים וללא תלות במטאדון.
Anonymous
04.07.01 | 21:44

אני רוצה לבוא לכנס

אפשר לקבל פרטים על שעה ומיקום?
Anonymous
04.07.01 | 21:44
09:43 04-07-2001|%%posterlink.0%%

פרוצדורה ארוכה של עינויים לעבור ליפני זה למען יראו ויראו שלושים וחמישה אלו שנישארו. תולים להם סינורים לבנים מחרימים אותם,מזהירים את כולם מיפניהם כי הרי הם "שימוש מתקתק מהלך"... מושגים פשוטים כמו הלשנה הופכים בטרמינולוגיה ההפוכה של המקום למושג עבריני שיש להיפטר מימנו והלשנה הופכת ל"עזרה לחבר" והם כולם שם מלשינים אחד על השני,זה דחף,זה עישן,זה דיבר עם המוחרם...אני חושב שבחיים יש דברים יותר גרועים מלהישתמש בסמים.ליהיות דרעק .לא לדעת לכבד את עצמך או את מי שלידך או סתם ליהיות דורך על גוויות ... אניודע מניסיון שבמקומות האלה מלמדים את המיעוט שמצליח ליהיות אנשים קשים על גבול הסוציפטיה וחסרי רחמים כלפי אחרים ושיודעים להיסתכל רק על עצמם ועל מה שטוב להם ושישרף כל העולם.שלא ינסו ליפות את הדברים ולימרוח את זה בשוקולד כי לכם הם יכולים לספר מה שהם רוצים לא לי שהייתי שם ושיש לי בת דודה שעובדת שם.בגדול מחנכים מחדש את הנרקומנים הרגישים והחשופים הלוקחים הכל ללב ומישתמשים ליהיות גסים,חסרי רחמים אגואיסטים אבל נקיים.הכל למען הראש הנקי /האיקס הבא ביומן של בני סלע. אז אני חושב שאם אתה נקי אבל בישביל זה הפכת לחרא זה לא שווה.אני חושב שאם אתה נקי אבל בישביל זה דרכת על הגויות של האחים שלך אז זה לא שווה. אני חושב שיש מקום למוסדות הגמילה וצריך שיהיות אפשרויות של בחירה בגמילה כמו גם בטיפול במתדון אבל שיטת הקהילות הטיפוליות...אין לה מקום והיא פסולה בעיני.בטח שהמדינה לא צריכה לממן את זה.שיהיה בסקטור הפרטי למי שכל כך רוצה.כמו הפטריאך בחול. מיפעל היתנדבותי,מה פיתאום שהחברה תממן פרויקטים ניסיוניים כל כך?רק כאן זה יכול ליקראת ביזיון כזה. בארצות הברית קהילות טיפוליות מהסוגים האלה פועלות רק בבתי כלא הכי קשים והאסירים בוחרים ללכת לקהילה כסוג של בריחה מהכלא וליפעמים הם מעדיפים לחזור לכלא...בארץ השיטה הזה הפכה לשיטה.השיטה.אין אפשרות בחירה.אין מירפאות מתדון שאף אחד לא יגיד שיש. אין.גם רשימת ההמתנה לשנתיים הבאות סגורה וגם זה אחרי שיתחילו שוב לקבל מטופלים חדשים והשד יודע במה זה טלוי ומתי זה יקרה...כרגיל אין איזון כאן בכלום t

אם לא יודעים לא כותבים

ראוי היה ידידי היקר שלא היית כותב ומתבטא בנושאים שאינך יודע עליהם דבר וחצי דבר. בקרוב יתפרסם באתר אילנות מאמר מקיף על הנושא אם תהייה לך הסבלנות לקרוא בודאי תוכל ללמוד על תרומת הקהילות בעולם למכורים מאז 1950 קהילות פועלות ומופעלות על ידי מכורים נקיים שלמדו והתמחו בתחום. קהילות טיפוליות מהוות כיום את שיטת הטיפול והשיקום היעילה ביותר ומצילת חיים לעשרות אלפי מכורים ברחבי העולם
Anonymous
04.07.01 | 21:48
21:44 04-07-2001|%%posterlink.0%%

אני רוצה לבוא לכנס

אפשר לקבל פרטים על שעה ומיקום?

תוכלי להתקשר לאילנות 09-8997441 ולבקש את איתן לצורך בירור האפשרות. התנאי הוא נקיון מסמים וקרבת משפחה לאחד הבוגרים/בוגרות. אך אפשר לשקול את העניין
Anonymous
04.07.01 | 22:05

אם אני על אדולן,

אני נחשבת נקיה? או שאסור לי לבוא?
Anonymous
04.07.01 | 22:38
09:43 04-07-2001|%%posterlink.0%%

נמר, אם זיגמונד פרויד משוטט פה בפורום

מעת לעת, ואם הוא קורא את הודעתך, הוא לבטח מחכך את ידיו בהנאה: - ובכן נמר, "בני סלע" אינו מנהל את קהילת אילנות. בני סלע הוא שמו של אנס אכזרי שנשפט השנה לאחר שהחריד מדינה שלמה במעשיו האיומים. את אילנות מנהל איתן סלע. הטעות הפרוידיאנית שלך מעוררת מחשבות... ולעצם העניין - צר לי על הדברים הקשים שכתבת על איתן סלע, אדם בעל זכויות רבות ועשייה שראויה לכבוד ולהערכה. אפשר לחלוק על דעותיו וגישתו המקצועית של אדם אבל אין זה הוגן להכפיש אותו. ביי משה
Anonymous
05.07.01 | 03:47

טעות פרוידינית קלאסית אכן....יצור ניתעב שכמוהוא

אין לי מספיק מילים לתאר את עלוב הנפש חולה השליטה/הפריק קונטרול המאוס הזה. הישיטה הקיקיונית שלו בכל העולם לא ניתמכת כספי ציבור.גם אם כן אז יש שם בודאי ציבור יותר עשיר מיכאן/כניראה ששום ציבור לא מושלם. בארץ אף אחד לפחות לא יכול להאשים אותי בחוסר ידע שקשור לקהילות טיפוליות מאחר ולצערי הייתי מטופל גם בארץ וגם בחול המקומות האלה אז הי כמו שהם מדקלמים שם :רק מי שהיה שם יכול באמת לדעת מה זה... אני הייתי שם.אני יודע מה זה שאיתן(בני ג'וניור)סלעית צורח ויורד לו ריר מהפה כשאתה עומד על שלך לעזוב את המקום.הם יגידו שזה כדי "להציל לך את החיים" אבל זיין אין שום תירוץ מספיק טוב כדי להסביר למה בנאדם שלא רוצה להישאר בטיפול מסוים צריך ליסבול מעגל של נרקומנים שצורחים לו איש איש בטורו,ביחד ולחוד "אתה/את חוזר רק לרחוב,לזנות,לסמייים ,אף אחד לא ירק עליך שם(חוץ מאיתנו )בוא תישאר כאן לקרצץ רצפות ולעמוד בפינה עם הז..ן ביד...נו מש חשק ליחיות ...אבל מה שימותו אלה שהולכים:את ההצגה הזו חשוב שיעברו דווקא אלה שנישארים ובישבילהם נערכת כל הדריכה הזו על אנשים.הכל בשם הקלאסיקה של -המטרה שמקדשת את האמצעים. אז אני יגיד לך משהוא שאתה לא יודע איתן סלע-אתה יצור עלוב,קטן ופטטי שרק אני ומי שעברו תחת ידיך יודעים עד כמה.אני כל כך שמח שניכנסת.יש לזה את הקטרסיס כימעט כמו לירוק לך בחזרה לפרצוף אבל בצורה הרבה יותר הוגנת.תדפדף כאן טוב,אני רוצה שתגלה גם מי אני בדיוק ואז תיתן לעצמך עוד סטירה...עלי t
Anonymous
05.07.01 | 03:53
22:05 04-07-2001|%%posterlink.0%%

אם אני על אדולן,

אני נחשבת נקיה? או שאסור לי לבוא?

אם את על אדולן את נחשבת שם לנקניקיה לא לנקיה

Anonymous
עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: