כוחות הביטחון היכו באויב המסוכן (+מאמר)

בשבת שעברה פשטו שוטרים בלבוש אזרחי על חוף הדולפינריום, "חוף התופים" ועצרו שמונה אנשים בחשד לשימוש בסם מסוכן (מריחואנה). כלום לא קרא מפכ"ל המשטרה את תוצאות הסקר שלנו הקובע כי בסם בלתי מסוכן עסקינן? האין למשטרה תפקיד בקדימות גבוהה יותר מאשר השבתת שמחה ספונטנית והטרדת התושבים? עד מתי תימשך מלחמת החורמה אשר החלה מאז מינויו של מפקד מחוז ת"א החדש? מדוע מדיניות אשר לה השפעה גורלית על אופיה של תל-אביב ועל חיי תושביה נקבעת ברמה מצומצמת ע"פ אידיאלים אישיים של מפקד המחוז? האין בשאלה עיקרית עסקינן? כל רדוקציה של בעיותיה הפנימיות של ישראל מובילה לשורש הבעיה: המחוקק הישראלי הוא בן-בליעל אשר מזניח את תפקידו, חקיקה, לצורך אי-אלו עיסוקים פוליטיים שוליים. ניתוח מעמיק יותר מוביל למסקנה כי הזנחה זו ועיסוק בפוליטיקה קלוקלת ומקולקלת היא הדרך הנכונה לזכות בתמיכת הבוחר. רדוקציה של המסקנה הקודמת מובילה לאמת המרה, שורש כל הרשע: הבוחר הישראלי הוא טיפש בן טיפש, פרד בן חמור, אשר לא איכפת לו מאיכות חייו והבסיס לבחירתו הדמוקרטית הוא פוליטי. כך, לעולם אין שואל הבוחר כיצד יכול להשתמש בבחירתו ע"מ לקדם את שאיפותיו, את רווחתו ואת שלוותו אלא מציע את זכותו הדמוקרטית למכירה במחיר אפסי של תעמולה נטולת הקשר מציאותי. מדינת ישראל היא מדינה מטומטמת בגלל שעם ישראל הוא עם מטומטם. לו היה עם ישראל עם סגולה היה מקים מדינת-סגולה, הלא כן?
Anonymous

אני לא כ"כ מכיר את מדיניות המשטרה בחופי ת"א אבל בקשר למסיבות בטבע, בזמן האחרון הם מתחילים להשתפר כבר לא סוגרים מסיבות כ"כ מהר (אני מדבר כמובן רק על המאורגנות עם האישורים, המסיבות הקטנות של 200 איש עדיין אוכלים סרטים) למשל צמח 5 דקות אחרי שאינפקטד עלו סגרו את המוזיקה אבל ממה שהתברר לי זה היה בגלל שהאישור למוזיקה נגמר והמארגנים חשבו שאם הם יתחילו לנגן לא יפסיקו אותם עד שלא יעשו חקיקה מסודרת בנושא מסיבות בטבע ועד שבמשטרה לא יבינו שזה שיש סמים במסיבות לא צריך לעצור את המארגנים וה D.J וכמו שאנשים אוכלים בטבע כך גם אוכלים במועדונים ואם אנחנו כבר אוכלים למה לעשות לנו סרטים רעים ?!
Anonymous

זה מה שלא קולטים במשטרה, או שכן, אבל לא מענין אותם

כי הם חופשי סוגרים מסיבות, אני לא נתקלתי בשיפור הזה שאתה מדבר עליו, אני חושבת 10 פעמים לפני שאני מתארגנת למסיבה כי אני אוהבת את הזריחה, וחושבת לעצמי אם המסיבה תשרוד עד הזריחה ולאחריה... וכמוני עוד הרבה אנשים שמתבעסים מזה רצח וכבר לא שומעים על מסיבות, אז הולכים למועדונים ושם דוחפים לעצמם סמים ולרוב אוכלים סרטים... אני לא מתפשרת על מועדון - לא סובלת את זה אולי לאפטר פרטי זה מתאים הייתה ביום שישי מסיבה באיזו קרחת יער ליד ירושלים, מהמסיבות של ה200 איש ללא אישורים... שהמסיבות האלה יכולות להיות הי טובות בעולם או הכי גרועות בעולם. אז ביקשתי מחברה שתתקשר אליי מהמסיבה להגיד אם שווה להגיע ב3 היא התקשרה ואמרה בואי. לצערי לא היה לי עם מי לנסוע ולבד אני לא נוסעת (לא מתאים לי ללכת לאיבוד בדרכי עפר לבד באוטו...) אבל הפסדתי מסיבה בת זונה שנמשכה עד 10 בבוקר בלי משטרה עם מוזיקה סוף הדרך... אז יהיו עוד מסיבות, אבל עם המשטרה בעורף זה כל כך מטריד! הרי גם מסיבות מאושרות סוגרים בשעה מסויימת. אני לא מבינה את זה בחיי. אני מבינה את המלחמה שלהם, אבל היא כל כך מעוותת. מחטיאה את המטרה
Anonymous

כל הקיום שלהם זו החטאת מטרה אחת גדולה

Anonymous

כוחות הביטחון היכו באויב המסוכן (+מאמר)

בשבת שעברה פשטו שוטרים בלבוש אזרחי על חוף הדולפינריום, "חוף התופים" ועצרו שמונה אנשים בחשד לשימוש בסם מסוכן (מריחואנה). כלום לא קרא מפכ"ל המשטרה את תוצאות הסקר שלנו הקובע כי בסם בלתי מסוכן עסקינן? האין למשטרה תפקיד בקדימות גבוהה יותר מאשר השבתת שמחה ספונטנית והטרדת התושבים? עד מתי תימשך מלחמת החורמה אשר החלה מאז מינויו של מפקד מחוז ת"א החדש? מדוע מדיניות אשר לה השפעה גורלית על אופיה של תל-אביב ועל חיי תושביה נקבעת ברמה מצומצמת ע"פ אידיאלים אישיים של מפקד המחוז? האין בשאלה עיקרית עסקינן? כל רדוקציה של בעיותיה הפנימיות של ישראל מובילה לשורש הבעיה: המחוקק הישראלי הוא בן-בליעל אשר מזניח את תפקידו, חקיקה, לצורך אי-אלו עיסוקים פוליטיים שוליים. ניתוח מעמיק יותר מוביל למסקנה כי הזנחה זו ועיסוק בפוליטיקה קלוקלת ומקולקלת היא הדרך הנכונה לזכות בתמיכת הבוחר. רדוקציה של המסקנה הקודמת מובילה לאמת המרה, שורש כל הרשע: הבוחר הישראלי הוא טיפש בן טיפש, פרד בן חמור, אשר לא איכפת לו מאיכות חייו והבסיס לבחירתו הדמוקרטית הוא פוליטי. כך, לעולם אין שואל הבוחר כיצד יכול להשתמש בבחירתו ע"מ לקדם את שאיפותיו, את רווחתו ואת שלוותו אלא מציע את זכותו הדמוקרטית למכירה במחיר אפסי של תעמולה נטולת הקשר מציאותי. מדינת ישראל היא מדינה מטומטמת בגלל שעם ישראל הוא עם מטומטם. לו היה עם ישראל עם סגולה היה מקים מדינת-סגולה, הלא כן?

עם סגולה בנה מדינת מישטרה...מפגרת אמנם כמו העם אבל

מעצבנת בהתאם. לא חס וחלילה שמישהוא יכול להגיד כאן שהוא אי פעם הישתמש במיליגרם אחד פחות של סם תודות (או ביגלל) מישטרת ישראל.אני לא בכל אופן.היה לי תחביב לשבת עם חברים שגרו בשדרות מוצקין (על הגב של מישטרת "צפון" בדיזינגוף)לעשות את הדברים הכי מטורפים בעולם ולהיסתכל לגלמים בעיניים.אבל זה קטן לאומת הגאון שנתן לשוטר הכי דביל באזור להשקות לו במשך שנה את העציצים של הגראס בתוך האדניות של התחנה בלי שאף אחד ישים לב שיש שצמח לנענע שפם.מי שזוכר את התמונה בעיתון שיקום,היה צחוק גדול.זה תמיד כף ליזרוק גרעינים מהחלון...מי אמר שזורעים בדימעה? אולי דימעה מרוב צחוק. לפחות הם משעשעים את האזרח בטימטום המוחלט שלהם ושל כל הפועלות שלהם.שלא לדבר על זה שכל אנס יכול לאנוס איזה חמש מאות פעם עד שממש עולה לו הזרע לראש והוא מתחיל לנסות לאנוס ילדות בנות שבע לאור היום ברחוב מרוב שהוא מרגיש בטוח ורק בטעות איזה "פנומן" מישטרתי סטייל רמבו מצליח לשים עליו יד,על האפס. אבל נרקומנים עם חצי מנת סם לשימוש עצמי הם אלופים בליתפוס בקצה הרחוב של התחנה.ליסגור את התחנה זה כבר מיבצע בילתי אפשרי מבחינתם עיין ערך רמלה/לוד. כן וגם בליסגור מסיבות ולתת לכולם לינהוג בלילה מסוממים אל מותם ואל מות מי שיתקל בהם הם גדולים. את המישפחות שלהם הם בטח מזהירים "שושנה אל תחזרי היום בלילה עם הילדים מאמא שלך כי הכבישים יהיו מוצפים במסטולים שניסגור להם את המסיבה ...או שתחזרי לבד..." t
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר