איך הולכים לגמילה כשיש חוב

שלום רב 

בן הדודה שלי בחור בן 41 גרוש ללא ילדים ללא בית ללא חסכונות כבר כמה וכמה פעמים המשפחה עשו הלוואות לכסות לו חובות ובכל פעם מבטיח שזו הפעם האחרונה אך שוש ושוב מסתבך יותר ויותר בימים אלה הוא מאוים ורודפים אחריו כמה וכמה אנשים מהשוק האפור איך ניתן יהיה להכניס אותו לגמילה סגורה ומה עושים עם כל החובות בחוץ??

אנא עזרו לנו אף אחד לא רוצה להיות בקשר איתו גם בגלל השקרים וגם מהפחד שרודפים אחריו כולנו פוחדים שיגיעו למקומות בו הוא שוהה

אנא ממכם עזרו לנו 

שלום לך

ניתן למצוא באתר "נגמלים"  רשימת מרכזי גמילה ציבוריים. תיכנס לאתר ותחפש בחלק של מוסדות ציבוריים. (יש באתר כמה מפרסמים פרטיים, אולם יש במהלך החיפוש אפשרות לבחור בטיפול ציבורי) צור עמם קשר , הם ינחו אותך כיצד להגיע אליהם.

http://www.molsa.gov.il/Populations/Distress/Addictions/Gambles/Pages/TM_02_05_03_Gambles_Adults.aspx

הוספתי קישור שאמור להוביל אותך ישר לדף של משרד הרווחה, בו מופיעים כל מרכזי הטיפול בארץ

הטיפול במקומות הציבוריים אינו כרוך בתשלום, או שכרוך בתשלום קטן יחסית. 

בהצלחה

מאלכס 

היי אלכס 

נתת לי תשובה לגביי טיפול 

אני שאלתי מה קורה עם החובות שיש בחוץ אם החייב לא יעבוד ויכנס לגמילה ??? איך מגיעים להסדר עם השוק האפור?

שלום לך וחג שמח

לצערי אין לי תשובה טובה או ברורה לגבי התנהלות מול השוק האפור.

אני מניח כי במקום הטיפול אליו יפנה אחיך, יוכלו לתת לו ייעוץ בסיסי לפחות בנושא זה, לאחר שיכירו אותו ואת הפרטים הרלוונטיים.

מה שברור זה שהליכה לטיפול היא חובה במצב זה, שכן אחרת החובות ימשיכו לתפוח ולהצטבר.

בברכה 

אלכס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר