מנסה להיגמל מפרקוסט

היי לכולם. אני חדשה פה, ובכלל בכל עניין הפורומים. 

אני אחרי פריצת דיסק קשה שגרמה לי לכאבים ממש חזקים ברגל והתחלתי לקחת בהמלצת הרופאה שלי פרקוסט 20 מיליגקם ביום. כבר עברו 3 חודשים ואני עדיין לוקחת 4 כדורים ביום.

אני אמא לשני ילדים ואני ממש רוצה להפסיק אבל ברגע שאני מנסה אני נתקפת חרדות ואני בוכה המון ואני לא מסוגלת... 

נמאס לי להרגיש שמחה ומאושרת רק שלקחתי כדור.. 

נמאס לי לתפקד בבית רק אחרי כדור...

אני ממש רוצה לחזור לעצמי.

עצות או סתם הזדהות יתקבלו יותר מבברכה:)

מה לא הייתי נותן עכשיו בשביל כדור פרוקסט!!!! 

ובנימה יותר רצינית,אני ככ מבין אותך,אני מכור להכל בערך,אבל זוכר את התקופות של הפרקוסט,4 ביום זה עוד בסדר,יחסית,תתחילי את הגמילה ב3 כדורים ביום לשבוע ואחכ ל2 וכן הלאה..אבל כשכבר לוקחים חמישה בשעה,זה כבר יותר בעייתי,כמו מה שאני חוויתי!

ממליץ לך לרדת עכשיו ובהדרגה,להשתמש במשכך כאב אחר,לא ממכר אופטלגין וכאלה במידת הצורך אם יש כאב,ובכלל על החרדות דברי עם הרופא שלי,אולי יש טיפול פסיכיאטרי נקודתי,כדור הרגעה או משהו כזה.ואינשאללה תעברי את זה! :))

אהה ואני רוצה את כל הפרקוסטים שישארו!! חחח 

היי

מומלץ לפנות לרופא המטפל ואם צריך לפסיכיאטר בכדי לקבל סיוע והדרכה כיצד להפסיק עם התרופה.

בנוסף מומלץ לפנות לייעוץ טיפולי מקצועי, כדי להתגבר על הקשיים הנפשיים שנלווים.

בתוך אתר "נגמלים" תוכלי למצוא את רשימת כל מוסדות הטיפול הציבוריים הקיימים בארץ. כמו גם מספר מטפלים פרטיים המפרסמים באתר.

בהצלחה

מאלכס

טיפול ועזרה רפואית/פסיכיאטרית :) מצרפת מאמר שיכול אולי לעשות קצת סדר בגמילה ובהתמכרות לתרופות ולתרופות מרשם 
המון הצלחה !

דפנה שושני-אשכנזי, מנהלת אתר נגמלים - מרכז מידע לגמילה וטיפול בהתמכרויות, כולל מאגר מטפלים.
עו"ס, M.S.W. - טיפול משפחתי, טיפול בהתמכרויות. להכוונה טלפונית - 0528.776916 04-9532001

טוב, אז הניסיון שלי בפרקוסט הגיע לשיאו היום,  מה אני מתכוון? 

לפני שלושה ימים החלטתי להפסיק להשתמש,  אחרי חמש שנות יחסים של כדור ביום ועד שמונה ביום,  ברור שזו התמכרות בכל הצבע העמוק של זה. 

בגדול זה כדור שהחזיק אותי בחיים עובד איש משפחה אבל כנראה הרס אותי וניתק אותי מעצמי. 

הפך אותי נרקומן .

אני בן ארבעים ושש,  נשוי ארבה ילדים איש הייטק,  עבדתי בתעשיה הבטחונית, לפני כשש שנים פריצת דיסק שניה בגב תחתון משביתה אותי שלושה חודשים,  כאבים קשים, לילות ללא שינה אי יכולת לתפקד ולמצוא תנוחה נוחה להרגעה. 

התוודענו לפרקוסט,  איזה כיף,  אחחח,  עושה נהדר,  ככה מעלים, מינונים כל, תקופה,  עד למצב שהכדור כבר לא משפיע אבל אי אפשר בלעדיו. 

ניסינות להפסיק לבד את השימוש לא הועילו, 

הפעם אני ביום השלישי בלי כדורים וזה קשה מאוד מאוד,  נרקומן ברמ"ח אברים,  כאביהשרירים,  בחילות,  בכי ועצבות,  חרדות,  רעידות לא נשלטות,  כל החבילה כולה. 

רק עכשיו התחלתי להבין איזה נרקומן אני. 

אז אם זו התחלה שלכם עם הכדור,  תפרדו ממנו יפה,  אם אתם בפנים עמוק, אל תצאו בלי עזרה של משפחה חברים ורופא יש תרופות חלופיות מקלות כאב ליציאה מהתמכרות. 

מה,   ?שמעתי לי זה לא יקרה. 

אז גם אני חשבתי ככה,  אני לא שותה לא מעשן בחיים לא חוייתי התמכרות לכלום,  זה פשוט תפס אותי ולא עזב חמש שנים

היום זה היום השלישי בלי כדור,  זה כל כך קשה אבל אפשרי חייבים תמיכה משפחתית,  חופש מהעבודה לפחות שבוע. 

ומניסיון קודם,  לא להתפתות שוב לכדור כי ההתמכרות חוזרת בכדור אחד למי שחי את זה. 

ליבי איתכם 

מי שרוצה עזרה מהניסיון שלי מוזמן לכתוב לי אני יענה בשמחה

תחזיקו לי אצבעות להצליח

תודה

טוב, אז הניסיון שלי בפרקוסט הגיע לשיאו היום,  מה אני מתכוון? 

לפני שלושה ימים החלטתי להפסיק להשתמש,  אחרי חמש שנות יחסים של כדור ביום ועד שמונה ביום,  ברור שזו התמכרות בכל הצבע העמוק של זה. 

בגדול זה כדור שהחזיק אותי בחיים עובד איש משפחה אבל כנראה הרס אותי וניתק אותי מעצמי. 

הפך אותי נרקומן .

אני בן ארבעים ושש,  נשוי ארבה ילדים איש הייטק,  עבדתי בתעשיה הבטחונית, לפני כשש שנים פריצת דיסק שניה בגב תחתון משביתה אותי שלושה חודשים,  כאבים קשים, לילות ללא שינה אי יכולת לתפקד ולמצוא תנוחה נוחה להרגעה. 

התוודענו לפרקוסט,  איזה כיף,  אחחח,  עושה נהדר,  ככה מעלים, מינונים כל, תקופה,  עד למצב שהכדור כבר לא משפיע אבל אי אפשר בלעדיו. 

ניסינות להפסיק לבד את השימוש לא הועילו, 

הפעם אני ביום השלישי בלי כדורים וזה קשה מאוד מאוד,  נרקומן ברמ"ח אברים,  כאביהשרירים,  בחילות,  בכי ועצבות,  חרדות,  רעידות לא נשלטות,  כל החבילה כולה. 

רק עכשיו התחלתי להבין איזה נרקומן אני. 

אז אם זו התחלה שלכם עם הכדור,  תפרדו ממנו יפה,  אם אתם בפנים עמוק, אל תצאו בלי עזרה של משפחה חברים ורופא יש תרופות חלופיות מקלות כאב ליציאה מהתמכרות. 

מה,   ?שמעתי לי זה לא יקרה. 

אז גם אני חשבתי ככה,  אני לא שותה לא מעשן בחיים לא חוייתי התמכרות לכלום,  זה פשוט תפס אותי ולא עזב חמש שנים

היום זה היום השלישי בלי כדור,  זה כל כך קשה אבל אפשרי חייבים תמיכה משפחתית,  חופש מהעבודה לפחות שבוע. 

ומניסיון קודם,  לא להתפתות שוב לכדור כי ההתמכרות חוזרת בכדור אחד למי שחי את זה. 

ליבי איתכם 

מי שרוצה עזרה מהניסיון שלי מוזמן לכתוב לי אני יענה בשמחה

תחזיקו לי אצבעות להצליח

תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר