חזרתי לארץ ולפורום

היי לכולם,

לאחר שלא הייתי כמה הרבה שנים בארץ חזרתי לביקור. נכנסתי לפורום זה, שפעם השתתפתי בו, כשניהל אותו בחור בשם משה.

אני רואה שיש הרבה שינויים בכל הקשור לעניני התמכרות והחלמה, פורומים בלוגים ואתרים. 

ארשה לעצמי לכתוב ולשתף בפורום בזמן שהייתי כאן, ואולי גם בהמשך. היו עוד כמה מקומות בהם השתתפתי והבעתי את מה אני חושב ומרגיש.   האמת היא  שכרגע אני קצת בודק ברשת את הקיים בנושא. ובהמשך אכתוב. 

אם מה שאני יכתוב יפריע, ציינו זאת ואולי אפסיק, או תמחקו אותי. (הייתי ידוע כמי שיודע לעצבן אנשי מקצוע , וזה למרות שאני בעצמי מטפל כבר הרבה שנים)    וכן אני גם ידוע כמכור לשעבר, או בהחלמה, אם כי לא לסמים. 

בינתיים אני יכול להודיע שמכל הטיולים שלי בעולם, אין חדש מתחת לשמש. אנשים מתמכרים, משתכרים, מסתממים ומה לא.

וכרגיל בסוף מגיעים, אם יש להם מזל לגמילה, אם לא לבית סוהר, בית משוגעים ומוות.

תודה רבה.

ורק להיום

ינקו

ברוך השב, וברוך השב שוב, לפורום. 

תכתוב מה שנראה לך, היה וזה חוטא לפורום נעדכן אותך. היה וזה רק מעצבן, סבבה, דברים מעצבנים מסוימים הם סימן טוב לאתגר.   

ביי בינתיים , מאלכס

יאן . ברוך שובך .

מה שחשוב יותר זה שאתה מחלים בהיתפתחות . ויפה אמרתה שסופם בתי סוהר מוסדות או מוות . זה מה שהתוכנית אומרת והמציאות לצערנו . ההתמכרות הפעילה היא כגרורות סרטניות שמקרסמת בכל תחומי החיים . או שעוצרים בנקודה מסויימת ואז ההחלמה אפשרית.

כפי שכתוב בספר של מכורים אנונימיים . אנו מחלימים "רק להיום" סירקולציה  רוחנית שהיא ההחלמה שלנו ..זה לשאת את הבשורה למכורים שעדיין סובלים . ... כתוב שעוד לא ראינו מחלים שחיי את התוכנית ונפל חזרה לסוועת ההתמכרות .זה אומר שאנו בדרך חיים חדשים שחיים עיקרונות רוחניים שבזכותם החלמתנו אפשרית ... באהבה הבנה והיתחשבות .... המסר חייב לצאת מאיתנו . 

הבעייה היא . פיזית  נפשית ורוחנית ...והפיתרון הוא רוחני . לא דתית . אלוהים כפי הבנתנו . הכוח העליון שלנו זיכה אותנו ליהיות ב 6 אחוז של מחלימים בעולם . אסירות תודה . שהכנות פתיחות ונכונות ימשיכו ליהיות בנישמתנו ועל לשוננו אמן .בכל זמן ומקום . 

אלוהים מדבר אלינו דרך אנשים וביפרט בקבוצות החלמה . להזכירנו שאנו מחלימים שצריכים תמיד ובכל מצב פגישות החלמה . 

להזכירנו לעולם שהעיקרונות קודמים לאישיות ....... שיהיה לך יום על יום לאורך כל הדרך איכות של החלמה . איציק .0542044939 בכף לכשתיצטרך . קואצ"ר ומדריך טיפולי עוסק בתחום 25 שנה . תודה לך יאן היקר 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר