משרד הבריאות ותרופת סבוטקס

ברצוני להבין מדוע תרופה בשם סבוטקס אינה בסל הבריאות. התרופה ניתנת לאנשים שהיו מכורים להרואין ורוצים להיגמל תחת פיקוח רפואי. בכל מוסד לגמילה נותנים את התרופה ובבתי המרקחת מוכרים אותה בעליות עצומות תוך כדי ניצול ציני של המכוריםעלות התרופה בבתי המרקחת על שבעה כדורים היא170 ₪. כלומר, אם אדם מכור רוצה להיגמל עליו להוציא בכל חודש 680 ₪ על כדור אחד ביום. בתחילת הגמילה זקוקים לשני כדורים ביום ואחר כך יורדים בהדרגה. הכדורים האלה עוזרים וגורמים לאנשים להפסיק להיות מכורים! למעשה, התרופה סבוטקס היא נופאן בכמויות יותר גדולות. כמו כן יש מעט מאוד רופאים שברשותם לתת את התרופה ומעט מאוד תחנות שאינן נותנות מענה הולם לכל המכורים בארץ . משרד הבריאות, אמור לטפל בבעית המכורים כשם שהוא מטפל בחולי סכרת, סרטן, סכיזופרניה וכולי'. התמכרות הינה מחלת נפש! אתם מתנהגים כמו בעולם השלישי. מדוע אתם מחלקים ציפרלקס, , פרוזק? רסיטל? כל נגזרת התרופות נגד דיכאון וחרדה בכזאת חופשיות? שלא נדבר על ריטלין, סם לכל דבר. מדוע נושא ההתמכרות הפך לטבו, כאילו שאינו קיים? אין אף אחד במדינה הזאת שיכול להרים את היד ולהגיד " יש לנו בעיה?" תמוה בעיני. האם יותר משתלם למוסדות הציבוריים והפרטיים למלא את בתי הסוהר באסירים חולים, שאינם פושעים מאשר לתת מענה הולם לחולים? כאמור, התמכרות הינה מחלת נפש. הפשע הוא תולדה של חוסר ברירה, של אנשים מסכנים שאינם יודעים כיצד להתמודד עם הבעיה. אבקש מענה הולם שאינו מתחמק מאחריות.

כאן זה לא משרד הבריאות.

להחניס את הטיפול לסל הבראות

אני מכורה 20 שנה הטיפול בסבוטקס נתן לי חיים חדשים אני מנהלת חיים נורמטיבים אני לא מבינה למה כל מכור אינו יכול להגיע לזה למה זה לא בסל הבראות כמו כול תרופה אנכנו המכוריפ אנשים כולים נפשית לא שונים מחולים פסכיטרים אני מקווה שיקום אדם או איגוד אם ביצים שיעזור לנו אנכנו חסרי יחולת להתמודד לבד אני מבקשת עזרהההה

סבוטקס הוא תחליף סם ותאמיני לי שאפשר גם בלעדיו

אנו המכורים הנקיים שמאמינים בדרך מתנגדים נחרצות לאספקת סבוטקס כתחליף סם. נראה לי שאם ישקיעו את אותם משאבים עליהם את מדברת במרכזי גמילה ובעוד מיטות יינצלו רבים מחברינו מזוועות ההתמכרות.

להחניס את הטיפול לסל הבראות

אני מכורה 20 שנה הטיפול בסבוטקס נתן לי חיים חדשים אני מנהלת חיים נורמטיבים אני לא מבינה למה כל מכור אינו יכול להגיע לזה למה זה לא בסל הבראות כמו כול תרופה אנכנו המכוריפ אנשים כולים נפשית לא שונים מחולים פסכיטרים אני מקווה שיקום אדם או איגוד אם ביצים שיעזור לנו אנכנו חסרי יחולת להתמודד לבד אני מבקשת עזרהההה

סבוטקס

דציתי לשאול איך ניתן לקבל סבוטקס בצורה קבועה. למי עלי לפנות,? תודה

משרד הבריאות ותרופת סבוטקס

ברצוני להבין מדוע תרופה בשם סבוטקס אינה בסל הבריאות. התרופה ניתנת לאנשים שהיו מכורים להרואין ורוצים להיגמל תחת פיקוח רפואי. בכל מוסד לגמילה נותנים את התרופה ובבתי המרקחת מוכרים אותה בעליות עצומות תוך כדי ניצול ציני של המכוריםעלות התרופה בבתי המרקחת על שבעה כדורים היא170 ₪. כלומר, אם אדם מכור רוצה להיגמל עליו להוציא בכל חודש 680 ₪ על כדור אחד ביום. בתחילת הגמילה זקוקים לשני כדורים ביום ואחר כך יורדים בהדרגה. הכדורים האלה עוזרים וגורמים לאנשים להפסיק להיות מכורים! למעשה, התרופה סבוטקס היא נופאן בכמויות יותר גדולות. כמו כן יש מעט מאוד רופאים שברשותם לתת את התרופה ומעט מאוד תחנות שאינן נותנות מענה הולם לכל המכורים בארץ . משרד הבריאות, אמור לטפל בבעית המכורים כשם שהוא מטפל בחולי סכרת, סרטן, סכיזופרניה וכולי'. התמכרות הינה מחלת נפש! אתם מתנהגים כמו בעולם השלישי. מדוע אתם מחלקים ציפרלקס, , פרוזק? רסיטל? כל נגזרת התרופות נגד דיכאון וחרדה בכזאת חופשיות? שלא נדבר על ריטלין, סם לכל דבר. מדוע נושא ההתמכרות הפך לטבו, כאילו שאינו קיים? אין אף אחד במדינה הזאת שיכול להרים את היד ולהגיד " יש לנו בעיה?" תמוה בעיני. האם יותר משתלם למוסדות הציבוריים והפרטיים למלא את בתי הסוהר באסירים חולים, שאינם פושעים מאשר לתת מענה הולם לחולים? כאמור, התמכרות הינה מחלת נפש. הפשע הוא תולדה של חוסר ברירה, של אנשים מסכנים שאינם יודעים כיצד להתמודד עם הבעיה. אבקש מענה הולם שאינו מתחמק מאחריות.

סבוטקס

סבוטקס את יכולה לקבל ע"י 3 רופאים בארץ אחד מהם הוא ד"ר יששכר הרמן הוא גר באור יהודה

סבוטקס

דציתי לשאול איך ניתן לקבל סבוטקס בצורה קבועה. למי עלי לפנות,? תודה

סבוטקס

סבוטקס אפשר לקבל אצל רופא בשם ד"ר יששכר הרמן יש בידי יותר פרטים אם את רוצה

כדור הסבוטקס זה כדור פלא שהציל לי את החיים ואני נקי מסמי רחוב כבר שנתיים שאני מטופל במרפאת היביטים שזה מקום חבל על הזמן שאני ממליץ עליו בחום אלווי שכולם יצלחו והיו נקיים מסמי רחוב וינעלו חיים רגילים כמו כולם והכדור הזה עוזר לחיות בצורה הזאת חיי מישפחה וחברים שהיה לכולם הרבה הרבה הצלחה השם יברך אותכם 

כדור הסבוטקס זה כדור פלא שהציל לי את החיים ואני נקי מסמי רחוב כבר שנתיים שאני מטופל במרפאת היביטים שזה מקום חבל על הזמן שאני ממליץ עליו בחום אלווי שכולם יצלחו והיו נקיים מסמי רחוב וינעלו חיים רגילים כמו כולם והכדור הזה עוזר לחיות בצורה הזאת חיי מישפחה וחברים שהיה לכולם הרבה הרבה הצלחה השם יברך אותכם 

למי שרוצה לדעת איך לקבל את הכדור בצורה מסודרת אבל לרציינים בלבד שיפנה למרפאת היביטים והם יעזרו לכם האהבה הצוות שם זה כמו משפחה אחת גדולה שאוהבת לעזור לאנשים שרוצים באמת אורך חיים נקיים ובלי סמי רחוב שהיה בהצלחה לכולם ותשמרו על עצמכם איו על חיים נקיים וללא סמי רחוב 

שלום רב!! אני יכולה רק להגיד שהסבוטקס ממקר יותר חזק הוא לא נותן סתלה כמו בחומר אבל מגיע איזה שהוא שלוו שאתה מתמקר גם אליו. להיום בן זוג שלי מחור אליו ובישביל לא להקיע כול הזמן הוא אתחיל להזריק אותו. בילעדיו אוה לא יכול. יש לו קריז מאוד חזק. תעזרו לי!!!! איך אני יכולה להפסיק את זה???

הי, אני יודעת שיש דרכים נוספות להיגמל מסמים ואחת מהן אפשר לראות בלינק שצירפתי. 

שלום רב, לפונה מההודעה הקודמת אני ממליצה לבן זוגך להגיע למסגרת טיפולית שתסייע לו. את תחליפי הסם, כמו כל תרופה אחרת, יש ליטול לאחר אבחון, התאמה ותחת פיקוח ובקרה של צוות רפואי וטיפולי. באופן עקרוני תחליפי הסם לא אמורים לתת תחושת "סטלה"...נהפוך הוא -  הם מאפשרים לאדם אשר נוטל אותם (לאחר שיקול והמלצה טיפוליים) לתפקד באופן נורמטיבי בחברה ולהרגיש טוב. אני אצרף קישור דרכו ניתן להגיע לאתרי משרד הבריאות - אישפוזיות ומרכזי גמילה וטיפול, למשרד הרווחה - יחידות לטיפול בהתמכרויות ביישובים השונים ומטפלים ומרכזי טיפול פרטיים שניתן לחפש גם באתר נגמלים:
http://www.nigmalim.co.il/%d7%92%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%94-%d7%9e%d7%a1%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%90%d7%9f-%d7%9c%d7%a4%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%99-%d7%90%d7%95-%d7%98%d7%99/

בהצלחה !

דפנה שושני-אשכנזי, מנהלת אתר נגמלים - מרכז מידע לגמילה וטיפול בהתמכרויות, כולל מאגר מטפלים.
עו"ס, M.S.W. - טיפול משפחתי, טיפול בהתמכרויות. להכוונה טלפונית - 0528.776916 04-9532001

סיגריה אלקטרונית זה ממכר?

מדריכת יוגה מוסמכת בוגרת קורסי יוגה של מכללת משכן היוגה.

שלום דפנה אני מאוד מבינה לליבך גם אני מטופלת בסבוטקס בבית חם מקום פרטי ואני משלמת על חודש טיפול כול חודש 1200 ש"ח שזה המון אני חד הורית וקשה לי מאוד עם זה .אני לא מצליחה לשרוד כול חודש מחדש בשיניים ואני לא מבינה למה לנצל מצב ולקחת סכומים כאלו למה לא לקבל תסבוטקס דרך רופא סמים אם יש דבר כזה ? או שדרך קופת חולים מבינה לליבך 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר