גיטרות

גיטרות

3 שאלות 1) מה ההבדל בין גיטרה קלאסית וגיטרה אקוסטית? 2) מה המחיר הממומלץ לגיטרה (בשביל מתחילים)? 3) אילו חנויות ממולצות יש באיזור השרון (עדיף בכפר-סבא)? תודה

קלאסית ואקוסטית

לגיטרה קלאסית - מיתרים מפלסטיק (ניילון) לאקוסטית - מיתרים ממתכת, צליל מתכתי יותר. למחתחילים מומלץ להתחיל בגיטרה קלאסית שעלייה יותר קל לנגן. במקרה אני מכיר מישהו שמוכר אחת כזאת, וזה אני, אתה מוזמן לצור קשר בטל:054459469 יוני

תשובות

אוקי אז ההבדל בין גיטרה אקוסטית לבין קלאסית הוא שבאקוסטית המיתרים עושיים מתכת, והצליל שונה. למתחילים כדאי לקנות קלאסית ומומלצת אחת מסוג אדמירה ולא כדאי יותר מ800 שקל ..אלא אם כן בא לך להשקיע ואתה יכול להפריז עד ל1500 שח עם אחת ממש פ33תית אבל מומלץ קודם לקנות אחת במחיר סביר כדי להיות בטוח שזה התחום שלך וגם כי ככה זה שמתחילים... וכל-כך קשה לך לנוסע לאיזור המרכז קצת יותר ולהגיע למרום?..

קלאסית ואקוסטית

לגיטרה קלאסית - מיתרים מפלסטיק (ניילון) לאקוסטית - מיתרים ממתכת, צליל מתכתי יותר. למחתחילים מומלץ להתחיל בגיטרה קלאסית שעלייה יותר קל לנגן. במקרה אני מכיר מישהו שמוכר אחת כזאת, וזה אני, אתה מוזמן לצור קשר בטל:054459469 יוני

טעות

אממ ידידתי אתה טועה משום שגם לקלאסית ישנם 3 מיתרי מתכת שהם 4-5-6 ו3 מיתרי ניילון 1-2-3 וכמובן שמיתרי הניילון עושים צלילים יותר דקים ומיתרי המתכת צלילים יותר עבים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רוק ואלטרנטיב
בחר
בחר