הי לכל גאות(וגם לאלה שעוד לא...)

טוב חלקכן מכיר אותי וחלקכן לא... אין לי מחשב בבית רק אצל ההורים ואני לא מבקרת אצלהם יותר מדי אז אני דיי נעלמתי. טוב לעניינינו אנו... יש פה מישהיא שאולי יכולה לגרום לי להאמין שאין לי לב של אבן? אני פשוט לא מצליחה לפתח רגשות לאף אחד מן המינים. מישהיא אולי תעזור לי בעניין?...

אולי פשוט

עדיין לא מצאת את האחת\האחד שבאמת עושה לך את זה...

אולי זה מפני ש....

את לא ממש יודעת באיזה צד לשים את עצמך? ולמה לפתוח הודעות ראשיות כל הזמן? לא הבהרנו מספיק את הדברים? טל *מתעצבנת כשמעצבנים אותי*

אולי פשוט

עדיין לא מצאת את האחת\האחד שבאמת עושה לך את זה...

אולי בגלל

שאת צריכה ללמוד לאהוב את עצמך לפני שתוכלי לאהוב אחרים. אין לך לב של אבן. זה בטוח. מבטיחה לך גם בלי להכיר אותך בכלל. אבל רגשות כלפי אנשים אחרים, רגש של אהבה, קרבה, ידידות או כל רגש שהוא טיפה מעבר לסתם משיכה מינית, דורש שקודם כל תהיי מסוגלת לאהוב את עצמך. אל תלחצי, את לא צריכה לעמוד עם סטופר ולראות מתי תתחילי לפתח רגשות כלפי איזשהו מין. מה שצריך להלחיץ אותך יותר זה איך את מרגישה לגבי עצמך. כל השאר יבוא כבר מעצמו. ומשיכה מינית? עובדת בדיוק אותו הדבר, אגב. כל זמן שלא תרגישי בנוח עם הגוף שלך, לא תוכלי באמת להנות מאיזשהו מצב אינטימי, וזה כבר לא קשור לגברים או נשים. בהצלחה. (סתם קפצתי לבקר) (ד"ש לכולם) (חוזרת ללמוד למבחנים)

אני מודה לכולכן

אבל אני כן פגשתי את האחד ואת האחת ופיתחתי רגשות אבל איך שזה נגמר זה נגמר גם בפנים. מה שמוכיח שזה בעצם גם לא הייה ואני כן שלמה עם עצמי.אני אוהבת את עצמי ואת הגוף שלי.אני לא בחורה מכוערת אני נראית טוב(מישהיא רוצה להכיר ולנסות לשנות לי את הדיעה?...) בכל מקרה אני מיוחדת בעניין הזה ואף פעם לא יוכלו לעזור לי בעניין אלא רק אני בעצמי. נ.ב אתמול הייה יום האשה הבינלאומי-חג שמח לכל הנשים!! אין הרבה מה להוסיף כי עצם היותך אישה יש לך הכל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר