שאלה פתוחה לפורום

לפני כחודש הכרתי אותה וכך התהפכו חיי. היא נפרדה מקשר קצר שהייה לה ואני פשוט היתי שם לאסוף את המספר טלפון שלה. יצאנו במשך חודש של שיחות נפש עמוקות במכונית וקצת מעבר... יום אחד היא באה לי ביציאה שמתאים לה סקס איתי ולא מעבר. אני ממרומי גיל ה22 שלי פרפרית בנשמה (עד שהכרתי אותה) משום מה התקשתי לקבל את הבשורה . זכור לי שבדרך כלל כשמחפשים סטוצים זה נגמר בזיון ללילה אחד וזהו... כמובן שבסופו של דבר קרה מה שקרה .... ועכשיו כביכול אין לי שום עילה להתקשר אליה יותר אבל פשוט קשה לי להפסיק.. היא לא בקשה ממני להפסיק להתקשר אליה - היא פשוט אמרה לי שהיא ממש מבולבלת עכשיו ואחרי הפרידה שלה יהיה לה קשה ליצור מחדש קשר כי זה פשוט יותר מדי כרגע האם כדאי להמשיך לנסות ליצור קשר נורמאלי משמעותי אחד בחיים שלי או להתעופף לי לנצח??? תשובותיכן המלומדות בבקשה

לדעתי שווה לנסות כיוונים נוספים.

הכל יותר מדי לא מחויב וחסר הגדרות בכדי לסמוך רק על הכיוון הזה. זה נכון שקשה ליצור קשרים חדשים עם נשים אחרות בזמן שחשים התאהבות האישה מסוימת אחת, אבל רצוי לא לטרוק לחלוטין את כל הדלתות. ובאופן עקרוני, לטעמי, אהבות גדולות שאינן עונות על הציפיות הגבוהות של אחת הנשים יחסית לאישה השנייה, הן דבר שצריך לנקות את עצמנו ממנו כמה שיותר מהר, גם אם זה קשה מאוד. לטוב המזל, העולם גדול ומכיל נשים רבות מקסימות נוספות, ובודאי אחת מהן תתאים - גם רגשית וגם מחוייבותית. במקביל להמשך החיפושים, מדוע שלא תהני מחצי הכוס המלאה: יזיזות מנחמת.

דעתי...

נכון שזה מפחיד אבל תהיי חייבת לנסות.פשוט לנסות..וזהו, אם היא תגיד לך לעזב אותה במנוחה- תעזבי אם את מרגישב שאת מציקה יותר מדי, או שאת היחידה שמעונינת- תפסיקי אך אם את מרגישי שיש כאן משהו.תני לזה סכוי , כדי שלא תתחרטי אחר כך... ויקירתי, בבקשה למדי לשונך לדבר נכון: אין דבר כזה זיון. יש נירתוק!!

שאלה פתוחה..

פשוט תזרמי עם מה שבא...ואל תחכי לאף אחת!

דעתי...

נכון שזה מפחיד אבל תהיי חייבת לנסות.פשוט לנסות..וזהו, אם היא תגיד לך לעזב אותה במנוחה- תעזבי אם את מרגישב שאת מציקה יותר מדי, או שאת היחידה שמעונינת- תפסיקי אך אם את מרגישי שיש כאן משהו.תני לזה סכוי , כדי שלא תתחרטי אחר כך... ויקירתי, בבקשה למדי לשונך לדבר נכון: אין דבר כזה זיון. יש נירתוק!!

"אין דבר כזה זיון"?

הא? "נירתוק"??? אחותי, מאיפה באת? את באמת רואה את עצמך, בעיצומו של אקט גונחת: "כן! הו, כן!! תנרתקי אותי!!! כמו שרק את יודעת.."

אההההההההההההההה....!

את לא מתה? הא, בסדר!

את לא יכולה לעשות לי את זה

אלא מהההההההההההההה........ ככה להציץ ולהעלם שוב??? אז בזמן העדרותך אכן "שידרגנו" והחלטנו שכן, מעכשיו זה "להתנרתק".... את יודעת איפה למצא אותי אם תרצי פרטים נוספים <<קורצת>> <<סתם כך, כי בא לי לחבק>>

קשה,קשה

4 שנים ועדיין יש לי רגעים קשים עם חברתי. אני שואלת.תמיד זה ככה? אני מרגישה לפמים שאין לו יותר כוח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר