צו פיוס

מסע התעוררות....

כנראה שיש כאן נשים יותר ביישניות ממני שמסיבה כלשהי לא מצליחות להביא את עצמן לידי ביטוי. אני אנסה את זה כפניה אישית, אולי זה יעזור. בנות. סליחה , נשים יקרות! הנכן מתבקשות, בכל לשון של בקשה, לקחת חלק בסקר. ואוסיף ואומר להלן השמות של המתבקשות להצטרף (ממש קריאה נרגשת מעל דפי הפורום) haggitt,uniqe4,jewel,freefem,cinderella,ittar,ahava10,חזקה מהרוח,לא רוצה, נושקת....... וכל השאר שמסתתרות להן במעורתן אי שם. הלווווו, החורף עוד לא כאן, נא להתעורר. זה לא כואב וזה גם לא מסובך, זה קצת נחמד וקצת קליל, אז קדימה. זה כדאי !!!!!!!! עד עכשיו, מי שלקחה חלק, שיחקה אותה בענק. (טלטלים, בסכין? לא יפה, את עוד לא יודעת שאצלי אומרים לא לאלימות!) אבבבבבבבלללללללל! זה לא מספיק . אני מקווה שאחרי הפניה הנרגשת הזאת משהו יזוז, אחרת...... טוב , די עם הדיבור הזה. תכתבו משהו באמ'שכם, זה לא יפה.

איפה ראית פה סכינים?

מה ניסגריתך, אשה? אני רכה ועדינה כמו אפרחו בן יומו!

לא אמרתי ולא חשבתי....

שאת ביצ'ית . אני הרי לא מכירה אותך. ואת לא חייבת לי כלום. את ביקשת אז הנה : מה בא קודם, הביצה או התרנגולת? מה הגובה של הפיל הכי נמוך בעולם? איך קוראים למשמו? איפה גר משה אופניק? אם קיפי בן קיפוד אז מי סבא שלו? כמה פעמים ביום מזיין האריה (ביום טוב אני מתכוונת)? כמה גרם במבה יש במסיבמבה? מתי חיים יבין? מי זרק על ריצ'ארד גיר? הצעת לי לראות את המיטה שלך ואת האישה שלך? או שזה רק נדמה לי? להמשיך? taltalim - בקשה קטנה לי אליך : "לא עם הגרזן....."

לכל שאלה תשובה מאת טל טלים

כיוון שאמרתי כבר שאני אוהבת ששואלים אותי... אז הנה תשובות רציניות והגיוניות לכל אחת משאלותייך. מה בא קודם, הביצה או התרנגולת? אני מניחה שהתרנגולת, משתי סיבות: כשאלוהים ברא...הוא התחיל מהחיות (אחרי השמים והארץ והיום והלילה וכל הגישעפט הזה) וגם...אממממ...כשעשיו ביקש מיעקב "הלעיטני נא מהאדום-האדום הזה..." הוא לא התכוון לאומלט. מה הגובה של הפיל הכי נמוך בעולם? במידה ואת מתכוונת לעומרי שרון...זה צריך ליות משו כמו 187-192 ס"מ לערך...אל תתפשי אותי במילה. איך קוראים למשמו? זין / זרג / שטרונגול / שמוק / עופר גלזר ו...סטרפ-און / דילדו (בגרסה הלסבית) איפה גר משה אופניק? ברחוב סומסום...2 בניינים אחרי אוסקר פרצופן שגר בתוך פח זבל. אם קיפי בן קיפוד אז מי סבא שלו? איך שאת שואלת שאלה כזו! הרי ברור שזו שרי צוריאל...רואים את הדמיון! כמה פעמים ביום מזיין האריה (ביום טוב אני מתכוונת)? 37 - 38 כשאין לה "כאב ראש". כמה גרם במבה יש במסיבמבה? 500 ג"ר (שגם אותם אני יכולה להעלים יותר מהר מדיויד קופרפילד) מתי חיים יבין? אף פעם! הבנאדם לא מרפה! הפיאה שלו כבר מעלה ריח של נבלה...אבל הבנאדם לא רוצה למות! ג'יסס! מי זרק על ריצ'ארד גיר? ג'וליה! (אחחחחח מה שאני הייתי זורקת עליה!!) הצעת לי לראות את המיטה שלך ואת האישה שלך? או שזה רק נדמה לי? כן! אבל רק מרחוק! שלא תרצי יותר! להמשיך? כן!

צו פיוס

בא לי רעיון (זה קורה לי בשעות הקטנות של הלילה). על מנת לגשר על פערי ותיקות - חדשות (ואני לתומי חשבתי שנגמר עידן הפז"מ) חשבתי אולי כדאי שנכיר אחת את השניה מעל דפי הפורום. לא המצאתי כלום, אני יודעת, אבל בכל זאת עוד צ'אנס אחד, קטנטן, לפיוס. לא יודעת האם עשו זאת בעבר (ואם כן אז נעשה זאת שוב), הסקר המצ"ב נלקח מפורום אחר (לא זוכרת איפה, וסליחה שנדדתי למחוזות זרים) ונראה לי חביב ומעלה להעביר אותו לכאן, ככה סתם בשביל שכולן תכרנה ואולי להרגיע מעט את האווירה. *tal*talim - יהיה נחמד לקרוא את הגיגייך ובכלל כל הוותיקות מוזמנות. (רק אם בא לכן , כמובן). וגם החדשות/צעירות/מאותגרות/מתקשות וכל השאר.... (הסבר קצר: לתגובות לסקר, פשוט להעתיק את השאלות אל דף התגובה ולענות בדף התגובה ליד השאלה. מאד פשוט) אני אתחיל (אני מפתיעה גם את עצמי לפעמים). מקווה שמישהי תזרום בכיוון ...... (אוף , כמה סוגריים יש עליי, דיייייי!) מה מעורר אותך? - אספרסו קצר וסיגריה על הבוקר (בחוץ בדשא) מה מרגיע אותך? - ים בשקיעה וקטורת ההרגשה הכי טובה היא... - להשתין אחרי שהתאפקתי כל היום ההרגשה הגרועה ביותר היא... - להתאפק כל היום מה יש לך מתחת למיטה? - הכלבה שלי, בדר"כ. מהו האיבר הכי סקסי: - אגודל (באמת) מה רומנטי בעיניך? - להפתיע בסל פיקניק באיזה "חור" באמצע שומקום.(יש לי עוד מיליון רעיונות אבל אין מקום) מה סקסי בעיניך? - חולצה לבנה רטובה (על אישה מולטית שופ.....כדאי שאני אעצור כאן) מהי המילה האהובה עליך? - בבדאי (בעירקית של יצפאן). מהי המילה השנואה עליך? - צירוף המילים : יהיה בסדר. (הורס אותי לגמרי) מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - כאב עמוק מוציא ממני יצירות שחבל"ז מה "מכבה" (turn off) אותך? - בחורה שמפליצה לידי כדי לבדוק אם אני בעיניין של פתיחות ושיתוף. מהי הקללה האהובה עליך? ססססעעעעמממאאאק עעעאאאררררססס. (מתגלגל כזה) סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - לא מזיז לי. איזה קול או רעש את אוהבת? את הצליל של הניילון כשאני פותחת קופסת סיגריות חדשה (איזה כיף יש עוד עשרים) ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - בתוך זאת שלעולם לא תיהיה שלי. (זה יעבור לי בקרוב) מתי בפעם האחרונה..חייכת? - אני מחייכת כל הזמן. (החיים יפים אז למה לא) מתי בפעם האחרונה גמרת ? - קודם, זה היה בשנת...... נו, היה קשה?

מרימה ת'כפפה (מי רוצה קפה?)

מה מעורר אותך? - נסיעה במהירות 150 קמ"ש על הבוקר בכביש בגין (למרות ה"על-תנאי" שיש לי) מה מרגיע אותך? - מוזיקה בפול ווליום בנסיעה הנ"ל ההרגשה הכי טובה היא... - לפתוח את החלון ולתת לרוח ללטף לי ת'פנים ההרגשה הגרועה ביותר היא... - כאבי מחזור (למה צריך את המכה הזו בכלל?) מה יש לך מתחת למיטה? - התחתון ש"נשר" בלילה מהו האיבר הכי סקסי: - חיבור הכתף לצוואר, המבט בעיניים מה רומנטי בעיניך? - כל דבר כמעט מה סקסי בעיניך? - ללכת בלי תחתונים (שימותו הקנאים) מהי המילה האהובה עליך? - דא? מהי המילה השנואה עליך? - כוסיתתתתתתתתתתת (והיא עוד צוחקת כשהיא אומרת את זה!) מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - כל דבר כמעט. הסירנה בניידת. מה "מכבה" (turn off) אותך? - רק עייפות מהי הקללה האהובה עליך? לא מקללת סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - הכי רומנטיות, במיוחד כשאני מתחבקת מתחת לפוך.. איזה קול או רעש את אוהבת? מפלי מים. מצד שני טיפות מים מהברז באמצע הלילה יכולות להוציא אותי מדעתי. ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - יש מקום בו נפגשים מים, שמים שמש ואהבה? שם. מתי בפעם האחרונה..חייכת? - עכשיו, קודם, אתמול, שלשום, כל הזמן. מתי בפעם האחרונה גמרת ? - תלוי עם מי... נו, היה קשה? לא, אבל היה דבילי ומשעשע :-) זהו להיום?

עדיין מה?

גם את מוזמנת לענות לסקר, זה לא מסובך. תזרמי.

עדין...

לא עושה לי את זה :).. סורי

מה...

כן עושה לך את זה דייק?? תעשי לנו גם!!! :-) נו, עכשיו נראה אותך...

צו פיוס

בא לי רעיון (זה קורה לי בשעות הקטנות של הלילה). על מנת לגשר על פערי ותיקות - חדשות (ואני לתומי חשבתי שנגמר עידן הפז"מ) חשבתי אולי כדאי שנכיר אחת את השניה מעל דפי הפורום. לא המצאתי כלום, אני יודעת, אבל בכל זאת עוד צ'אנס אחד, קטנטן, לפיוס. לא יודעת האם עשו זאת בעבר (ואם כן אז נעשה זאת שוב), הסקר המצ"ב נלקח מפורום אחר (לא זוכרת איפה, וסליחה שנדדתי למחוזות זרים) ונראה לי חביב ומעלה להעביר אותו לכאן, ככה סתם בשביל שכולן תכרנה ואולי להרגיע מעט את האווירה. *tal*talim - יהיה נחמד לקרוא את הגיגייך ובכלל כל הוותיקות מוזמנות. (רק אם בא לכן , כמובן). וגם החדשות/צעירות/מאותגרות/מתקשות וכל השאר.... (הסבר קצר: לתגובות לסקר, פשוט להעתיק את השאלות אל דף התגובה ולענות בדף התגובה ליד השאלה. מאד פשוט) אני אתחיל (אני מפתיעה גם את עצמי לפעמים). מקווה שמישהי תזרום בכיוון ...... (אוף , כמה סוגריים יש עליי, דיייייי!) מה מעורר אותך? - אספרסו קצר וסיגריה על הבוקר (בחוץ בדשא) מה מרגיע אותך? - ים בשקיעה וקטורת ההרגשה הכי טובה היא... - להשתין אחרי שהתאפקתי כל היום ההרגשה הגרועה ביותר היא... - להתאפק כל היום מה יש לך מתחת למיטה? - הכלבה שלי, בדר"כ. מהו האיבר הכי סקסי: - אגודל (באמת) מה רומנטי בעיניך? - להפתיע בסל פיקניק באיזה "חור" באמצע שומקום.(יש לי עוד מיליון רעיונות אבל אין מקום) מה סקסי בעיניך? - חולצה לבנה רטובה (על אישה מולטית שופ.....כדאי שאני אעצור כאן) מהי המילה האהובה עליך? - בבדאי (בעירקית של יצפאן). מהי המילה השנואה עליך? - צירוף המילים : יהיה בסדר. (הורס אותי לגמרי) מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - כאב עמוק מוציא ממני יצירות שחבל"ז מה "מכבה" (turn off) אותך? - בחורה שמפליצה לידי כדי לבדוק אם אני בעיניין של פתיחות ושיתוף. מהי הקללה האהובה עליך? ססססעעעעמממאאאק עעעאאאררררססס. (מתגלגל כזה) סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - לא מזיז לי. איזה קול או רעש את אוהבת? את הצליל של הניילון כשאני פותחת קופסת סיגריות חדשה (איזה כיף יש עוד עשרים) ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - בתוך זאת שלעולם לא תיהיה שלי. (זה יעבור לי בקרוב) מתי בפעם האחרונה..חייכת? - אני מחייכת כל הזמן. (החיים יפים אז למה לא) מתי בפעם האחרונה גמרת ? - קודם, זה היה בשנת...... נו, היה קשה?

מגניב...אהבתי...יצא לי קצת לחשוב מה שלא עשיתי הרבה זמן...

מה מעורר אותך? - מקלחת טובה על הבוקר מה מרגיע אותך? - הדיסק של ERA ההרגשה הכי טובה היא... - ללכת לישון אחרי שלא עשיתי כלום כל היום ההרגשה הגרועה ביותר היא... - ללכת לישון אחרי שכל היום עשיתי משהו מה יש לך מתחת למיטה? - כנראה 30 זוגות גרביים מהו האיבר הכי סקסי: - ת'אמת אין משהו שהוא הכי...אבל אני מאמינה שעיינים מה רומנטי בעיניך? - שקיעה,אוהל,מדורה,אלכוהול...ומשם... מה סקסי בעיניך? - אני אהיה חייבת להסכים עם החולצה הלבנה רטובה.... מהי המילה האהובה עליך? - סבבה! מהי המילה השנואה עליך? - צירוף המילים: מה יהיה?? מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - שברון לב מביא אותי למקומות שלא ידעתי שאני יכולה להגיע מה "מכבה" (turn off) אותך? - בחורה שמפליצה לידי כדי לבדוק אם אני בעיניין של פתיחות ושיתוף. מהי הקללה האהובה עליך? בת זונה! סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - תלוי מתי ועם מי... איזה קול או רעש את אוהבת? את הרעש של הנייר כסף שיורד מהקרמבו! ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - להיות אחרי הבקו"ם(שבוע הבא) ולהיות בדרום אמריקה עם "סיגריה" ביד מתי בפעם האחרונה..חייכת? - ממקודם...או יותר נכון לפני שנהייתי חולה... מתי בפעם האחרונה גמרת ? - ביום שני. נו, היה קשה?

חדשה בעיר....

מה מעורר אותך? - שיר טוב ברדיו מה מרגיע אותך? - אוויר נעים כמו בעונה הזאת ההרגשה הכי טובה היא... - אחרי שיחה טובה עם חברה על כוס קפה וסיגריה ההרגשה הגרועה ביותר היא... - ביום ראשון בבוקר מה יש לך מתחת למיטה? - הרבה אבק.... מהו האיבר הכי סקסי: - שפתיים מה רומנטי בעיניך? - למלא את הסלון בנירות ולחכות ערומה....נדוש אבל עובד מה סקסי בעיניך? - הרטוב שלמטה.... מהי המילה האהובה עליך? - sorry אין לי מושג מהי המילה השנואה עליך? - (משפט) "תעשי מה שאת רוצה" מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - מקלחת.... מה "מכבה" (turn off) אותך? - ריח ממישהו שלא התקלח והזיע בטירוף..... מהי הקללה האהובה עליך? קוש עיל ראבאק (אני מקווה שככה כותבים) סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - מרגשות איזה קול או רעש את אוהבת? של החברה שלי גומרת ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - עם אהובתי שמחכה לי במיטה ערומה מתי בפעם האחרונה..חייכת? - עכשיו כשאני מנסה לענות על השאלות מתי בפעם האחרונה גמרת ? - שלשום ובתקווה עוד מעט ....

מסע התעוררות....

כנראה שיש כאן נשים יותר ביישניות ממני שמסיבה כלשהי לא מצליחות להביא את עצמן לידי ביטוי. אני אנסה את זה כפניה אישית, אולי זה יעזור. בנות. סליחה , נשים יקרות! הנכן מתבקשות, בכל לשון של בקשה, לקחת חלק בסקר. ואוסיף ואומר להלן השמות של המתבקשות להצטרף (ממש קריאה נרגשת מעל דפי הפורום) haggitt,uniqe4,jewel,freefem,cinderella,ittar,ahava10,חזקה מהרוח,לא רוצה, נושקת....... וכל השאר שמסתתרות להן במעורתן אי שם. הלווווו, החורף עוד לא כאן, נא להתעורר. זה לא כואב וזה גם לא מסובך, זה קצת נחמד וקצת קליל, אז קדימה. זה כדאי !!!!!!!! עד עכשיו, מי שלקחה חלק, שיחקה אותה בענק. (טלטלים, בסכין? לא יפה, את עוד לא יודעת שאצלי אומרים לא לאלימות!) אבבבבבבבלללללללל! זה לא מספיק . אני מקווה שאחרי הפניה הנרגשת הזאת משהו יזוז, אחרת...... טוב , די עם הדיבור הזה. תכתבו משהו באמ'שכם, זה לא יפה.

אומנם קצת באיחור אבל גם אני אקח חלק בסקר החשוב הזה

קודם אני אתחיל בזה שזה ממש אחלה רעיון ושאלת אחלה שאולת כל הכבוד לך על היצירתיות... ועכשיו לשאלות: מה מעורר אותך? נס קפה חזק ובלי סיגריה... מה מרגיע אותך? לכתוב שירים ההרגשה הכי טובה היא להיות עם זו שאני אוהבת. ההרגשה הגרועה ביותר היא להיות במקלחת ולגלות שהמיים קרים.... מה יש לך מתחת למיטה? עדיף לא לדעת.. מהו האיבר בכי סקסי בענייך? הבטן, רצוי שיהיה פירסינג בטבור. מה רומנטי בענייך? חדר מלא בנרות ופרחים או לטייל יד ביד על היים ברגליים יחפות. מה סקסי בענייך? החתולה שלי... ושמישהו יעיז להגיד אחרת. מהי המילה האהובה עלייך? המילה האהובה עליי היא אהבה. מהי המילה השנואה עלייך? שנאה........ מה מדליק או מגרה אותך מבחינה רגשית רוחנית? אז ככה רוחנית מגרה אותי עצב ומבחינה רגשית מגרה אותי להרגיש. מה מכבה אותך? ריח לא טוב. רגישה מאוד לריחות. מהי הקללה האהובה עלייך? אין כזו תתפלאו אני לא קללתי בחיים גם שהייתי הכי עצבנית בעולם. סערות וברקים זה דבר רומנטי בעיניי ולכן זה מאוד מרגש אותי. איזה קול או רעש את אוהבת? אני אוהבת את הקולות שאני עושה בשעת סקס... ברגע זה ממש הייתי רוצה להיות עם עצמי לבד לבד.. לחשוב קצת על דברים שמזמן לא חשבתי עליהם. מתי חייכת בפעם האחרונה? שקראתי את הרעיון של הסקר הזה... מאוד אהבתי!!!!!!!! מתי גמרת בפעם האחרונה? אתמול וזה היה ממש חזק מסתבר שהיד שלי הולכת ונהיית מיומנת יותר ויותר עם השנים... מקווה לעוד סקרים חמודים מסוג זה כי היה ממש כיף לענות על דברים שמזמן לא התעסקתי בהם...

מאמינות, מאמינות.....

ברוכה השבה מן הכפור..... לגבי שאלותייך : אני חושבת שאת יכולה בדיוק כמוני להתרשם מהתגובות. דוגמא קטנה : לא ידעתי שיש לך ילד, זה נפלא בעיני. עכשיו אני אוכל אולי להבין קצת יותר מאיזה מקום את מגיעה כשאת כותבת על מצוקות או שמחות. ושאת בטח מכירה את השיר :"Damn, I wish I was your lover" - אחלה זמרת . מה למדתי על עצמי? לא חשבתי על זה, אני אחזור אלייך בהמשך עם תובנות (אם תבואנה). מה למדת עלי? ושלומי מצויין תודה לשואלת .

למדתי ש...

אני אכן מתרשמת מהתגובות אבל איכשהו זה לא באמת מלמד אותי הרבה. מעט כן, אבל לא הרבה... למדתי מי עדו אוהבת ג'אז למדתי מי בעד רוק התרשמתי מאלו שלא העתיקו את השאלות אלא חזרו וכתבו אותן אחת אחרי השנייה ראיתי מי העתיק את השאלות והתשובות גם יחד - משעשע ראיתי שכולנו מחייכות כל הזמן! ושמישהו ינסה להגיד משהו מלנכולי על הקהילה שלנו ראיתי שכולן מתייחסות למילה "מעורר" כאל סינונים למילה "מעיר" ואני לתומי חשבתי שאין זה כך... עלייך למדתי שיש לך יותר אומץ ממה שאת מוכנה להודות למדתי שהפורום הזה נגע בך בנקודה נכונה והפך למשהו חשוב לך הגם אם לא חשוב מדי הבנתי שגם את מכירה את סופי ב. וכן! אני מאוד אוהבת את damn i wish i sas your lover ראיתי בקצה אחת התשובות שלך גם את אותה אחת שעדיין מצוייה בראשך ולא רק שם... אותה אחת מאותה שיחת טלפון... אני צודקת? במה טעיתי? היכן תרצי לתקן אותי? היכן משמח אותך שטעיתי? איך זה שלא היו לך תובנות מהתשובות של עצמך או בעיקר, מעצם היוזמה? למה היה לך חשוב ליזום את צו בפיוס הזה ולמה דווקא עכשיו? על עצמי למדתי שיש כ"כ הרבה שאלות שתשובה אחת עליהן אינה מספקת אותי ואפילו קשה לי מפני שאני מרגישה לא מסופקת ולא שלמה! (גם ג'וני מיטשל מרגיעה אותי וגם ריקי לי ג'ונס וגם פיונה אפל וגם פייטלס וגם וגם וגם וגם וגם וגם...) התרשמתי מעוד כמה נקודות על כל מני נשים שענו כאן אבל עדיין, לא מדובר בהבנות משמעותיות מדי! אני חושבת שמההתכתבות הרגילה שלנו, אנחנו יכולים ללמוד הרבה יותר על האנשים ועל מאחורי הקלעים שלהם את לא חושבת? ובכל זאת, אני שוב אומרת לך כה"כ ומורידה בפנייך את הגרביים העלת בי כמה רעיונות לשירשורים עם שאלות למיניהן... הולכת לפתוח שירשור כזה

לוליק (?!), יצא אוסף חדש של ג'וני מיטשל. מומלץ בחום ללילות קרים...

לכל שאלה תשובה מאת טל טלים

כיוון שאמרתי כבר שאני אוהבת ששואלים אותי... אז הנה תשובות רציניות והגיוניות לכל אחת משאלותייך. מה בא קודם, הביצה או התרנגולת? אני מניחה שהתרנגולת, משתי סיבות: כשאלוהים ברא...הוא התחיל מהחיות (אחרי השמים והארץ והיום והלילה וכל הגישעפט הזה) וגם...אממממ...כשעשיו ביקש מיעקב "הלעיטני נא מהאדום-האדום הזה..." הוא לא התכוון לאומלט. מה הגובה של הפיל הכי נמוך בעולם? במידה ואת מתכוונת לעומרי שרון...זה צריך ליות משו כמו 187-192 ס"מ לערך...אל תתפשי אותי במילה. איך קוראים למשמו? זין / זרג / שטרונגול / שמוק / עופר גלזר ו...סטרפ-און / דילדו (בגרסה הלסבית) איפה גר משה אופניק? ברחוב סומסום...2 בניינים אחרי אוסקר פרצופן שגר בתוך פח זבל. אם קיפי בן קיפוד אז מי סבא שלו? איך שאת שואלת שאלה כזו! הרי ברור שזו שרי צוריאל...רואים את הדמיון! כמה פעמים ביום מזיין האריה (ביום טוב אני מתכוונת)? 37 - 38 כשאין לה "כאב ראש". כמה גרם במבה יש במסיבמבה? 500 ג"ר (שגם אותם אני יכולה להעלים יותר מהר מדיויד קופרפילד) מתי חיים יבין? אף פעם! הבנאדם לא מרפה! הפיאה שלו כבר מעלה ריח של נבלה...אבל הבנאדם לא רוצה למות! ג'יסס! מי זרק על ריצ'ארד גיר? ג'וליה! (אחחחחח מה שאני הייתי זורקת עליה!!) הצעת לי לראות את המיטה שלך ואת האישה שלך? או שזה רק נדמה לי? כן! אבל רק מרחוק! שלא תרצי יותר! להמשיך? כן!

שו"ת

מה מעורר אותך? - מקלחת. חמה. מה מרגיע אותך? - 88FM (וגם כאפה כשצריך) ההרגשה הכי טובה היא... - גשם. הרבה גשם. ללכת לעבודה ברגל וכמעט לטבוע בשלולית ההרגשה הגרועה ביותר היא... - לקרוא הודעות פוצי-מוצי של טל, שניה אחרי שזרקו אותי (איכסה עלייך, בא לי להקיא) מה יש לך מתחת למיטה? - תיק שחור גדול שלה, מלא בחפצים שלי שהיא החזירה מהו האיבר הכי סקסי: - מוח. באמא'שלי. מה רומנטי בעיניך? - פרח אחד בודד מה סקסי בעיניך? - ג'נדר-בנדינג. בוי ענוג בחולצה מכופתרת. רמז של שדיים מתחת לעניבה. מהי המילה האהובה עליך? - "גמרתי" מהי המילה השנואה עליך? - אקסיומה מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - לסביות מזדיינות קוויריות עם מודעות פוליטית ואנרגיה לפעילויות מחאה אקטיביסטיות ברחבי העיר ב 3 בלילה. מה "מכבה" (turn off) אותך? - אדישות, בורות, טמטום, חוסר אכפתיות מהי הקללה האהובה עליך? - סססראבאק ערס! סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - מרגשות איזה קול או רעש את אוהבת? - הצליל ששני גופים עושים כשהם מתחככים האחד בשני, אחרי זיןו של שלוש שעות ולפחות 4 אורגזמות, כשאת כבר לא יודעת ממה את רטובה יותר- מהמיצים שלך, מהמיצים שלה או סתם זיעה סטנדרטית. מן צליל "שפלליך" שכזה. ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - איתה, כאילו דה. מתי בפעם האחרונה..חייכת? - כשעוד היינו ביחד מתי בפעם האחרונה גמרת ? - כשעוד היינו ביחד

למדתי ש...

אני אכן מתרשמת מהתגובות אבל איכשהו זה לא באמת מלמד אותי הרבה. מעט כן, אבל לא הרבה... למדתי מי עדו אוהבת ג'אז למדתי מי בעד רוק התרשמתי מאלו שלא העתיקו את השאלות אלא חזרו וכתבו אותן אחת אחרי השנייה ראיתי מי העתיק את השאלות והתשובות גם יחד - משעשע ראיתי שכולנו מחייכות כל הזמן! ושמישהו ינסה להגיד משהו מלנכולי על הקהילה שלנו ראיתי שכולן מתייחסות למילה "מעורר" כאל סינונים למילה "מעיר" ואני לתומי חשבתי שאין זה כך... עלייך למדתי שיש לך יותר אומץ ממה שאת מוכנה להודות למדתי שהפורום הזה נגע בך בנקודה נכונה והפך למשהו חשוב לך הגם אם לא חשוב מדי הבנתי שגם את מכירה את סופי ב. וכן! אני מאוד אוהבת את damn i wish i sas your lover ראיתי בקצה אחת התשובות שלך גם את אותה אחת שעדיין מצוייה בראשך ולא רק שם... אותה אחת מאותה שיחת טלפון... אני צודקת? במה טעיתי? היכן תרצי לתקן אותי? היכן משמח אותך שטעיתי? איך זה שלא היו לך תובנות מהתשובות של עצמך או בעיקר, מעצם היוזמה? למה היה לך חשוב ליזום את צו בפיוס הזה ולמה דווקא עכשיו? על עצמי למדתי שיש כ"כ הרבה שאלות שתשובה אחת עליהן אינה מספקת אותי ואפילו קשה לי מפני שאני מרגישה לא מסופקת ולא שלמה! (גם ג'וני מיטשל מרגיעה אותי וגם ריקי לי ג'ונס וגם פיונה אפל וגם פייטלס וגם וגם וגם וגם וגם וגם...) התרשמתי מעוד כמה נקודות על כל מני נשים שענו כאן אבל עדיין, לא מדובר בהבנות משמעותיות מדי! אני חושבת שמההתכתבות הרגילה שלנו, אנחנו יכולים ללמוד הרבה יותר על האנשים ועל מאחורי הקלעים שלהם את לא חושבת? ובכל זאת, אני שוב אומרת לך כה"כ ומורידה בפנייך את הגרביים העלת בי כמה רעיונות לשירשורים עם שאלות למיניהן... הולכת לפתוח שירשור כזה

נפתח לך התיאבון מהשאלות האלה, הא?

מה שסימן שאלה אחד קטן מסוגל לעשות, יאלללללה.... ולשאלותייך: במה צדקת? - הפורום נוגע. נכון. (האמת שמשהו אחר שנגע יותר, אבל זה נשאר אצלי). זאת הדרך היחידה (כרגע לפחות) מבחינתי להבין מה קרה/קורה לי ויותר מכך להבין שהשד (demon כאילו) לא נורא כלכך. את צודקת מיליון אחוז, לומדים הרבה יותר מהנכתב בפורום. ה"סקר" לא אמור (אמור זה שם של דג) להביא לכך שפתאום הפורום יהפוך לאידיליה, או שפתאום הכל יהיה מובן ושקוף, לא ולא. אלא רק קצת להוריד את הטונים הצורמים שקפצו מהמסך. בקטנה, לא big deal . עצם היוזמה ? - לא ממש חידשה לי משהו על עצמי. לגבי ה-"אומץ" שלי: ברגע שאני ארגיש שאני יכולה להזיז את ה"צורה" שלי מחוץ למסכת הפורום ולהראות את הפרצוף שלי במפגשים בלי לחשוש שתיכף אני מקבלת התקף לב, אז אני אדע ששברתי את המחסום שאני חושבת שאני צריכה לעבור ברמה האישית שלי. עוד לא (כל אחת והקצב שלה). אבל זה יבוא מתי שהוא. או שלא. מה שבטוח (וזה למדתי מהפורום בעיקר) שלנשים פה אכפת ואם וכאשר אני אעשה את הצעד הזה, יקבלו אותי בחיוך תומך ומבין. (חסר לכן אם לא). *מה שאני מוציאה פה, god damn it* למה צו פיוס? - כי אכפת לי! לגבי ההיא משיחת הטלפון? תרשי לי לא להתייחס. עכשיו תורי.... תגידי, את מתכוונת להוריד פריט לבוש כל פעם שאני אזום משהו ? כי אם כן, אני ארגיש ממש לא נעים, בגלל שיהיה לך נורא קר ואני ממש לא רוצה שתחלי בגללי. - אם (אמרתי אם!)... אני יוזמת מסיבה לפורום, את עושה מופע בפני קהל מעריצותייך? (המלצה שלי - תחשבי טוב טוב לפני שאת עונה על השאלה הזאת). שרשרי חופשי, מה שבא לך....

שו"ת

מה מעורר אותך? - מקלחת. חמה. מה מרגיע אותך? - 88FM (וגם כאפה כשצריך) ההרגשה הכי טובה היא... - גשם. הרבה גשם. ללכת לעבודה ברגל וכמעט לטבוע בשלולית ההרגשה הגרועה ביותר היא... - לקרוא הודעות פוצי-מוצי של טל, שניה אחרי שזרקו אותי (איכסה עלייך, בא לי להקיא) מה יש לך מתחת למיטה? - תיק שחור גדול שלה, מלא בחפצים שלי שהיא החזירה מהו האיבר הכי סקסי: - מוח. באמא'שלי. מה רומנטי בעיניך? - פרח אחד בודד מה סקסי בעיניך? - ג'נדר-בנדינג. בוי ענוג בחולצה מכופתרת. רמז של שדיים מתחת לעניבה. מהי המילה האהובה עליך? - "גמרתי" מהי המילה השנואה עליך? - אקסיומה מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - לסביות מזדיינות קוויריות עם מודעות פוליטית ואנרגיה לפעילויות מחאה אקטיביסטיות ברחבי העיר ב 3 בלילה. מה "מכבה" (turn off) אותך? - אדישות, בורות, טמטום, חוסר אכפתיות מהי הקללה האהובה עליך? - סססראבאק ערס! סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - מרגשות איזה קול או רעש את אוהבת? - הצליל ששני גופים עושים כשהם מתחככים האחד בשני, אחרי זיןו של שלוש שעות ולפחות 4 אורגזמות, כשאת כבר לא יודעת ממה את רטובה יותר- מהמיצים שלך, מהמיצים שלה או סתם זיעה סטנדרטית. מן צליל "שפלליך" שכזה. ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - איתה, כאילו דה. מתי בפעם האחרונה..חייכת? - כשעוד היינו ביחד מתי בפעם האחרונה גמרת ? - כשעוד היינו ביחד

do i know you??

ואיפה לעזאזל ראית כאן הודעות מאוהבות ודביקות שלי? ומי זרקה אותך, לעזאזל? ותמשיכי להיות בוטה, איי לייק איט!!! ומי את? טל *לכי תזדייני בחזרה!*

--------------->

ענקי

רגע! רגע! קרחת???

באמת לכי תזדייני!
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר