צו פיוס

צו פיוס

בא לי רעיון (זה קורה לי בשעות הקטנות של הלילה). על מנת לגשר על פערי ותיקות - חדשות (ואני לתומי חשבתי שנגמר עידן הפז"מ) חשבתי אולי כדאי שנכיר אחת את השניה מעל דפי הפורום. לא המצאתי כלום, אני יודעת, אבל בכל זאת עוד צ'אנס אחד, קטנטן, לפיוס. לא יודעת האם עשו זאת בעבר (ואם כן אז נעשה זאת שוב), הסקר המצ"ב נלקח מפורום אחר (לא זוכרת איפה, וסליחה שנדדתי למחוזות זרים) ונראה לי חביב ומעלה להעביר אותו לכאן, ככה סתם בשביל שכולן תכרנה ואולי להרגיע מעט את האווירה. *tal*talim - יהיה נחמד לקרוא את הגיגייך ובכלל כל הוותיקות מוזמנות. (רק אם בא לכן , כמובן). וגם החדשות/צעירות/מאותגרות/מתקשות וכל השאר.... (הסבר קצר: לתגובות לסקר, פשוט להעתיק את השאלות אל דף התגובה ולענות בדף התגובה ליד השאלה. מאד פשוט) אני אתחיל (אני מפתיעה גם את עצמי לפעמים). מקווה שמישהי תזרום בכיוון ...... (אוף , כמה סוגריים יש עליי, דיייייי!) מה מעורר אותך? - אספרסו קצר וסיגריה על הבוקר (בחוץ בדשא) מה מרגיע אותך? - ים בשקיעה וקטורת ההרגשה הכי טובה היא... - להשתין אחרי שהתאפקתי כל היום ההרגשה הגרועה ביותר היא... - להתאפק כל היום מה יש לך מתחת למיטה? - הכלבה שלי, בדר"כ. מהו האיבר הכי סקסי: - אגודל (באמת) מה רומנטי בעיניך? - להפתיע בסל פיקניק באיזה "חור" באמצע שומקום.(יש לי עוד מיליון רעיונות אבל אין מקום) מה סקסי בעיניך? - חולצה לבנה רטובה (על אישה מולטית שופ.....כדאי שאני אעצור כאן) מהי המילה האהובה עליך? - בבדאי (בעירקית של יצפאן). מהי המילה השנואה עליך? - צירוף המילים : יהיה בסדר. (הורס אותי לגמרי) מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - כאב עמוק מוציא ממני יצירות שחבל"ז מה "מכבה" (turn off) אותך? - בחורה שמפליצה לידי כדי לבדוק אם אני בעיניין של פתיחות ושיתוף. מהי הקללה האהובה עליך? ססססעעעעמממאאאק עעעאאאררררססס. (מתגלגל כזה) סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - לא מזיז לי. איזה קול או רעש את אוהבת? את הצליל של הניילון כשאני פותחת קופסת סיגריות חדשה (איזה כיף יש עוד עשרים) ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - בתוך זאת שלעולם לא תיהיה שלי. (זה יעבור לי בקרוב) מתי בפעם האחרונה..חייכת? - אני מחייכת כל הזמן. (החיים יפים אז למה לא) מתי בפעם האחרונה גמרת ? - קודם, זה היה בשנת...... נו, היה קשה?

יאללה...סחטיקה....

רק שלא תגידי שאני כזו ב'יצית... (עדיין חייבת לך תגובה על המקודם...) מה מעורר אותך? - 99FM מה מרגיע אותך? - ג'וינט ההרגשה הכי טובה היא... - שרשרת אורגזמות? כאילו? ההרגשה הגרועה ביותר היא... - אחרי שתקפתי 2 אריזות של במבה 80 גרם ברצף.. מה יש לך מתחת למיטה? - או! יש לי את המיטה הכי מדהימה שעוד לא ראית... (בד"כ שם אני מחביאה את הגופות) מהו האיבר הכי סקסי: - הכתפיים מה רומנטי בעיניך? - שהיא אומרת לי שהיא אוהבת אותי מה סקסי בעיניך? - האשה שלי (לא! גם כזה דבר עוד לא ראית!!) מהי המילה האהובה עליך? - שויין (במבטא פולני) מהי המילה השנואה עליך? - "ברמת הקונספט" מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - מוסיקה, לצייר מה "מכבה" (turn off) אותך? - עוני ופגיעה בילדים מהי הקללה האהובה עליך? - אחושרמוטה! סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - מחרמנות איזה קול או רעש את אוהבת? - כשהאשה שלי גומרת!! (ג'יסס קרייס!) ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - עם האשה (בעוד כמה שעות!) מתי בפעם האחרונה..חייכת? - כל היום, גם מתוך שינה!! מתי בפעם האחרונה גמרת ? - תרשי לי להתעלם... מה עוד? תמשיכי!! טל *אני אוהבת כששואלים אותי שאלות!!*

צו קריאה

** נתחיל בתיאור מצב: אני על המחשב של טלטלים, סכין קרה צמודה לצווארי ויד מרוקאית מאיימת לשסף את גרוני אם לא אתרום לפורום. אז ככה:** מה מעורר אותך? השעון הטלפוני שלך. שניהם, בעצם. רגע, רגע - זה כבר שלושה. ושלושתם מהווים אתגר עצום לחיבוק שלך, שהכי מביא חשק להישאר עוד במיטה. מה מרגיע אותך? שקט. רגע לבד. ספר קומיקס משובח ומוזיקה. ההרגשה הכי טובה היא... - ## צונזר ## - יש גבול למה שאפשר לפרט בפורום. תדמיינו לבד. ההרגשה הגרועה ביותר היא... - להתמודד עם אנשים מעאפנים, נודניקים וטפיליים. מה יש לך מתחת למיטה? - עכברי אבק בגודל שאו-טו-טו מקבל אוטונומיה משלו. מהו האיבר הכי סקסי: - אממממ.... תלוי אצל מי. אצל טל-טלים זה האף הסולד, אצל יוניק זה הזרועות המוכנות לחיבוק, אצל XX זה הישבן, ויש עוד.. מה רומנטי בעיניך? - מקלחת משותפת, מסג', חוף הים עם בירות קרות וחיבוק חם. -- תגידו, יש עוד הרבה? כמה שאלות זה?? חייבים עד הסוף?? מה סקסי בעיניך? - את. ואת יודעת מי. מהי המילה האהובה עליך? - זכית! מהי המילה השנואה עליך? - אופס... מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - דברים שיש בהם יופי. מה "מכבה" (turn off) אותך? - שאלונים ארוכים ומייגעים שאין בהם תוחלת. מהי הקללה האהובה עליך? אסור אצלנו בעדה. שערות ברגלים - מרגשות או מפחידות? - כן. איזה קול או רעש את אוהבת? - את הקול של טל-טלים מתרחקת ומחזירה את הסכין למגירה, בשילוב עם אנחת הרווחה שלי. ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - איתך, על שפת הים, עם 2 גסר כהות. מתי בפעם האחרונה..חייכת? - עכשיו, כשטל-טלים נרגעה מתי בפעם האחרונה גמרת ? - זהו? כאילו, הסתיים השאלון? אני יכולה להתנתק? שייוו, איזה כיף!!

אחלה רעיון

מה מעורר אותך? - קפה ומיקלחת מה מרגיע אותך? - ג'אז ההרגשה הכי טובה היא... - הנשימה העמוקה וברקע מחיאות כפיים כשנגמרת הופעה טובה... ההרגשה הגרועה ביותר היא... - להתאכזב. מה יש לך מתחת למיטה? - בובות ישנות וכל מיני תיקים... מהו האיבר הכי סקסי: - כתפיים וצוואר מה רומנטי בעיניך? - לבכות ביחד מה סקסי בעיניך? - שהיא קמה להחליף דיסק ערומה... מהי המילה האהובה עליך? - אשמדאי (איך אפשר לא לאהוב אותה?) מהי המילה השנואה עליך? - להתמודד מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - גשם, חורף מה "מכבה" (turn off) אותך? - מאיר אריאל מהי הקללה האהובה עליך? !la puta que lo pario (דרומאמריקאים אצלנו...) סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - מרגשות, אין ספק. איזה קול או רעש את אוהבת? יש דיסק אחד של מיילס דיוויס מ1961, ששומעים את החריקה של הכסא שלו בחדר הקלטות בזמן שהוא מנגן סולו - אני מסוגלת להעביר אחורה שוב ושוב, יש בזה משהו אמיתי כל כך... ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - איתה באיטליה... מתי בפעם האחרונה..חייכת? - בבוקר, כשעפה לי הנעל בית... מתי בפעם האחרונה גמרת ? - ביום שישי

יפה לך...

אם זה יעזור במקום שאנשים יהיו כעוסים אז למה לא בכייף. מה מעורר אותך? צעקות של השכנים (שישתקו כבר) מה מרגיע אותך? שקט,ים ההרגשה הכי טובה... כשלסובבים אותי טוב ההרגשה הכי גרוע היא... כשמזלזלים באדם מה יש לך מתחת למיטה? הרבה חלומות שקברתי מה האיבר הכי סקסי? גב מה רומנטי בענייך? לשבת מול הים מחובקת עם זאת ... מה המילה האהובה עלייך? ממי מה המילה השנואה עליך? סתמי מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצרתית? מבט ישיר לעיניים מה מכבה (turn off) אותך? כשיורקים (איכס זה מגעיל) מהי הקללה האהובה עליך? זבל סערת ברקים מתרגשת או מפחדת? אאאמא, מה יש לפחד בכלל איזה כול רעש את אוהבת? כשהגלים מתנפצים ברגע זה ממש עם מי היית רוצה להיות ואיפה? עם זאת מהמיכללה לא משנה איפה העיקר לדבר איתה מתי בפעם האחרונה חייכת? אתמול שקיבלתי משכורת

אהבתי..

מה מעורר אותך? - קפה. מוזיקה שעושה לרקוד. מה מרגיע אותך? - הדיסק שאצלי במערכת ההרגשה הכי טובה היא... - להיות בתוך חיבוק ההרגשה הגרועה ביותר היא... - כשמשקרים לי מה יש לך מתחת למיטה? - דברים שאף אחד לא צריך ועוד לא העפתי לפח מהו האיבר הכי סקסי: - החיבור של הגב עם התחת. (כולל 2 השקעים ששם) מה רומנטי בעיניך? - ללכת יש ביד מה סקסי בעיניך? - לראות אותה משחקת בפה עם המערבב משקה (יש לזה שם??) מהי המילה האהובה עליך? - להגיד רכה (בלי דגש ב- כ' ) מהי המילה השנואה עליך? - כשאני שואלת מה המצב ועונים לי "שורדים". מסמל בעיני חוסר אונים. מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - הרהורים עליה מה "מכבה" (turn off) אותך? - אור מהי הקללה האהובה עליך? "איזה זונה את/ה" סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - מרגיעות איזה קול או רעש את אוהבת? טיפוף של נעלי עקב.מתה על זה. ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - איתה בפקולטה. מתי בפעם האחרונה..חייכת? היום מתי בפעם האחרונה גמרת ? אתמול

אני בד"כ לא כותבת פה אלא בעיקר צופה במתרחש...אבל הפעם חרגתי ממנהגי

מה מעורר אותך? – הרעש של משאית הזבל מה מרגיע אותך? – יין אדום ההרגשה הכי טובה היא... – מקלחת אחרי אימון ההרגשה הגרועה ביותר היא... - לגלות שאין מים חמים מה יש לך מתחת למיטה? – קרדית האבק מהו האיבר הכי סקסי: - טבור מה רומנטי בעיניך? – לרכב על אופניים ביחד בשעות בין ערביים מה סקסי בעיניך? – בחורה (כוסית ) על רולרבליידס מהי המילה השנואה עליך? – (תרשו לי לשנות) מה אני הכי שונאת שאומרים לי ... "תתחתני כבר" מה "מכבה" (turn off) אותך? – להיכנס למיטה לבד סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? – ברור שמפחיד. איזה קול או רעש את אוהבת? את קול המפתחות בדלת של האישה (שעדיין לא שלי) ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? – עם המיועדת,באיטליה מתי בפעם האחרונה..חייכת? – לפני 10 דקות מתי בפעם האחרונה גמרת ? – יש דברים שהשתיקה יפה להם

תוריי

מה מעורר אותך? הדיסק של הפיקסיז מה מרגיע אותך? 'צטערת בנאלי.. אבל ים... ההרגשה הכי טובה היא... – להתאהב בפעם הראשונה ההרגשה הגרועה ביותר היא... - כשמישהו בוכה בגללי.. מה יש לך מתחת למיטה? מגפיים, מפרט, גרביים,בקבוק מי עדן ריק, שלט למערכת. מהו האיבר הכי סקסי: שפתיים מה רומנטי בעיניך? – לשכב איתה בתנוחת כפית אחרי המקלחת והסקס מה סקסי בעיניך? – בגרות ואחריות, אולי כי אני די עפיפון מהי המילה השנואה עליך? –ממי,נשמה... וכיוב' מה "מכבה" (turn off) אותך? – שקרים, קמצנות וקטנוניות סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? מרגשות איזה קול או רעש את אוהבת? יש כמה: הקול שלה כשהיא שרה במקלחת, הקול של הבאנג שהוא מבעבע, והצליל דיסטורשן של הגיטרה שלי ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? – אני מנסה לא לחשוב על זה :-< מתי בפעם האחרונה..חייכת? לפני שעתיים כשצילמו אותי לתעודת סטודנט מתי בפעם האחרונה גמרת ? – אה המממ אתמול בלילה.

פיקסיז, הא? רוקרית אמיתית... איזה כיף!

צו פיוס

בא לי רעיון (זה קורה לי בשעות הקטנות של הלילה). על מנת לגשר על פערי ותיקות - חדשות (ואני לתומי חשבתי שנגמר עידן הפז"מ) חשבתי אולי כדאי שנכיר אחת את השניה מעל דפי הפורום. לא המצאתי כלום, אני יודעת, אבל בכל זאת עוד צ'אנס אחד, קטנטן, לפיוס. לא יודעת האם עשו זאת בעבר (ואם כן אז נעשה זאת שוב), הסקר המצ"ב נלקח מפורום אחר (לא זוכרת איפה, וסליחה שנדדתי למחוזות זרים) ונראה לי חביב ומעלה להעביר אותו לכאן, ככה סתם בשביל שכולן תכרנה ואולי להרגיע מעט את האווירה. *tal*talim - יהיה נחמד לקרוא את הגיגייך ובכלל כל הוותיקות מוזמנות. (רק אם בא לכן , כמובן). וגם החדשות/צעירות/מאותגרות/מתקשות וכל השאר.... (הסבר קצר: לתגובות לסקר, פשוט להעתיק את השאלות אל דף התגובה ולענות בדף התגובה ליד השאלה. מאד פשוט) אני אתחיל (אני מפתיעה גם את עצמי לפעמים). מקווה שמישהי תזרום בכיוון ...... (אוף , כמה סוגריים יש עליי, דיייייי!) מה מעורר אותך? - אספרסו קצר וסיגריה על הבוקר (בחוץ בדשא) מה מרגיע אותך? - ים בשקיעה וקטורת ההרגשה הכי טובה היא... - להשתין אחרי שהתאפקתי כל היום ההרגשה הגרועה ביותר היא... - להתאפק כל היום מה יש לך מתחת למיטה? - הכלבה שלי, בדר"כ. מהו האיבר הכי סקסי: - אגודל (באמת) מה רומנטי בעיניך? - להפתיע בסל פיקניק באיזה "חור" באמצע שומקום.(יש לי עוד מיליון רעיונות אבל אין מקום) מה סקסי בעיניך? - חולצה לבנה רטובה (על אישה מולטית שופ.....כדאי שאני אעצור כאן) מהי המילה האהובה עליך? - בבדאי (בעירקית של יצפאן). מהי המילה השנואה עליך? - צירוף המילים : יהיה בסדר. (הורס אותי לגמרי) מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - כאב עמוק מוציא ממני יצירות שחבל"ז מה "מכבה" (turn off) אותך? - בחורה שמפליצה לידי כדי לבדוק אם אני בעיניין של פתיחות ושיתוף. מהי הקללה האהובה עליך? ססססעעעעמממאאאק עעעאאאררררססס. (מתגלגל כזה) סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - לא מזיז לי. איזה קול או רעש את אוהבת? את הצליל של הניילון כשאני פותחת קופסת סיגריות חדשה (איזה כיף יש עוד עשרים) ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - בתוך זאת שלעולם לא תיהיה שלי. (זה יעבור לי בקרוב) מתי בפעם האחרונה..חייכת? - אני מחייכת כל הזמן. (החיים יפים אז למה לא) מתי בפעם האחרונה גמרת ? - קודם, זה היה בשנת...... נו, היה קשה?

תאמינו או לא, אבל גם לי יש איזה כמה תשובות

היי מילניום! כה"כ לך אישה!!! הוצאת גם אותי מהדיפ פריז שאיכשהו נכנסתי אליו! יש מצב שתמשיכי? מה מעורר אותך? - (מעורר לא מעיר!!! מה קרה לכולכן?!) השירים של sophie b. hawkins למשל מה מרגיע אותך? - נהיגה למרחקים כשבי בי קינג עושה לי צלילי רקע (או די די ברידג'ווטר, או מיילס דייויס, או עוד כל מני ג'אזיסטים בלוזיסטים) ההרגשה הכי טובה היא... - כשהילד שלי מחבק / מלטף / מנשק אותי ההרגשה הגרועה ביותר היא... - כשאני חסרת אונים מה יש לך מתחת למיטה? - כלום! אפילו לא אבק... מהו האיבר הכי סקסי: - ידיים והאיזור הזה שבין קצה הצוואר לתחילת העורף מה רומנטי בעיניך? - לא רומנטית - סורי! מה סקסי בעיניך? - נשים!!!!! מהי המילה האהובה עליך? - כוסי ו-תגידי! (אבל זה נכון לעכשיו ולאו דווקא יהיה נכון לאח"כ) מהי המילה השנואה עליך? - בוביק / פשוש מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - הרגע הראשון וזה שלפניו מה "מכבה" (turn off) אותך? - טיפשות מהי הקללה האהובה עליך? - שיפול עליך משהו מאוד כבר ויעשה אותך מאוד קטן סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - מעלות חיוך איזה קול או רעש את אוהבת? את הקול של הילד שלי קורא לי באמצע הלילה mommy ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - בבית קפה קטן בתוך חנות ספרים (נגיד ב"נוח"), בדייט שני עם זו שעוד לא היה לי איתה דייט ראשון מתי בפעם האחרונה..חייכת? - אחרי שעניתי על הסעיף הקודם מתי בפעם האחרונה גמרת ? - בשבת נדמה לי... אבל תגידי! מילניום, את באמת חושבת שככה נכיר זו את זו מעט יותר? מה למדת עד עכשיו ועל מי? מה זה לימד אותך על עצמך? טוב די! אני והשאלות שלי... רק עוד אחת! מה שלומך?

יפה לך, נראה שהצלחת קצת להעיר את ה"מתים"

אבל עדין... :-)

מסע התעוררות....

כנראה שיש כאן נשים יותר ביישניות ממני שמסיבה כלשהי לא מצליחות להביא את עצמן לידי ביטוי. אני אנסה את זה כפניה אישית, אולי זה יעזור. בנות. סליחה , נשים יקרות! הנכן מתבקשות, בכל לשון של בקשה, לקחת חלק בסקר. ואוסיף ואומר להלן השמות של המתבקשות להצטרף (ממש קריאה נרגשת מעל דפי הפורום) haggitt,uniqe4,jewel,freefem,cinderella,ittar,ahava10,חזקה מהרוח,לא רוצה, נושקת....... וכל השאר שמסתתרות להן במעורתן אי שם. הלווווו, החורף עוד לא כאן, נא להתעורר. זה לא כואב וזה גם לא מסובך, זה קצת נחמד וקצת קליל, אז קדימה. זה כדאי !!!!!!!! עד עכשיו, מי שלקחה חלק, שיחקה אותה בענק. (טלטלים, בסכין? לא יפה, את עוד לא יודעת שאצלי אומרים לא לאלימות!) אבבבבבבבלללללללל! זה לא מספיק . אני מקווה שאחרי הפניה הנרגשת הזאת משהו יזוז, אחרת...... טוב , די עם הדיבור הזה. תכתבו משהו באמ'שכם, זה לא יפה.

יפה לך, נראה שהצלחת קצת להעיר את ה"מתים"

אבל עדין... :-)

עדיין מה?

גם את מוזמנת לענות לסקר, זה לא מסובך. תזרמי.

תאמינו או לא, אבל גם לי יש איזה כמה תשובות

היי מילניום! כה"כ לך אישה!!! הוצאת גם אותי מהדיפ פריז שאיכשהו נכנסתי אליו! יש מצב שתמשיכי? מה מעורר אותך? - (מעורר לא מעיר!!! מה קרה לכולכן?!) השירים של sophie b. hawkins למשל מה מרגיע אותך? - נהיגה למרחקים כשבי בי קינג עושה לי צלילי רקע (או די די ברידג'ווטר, או מיילס דייויס, או עוד כל מני ג'אזיסטים בלוזיסטים) ההרגשה הכי טובה היא... - כשהילד שלי מחבק / מלטף / מנשק אותי ההרגשה הגרועה ביותר היא... - כשאני חסרת אונים מה יש לך מתחת למיטה? - כלום! אפילו לא אבק... מהו האיבר הכי סקסי: - ידיים והאיזור הזה שבין קצה הצוואר לתחילת העורף מה רומנטי בעיניך? - לא רומנטית - סורי! מה סקסי בעיניך? - נשים!!!!! מהי המילה האהובה עליך? - כוסי ו-תגידי! (אבל זה נכון לעכשיו ולאו דווקא יהיה נכון לאח"כ) מהי המילה השנואה עליך? - בוביק / פשוש מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - הרגע הראשון וזה שלפניו מה "מכבה" (turn off) אותך? - טיפשות מהי הקללה האהובה עליך? - שיפול עליך משהו מאוד כבר ויעשה אותך מאוד קטן סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - מעלות חיוך איזה קול או רעש את אוהבת? את הקול של הילד שלי קורא לי באמצע הלילה mommy ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - בבית קפה קטן בתוך חנות ספרים (נגיד ב"נוח"), בדייט שני עם זו שעוד לא היה לי איתה דייט ראשון מתי בפעם האחרונה..חייכת? - אחרי שעניתי על הסעיף הקודם מתי בפעם האחרונה גמרת ? - בשבת נדמה לי... אבל תגידי! מילניום, את באמת חושבת שככה נכיר זו את זו מעט יותר? מה למדת עד עכשיו ועל מי? מה זה לימד אותך על עצמך? טוב די! אני והשאלות שלי... רק עוד אחת! מה שלומך?

מאמינות, מאמינות.....

ברוכה השבה מן הכפור..... לגבי שאלותייך : אני חושבת שאת יכולה בדיוק כמוני להתרשם מהתגובות. דוגמא קטנה : לא ידעתי שיש לך ילד, זה נפלא בעיני. עכשיו אני אוכל אולי להבין קצת יותר מאיזה מקום את מגיעה כשאת כותבת על מצוקות או שמחות. ושאת בטח מכירה את השיר :"Damn, I wish I was your lover" - אחלה זמרת . מה למדתי על עצמי? לא חשבתי על זה, אני אחזור אלייך בהמשך עם תובנות (אם תבואנה). מה למדת עלי? ושלומי מצויין תודה לשואלת .

יאללה...סחטיקה....

רק שלא תגידי שאני כזו ב'יצית... (עדיין חייבת לך תגובה על המקודם...) מה מעורר אותך? - 99FM מה מרגיע אותך? - ג'וינט ההרגשה הכי טובה היא... - שרשרת אורגזמות? כאילו? ההרגשה הגרועה ביותר היא... - אחרי שתקפתי 2 אריזות של במבה 80 גרם ברצף.. מה יש לך מתחת למיטה? - או! יש לי את המיטה הכי מדהימה שעוד לא ראית... (בד"כ שם אני מחביאה את הגופות) מהו האיבר הכי סקסי: - הכתפיים מה רומנטי בעיניך? - שהיא אומרת לי שהיא אוהבת אותי מה סקסי בעיניך? - האשה שלי (לא! גם כזה דבר עוד לא ראית!!) מהי המילה האהובה עליך? - שויין (במבטא פולני) מהי המילה השנואה עליך? - "ברמת הקונספט" מה מדליק/מגרה אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? - מוסיקה, לצייר מה "מכבה" (turn off) אותך? - עוני ופגיעה בילדים מהי הקללה האהובה עליך? - אחושרמוטה! סערות ברקים - מרגשות או מפחידות? - מחרמנות איזה קול או רעש את אוהבת? - כשהאשה שלי גומרת!! (ג'יסס קרייס!) ברגע זה ממש, עם מי את רוצה להיות ואיפה? - עם האשה (בעוד כמה שעות!) מתי בפעם האחרונה..חייכת? - כל היום, גם מתוך שינה!! מתי בפעם האחרונה גמרת ? - תרשי לי להתעלם... מה עוד? תמשיכי!! טל *אני אוהבת כששואלים אותי שאלות!!*

לא אמרתי ולא חשבתי....

שאת ביצ'ית . אני הרי לא מכירה אותך. ואת לא חייבת לי כלום. את ביקשת אז הנה : מה בא קודם, הביצה או התרנגולת? מה הגובה של הפיל הכי נמוך בעולם? איך קוראים למשמו? איפה גר משה אופניק? אם קיפי בן קיפוד אז מי סבא שלו? כמה פעמים ביום מזיין האריה (ביום טוב אני מתכוונת)? כמה גרם במבה יש במסיבמבה? מתי חיים יבין? מי זרק על ריצ'ארד גיר? הצעת לי לראות את המיטה שלך ואת האישה שלך? או שזה רק נדמה לי? להמשיך? taltalim - בקשה קטנה לי אליך : "לא עם הגרזן....."
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר