באיזה מקום הייתם רוצים לממש את הפנטזיות המיניות שלכם? (חוף הים, תחנת משטרה)?

רכבל, בדרך לפיסגה מושלגת באלפים...

המיקום די זניח לדעתי

העיקר עם מי את.. אבל בחירה טובה הניגוד של חום גוף עם קור של שלג

בכנסת!!!

על השולחן של ביבי! או לחילופין...במוקטעה! להוכיח לעראפת שהנה... אני יכולה לעשות משהו שהוא כבר לא יכול... ..לזיין את האשה!! האמת? פעם, כשהיינו במוזיאון, שהיה כמעט ריק... התחלנו במעשים שגרמו לדמויות שבתמונות למצמץ... אבל אז היא התחילה לעשות קולות... והשומרת (משהו שנראה כמו לודמילה תיכון) חיפשה מי לעזאזל שם סרט כחול בטלויזיה של המגעל-הסגור?? והיא תפשה ומצאה אותנו...וכמובן, לא היה לנו אלא להמשיך ולהתרשם מהיצירות ולזיין אחת לשניה בשכל בניתוחים כמו, זה מהתקופה הפוסט-מודרניסטית או שזו יצירה דה-קונסטרוקטיבית קלאסית... כי זיונים זה זיונים... תמיד מוצאים דרך... צ'ירז.. טל *חולמת לשים מיטה זוגית, כולל מצעים, כריות ופוך...על קו המים בחוף הים*

כאשר השמש שוקעת או זורחת בים...

לצד נוף הגלים המתנפצים לשמוע את הציפורים מציצות והכי חשוב עם זו שתגרום לי להרגיש הכי טוב כשאני יהיה לצידה

במקלחת בבית חולים

טוב, זה לא ממש משו שפינטזתי עליו אבל זה מה יצא!!!!! ולא היה מין אבל זה היה אירוטי......... גרררררררררר..... תחשבו על הסיטואציה: אני בקושי זזה, בקושי עומדת, בקושי יודעת מה קורה איתי... והיא משעינה אותי על הקיר, שמה לי את היד על המשענת שבקיר מפשיטה אותי, מחבקת שלא אפול... מקלחת, מסבנת, שוטפת... מנגבת.. מלבישה בבגדים נקיים.. ומשם בחזרה למיטת האישפוז... זהו. (יש לה מזל שהייתי מטושטשת מהתרופות) <ואחרי כל זה לא נחזור להיות יחד??> <ו.. תגידי, את... זה היה נדמה לי או שבאמת האחיות הסתכלו עלינו במבט "מוזר"?> & מנסה לשחזר את הימים שאבדו לי &

מממ

נדמה לי שהאחות אמרה משהו כמו- "זה לא מקובל" :)) שתקפוץ לי:) אני חושבת שאיתך הגשמתי את כל הפנטזיות שמעולם לא חשבתי שיהיו לי:) <איך אפשר שלא לחזור לזרועותייך?> אוהבת..

למי בכלל יש פנטזיות מיניות??

אני הייתי רוצה לממז את פנטזיות האהבה שלי שימו לב לא הפנטזיות המיניות... פשוט מאוד בחוף ים נטוש שאין אף אחד מסביב והכל חשוך פשוט שומעים את גלי הים ומרגשים את הרוח נושבת והיים מרטיב אותנו... מה יותר יפה מזה תגידו???

רכבל, בדרך לפיסגה מושלגת באלפים...

been there, done that

ממש לא כיף כמו שאת חושבת. כל כך קר ! ...וכפות הידיים שלך כל כך קרות, שזה או לזיין ~עם~ הכפפות או לקוות שאת זוכרת נכון איפה היה הדגדגן שלה בפעם האחרונה. כי להרגיש אותו עכשיו, עם גלידי הקרח האלה בתור אצבעות, את בטוח לא יכולה. ומה זה בכלל כל התיירים האלה מסביב? כוס ראבאק, כולה הר, לכו הביתה ותנו להזדיין בשקט.

מממ

נדמה לי שהאחות אמרה משהו כמו- "זה לא מקובל" :)) שתקפוץ לי:) אני חושבת שאיתך הגשמתי את כל הפנטזיות שמעולם לא חשבתי שיהיו לי:) <איך אפשר שלא לחזור לזרועותייך?> אוהבת..

תתחדשו מחדש!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר