****************** לוח מודעות *****************

שימו לב- לרשותכן מיני-פורום לוח מודעות. נא לשרשר לכאן: * פירסומות שקשורות לקהילה ההומו-לסבית * מסרים אישיים למשתתפות (למשל "היי מותק, היה כיף אתמול. שולחת נשיקות" או "אוהבת אותך קצפת שלי" וכך הלאה). * המלצות על אתרים, שירים, סרטים, אוכל, בגדים, שחקניות וזמרות, אביזרים וכדומה. * הזמנות למסיבות/ארועים וכדומה. * הכרזות על קיום בעולם (דוגמא "אני חדשה. היי לכולן" או למשל "מהיום, במקום קערית, קוראים לי בקבוק). * הודעות היכרות (מכל הסוגים). * דרישות שלום ותודות (כולל תודות על תגובות שעברו לדף קודם וכדומה.) * שאלות טכניות (בכל הקשור למחשב, לאינטרנט, לIOL, לפורום). * שאלות על מקומות בילוי, מתי המסיבה הבאה וכדומה. * חיפוש דירות, חדרים, שותפים, שותפות, מכירת חפצים, חיות מחמד (וגם כאלו שלא. אנושיות ואחרות) וכדומה. * תמונות, קבצים למינהם וכדומה. בקיצור, כל מה שאינו נושא חדש לדיון- נא להציב כתגובה להודעה זו. גלישה נעימה ודיון פורה. מלכה לבדום

יום חמישי 28.10.04 , המפגש החברתי שלנו

לכל מי שאנחנו מכירות ועדיין לא יודע את כל הפרטים , צרו קשר לגבי יום חמישי....054-4719197

סטודנטית זקוקה לעזרה..../ מאת: ettie24

שלום בנות! שמי אסתר, אני סטודנטית בת 25 שלא שפר עליה מזלה... לצערי נקלעתי למצוקה כלכלית גדולה, ואין לי מנוס מלפנות לטוב ליבן של נשים אחרות.. ביום ראשון התחלתי לימודי משחק והתחוור לי, שאם אני רוצה לממש את השאיפה הזו שלי ללמוד, אאלץ לצאת מהדירה השכורה שבה אני מתגוררת כעת. לצערי הורי אינם במצב כלכלי שמאפשר להם לסייע לי, בין אם בשכר הלימוד ובין אם בהוצאות שכר הדירה.. אני פונה אליכן כיוון שאני מחפשת מקום מגורים חלופי: איני יכולה לעמוד בהוצאות שכר הדירה, כאמור, אך אשמח לקבל על עצמי את עבודות הבית, לעזור ככל שאוכל בהוצאות השוטפות וכו'. חשוב לי להדגיש שאני גם עובדת, ולא סתם מקווה להיות "טפילה" על מישהי. אם מישהי קוראת את זה, ויש לה חדר פנוי, או לחילופין - יודעת על מישהי/מישהו שיוכל להעזר בי (הורים קשישים, שכן זקן וכו') - אשמח לשמוע על כך... אני מניחה שהיות ומדובר בפורום מאוד מסויים יש מקום להבהיר שאני סטרייטית. אני פונה אליכן כאן היות ואין פורום אחר בו יש מקום לפנייה מסוג זה (וכמובן - פורומים מבוססי טסטוסטרון עשויים למשוך אלי טיפוסים מהסוג שאף אחת מאיתנו לא תרצה לשמוע מהם). תודה רבה על תשומת הלב, מקווה לשמוע מכן... אסתר. נ.ב. היות ואסור לפרסם מספרי טלפון בפורום אשמח לשמוע מכן בהקדם האפשרי במייל: ettie24@walla.com ----------------------------------------------------------------------------------------- הוצב כהודעה ראשית ב-26.10.04 19:34 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

אסתר / מאת: haggitt

נסי להכנס לאתר "הומלס" בקטגוריה "שותפים" כמדומני שראיתי שם באזור ת"א שמחפשים מישהי שתגור ללא תשלום עם אדם קשיש בתמורה לעזרה בבית. בהצלחה! :-) -------------------------------------------------------------------- הוצב כהודעה ראשית ב-26.10.04 23:56 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

שימו לב- לרשותכן מיני-פורום לוח מודעות. נא לשרשר לכאן: * פירסומות שקשורות לקהילה ההומו-לסבית * מסרים אישיים למשתתפות (למשל "היי מותק, היה כיף אתמול. שולחת נשיקות" או "אוהבת אותך קצפת שלי" וכך הלאה). * המלצות על אתרים, שירים, סרטים, אוכל, בגדים, שחקניות וזמרות, אביזרים וכדומה. * הזמנות למסיבות/ארועים וכדומה. * הכרזות על קיום בעולם (דוגמא "אני חדשה. היי לכולן" או למשל "מהיום, במקום קערית, קוראים לי בקבוק). * הודעות היכרות (מכל הסוגים). * דרישות שלום ותודות (כולל תודות על תגובות שעברו לדף קודם וכדומה.) * שאלות טכניות (בכל הקשור למחשב, לאינטרנט, לIOL, לפורום). * שאלות על מקומות בילוי, מתי המסיבה הבאה וכדומה. * חיפוש דירות, חדרים, שותפים, שותפות, מכירת חפצים, חיות מחמד (וגם כאלו שלא. אנושיות ואחרות) וכדומה. * תמונות, קבצים למינהם וכדומה. בקיצור, כל מה שאינו נושא חדש לדיון- נא להציב כתגובה להודעה זו. גלישה נעימה ודיון פורה. מלכה לבדום

יום סדנאות וטיפולים בים המלח / מאת: tango123

ביום ו' 29.10.2004 אתן מוזמנות ליום חוויתי חיבור ליסודות הטבע,תהליכים של טיהור וזיכוך הגוף הנפש והנשמה. סדנאות וטיפולים במים . נא להביא בגד ים ,מגבת, כלי רחצה, אוכל לארוחת צהריים. יציאה מהרצליה השעה 0730 חזרה בשעה 1800 פרטים נוספים גיליה 054-4509944 ----------------------------------------------------------------------- הוצב כהודעה ראשית ב-26.10.04 17:24 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

רציתי לדעת אילו גיי בר יש באיזור ת"א וראשון / מאת: פרידמן נחמה

---------------------------------------------------------------------------- הוצב כהודעה ראשית ב-27.10.04 00:56 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

בנות אני צריכה עייצה / מאת:ittar

לפני יומיים הייתי במסבת יום הולדת של חברה והכרתי בחורה היחלפנו מספרים מה שקורה היא נפרדה לפני שבועיים ממשהי נתתי לה את הזמן שלה מה אתן חושבות לאט לאט --------------------------------------------------------------------------------------------- הוצב כהודעה ראשית ב-26.10.04 22ף57 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

פרידמן נחמה / מאת: תראי

לדעתי תטלפני ותבדקי את השקט מכיוון שייתכן שהיא חושבת ששכחת ממנה או שהיא פשוט מפחדת לטלפן אז תקחי את המושכות לידיים אין לך מה להפסיד. הדבר הכי גרוע הוא לשבת ולא לדעת היכן הדברים עומדים. ---------------------------------------------------------------------------------------- הוצב כהודעה ראשית ב-27.10.04 02:07 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

רציתי לדעת אילו גיי בר יש באיזור ת"א וראשון / מאת: פרידמן נחמה

---------------------------------------------------------------------------- הוצב כהודעה ראשית ב-27.10.04 00:56 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

נחמה....

אני יודעת אישית על שתיים הקרפה והמינרווה לא שמעת עליהם...?

וואלה! עשו זאת שוב

הפעם הם לקחו לכן את ההסטוריה לא רק מיואל, אלא עד 2004 ממש. ולמקרה שלא יהיה קישור, אפילו שצירפתי פעמיים: http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/index&forum_id=1065&offset=19&cat_id=510

נחמה....

אני יודעת אישית על שתיים הקרפה והמינרווה לא שמעת עליהם...?

הייתי במנרווה כבר עשרות פעמים אבל על הקרפה לא שמעתי איפה הוא נמצא?

הקרפה נמצא ממש קרוב למינרווה

והוא אחלה של מקום לפחות לדעתי

תודה

תודה שענית לי על השאלות בכזו מהירות ויש לי עוד 2 שאלות אחרונות: האם הקרפה נמצא על רח' אלנבי או בבית השואבה? האם הקרפה הוא מקום שמיועד לנשים בלבד או שיש לו ימים המוקדשים לכך ואם כן מהם?

רשפונשים פותחות חורף חם/מסיבת נשים, שישי, 19.11!!!!!

הי בנות, רשפונשים פותחות חורף חם במסיבת נשים חגיגית שישי, 19.11, החל מהשעה 22:30 במרכז הירידים, בגני התערוכה בתל - אביב אלכוהול, שתיה וכיבוד חופשי כל הלילה כניסה מעל גיל 18 עם ת.ז חניה חופשית בפנים לפרטים נוספים: 052-2592876

תודה

תודה שענית לי על השאלות בכזו מהירות ויש לי עוד 2 שאלות אחרונות: האם הקרפה נמצא על רח' אלנבי או בבית השואבה? האם הקרפה הוא מקום שמיועד לנשים בלבד או שיש לו ימים המוקדשים לכך ואם כן מהם?

נחמה...

הקרפה נמצא ברוחב מונטיפיורי..... הוא מקום המיועד גם לנשים וגם לגברים... ככל הידוע לי ימי שלישי מוקדשים לנשים אם אינני טועה.. זה אחלה של מקום לדעתי הרבה יותר טוב מהמינרווה. תהני ואחלה יום חמודה!
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר