אני, כנסי..

אני חושבת שאגיע.. לא הייתי בפעם הקודמת, איך היה? איילת. *יהיה נחמד אם אוכל לזהות אותך*

<<< פינת ה"מה תלבשי" למסיבה בירושלים >>>

וקבלו מראש התנצלותי, ההוראות מוגשות בזה למי שאני מכירה באופן אישי (באופן כזה או אחר וגם לא לכולן).. אז ככה: סינדרלה תבוא לנו עם "שאל" ורדרד... טלטלים - עם חצאית מלמלה צהובה... LOL שלא מפסיקה להפתיע - מתבקשת להופיע שוב עטופה במיני שחור וגרבונים... פרח בר - כל מה שתשים יראה עליה שווה... פריפם - עם נעלי פלטפורמה בצבע ורוד-מזעזע... dyke - זהו, עברה השפעת, חסר לך שלא תגיעי גם הפעם! יוניק - מה בא לך? מלכה לבאדום - שמלת-דגל הגאווה...(טוגה בלשון העם).. וכל השאר ששמן לא הוזכר: מה תלבשו? בעצם לא משנה, העיקר שתבואו! :-) חגית ועוד טיפ קטן: לא משנה מה תלבשי, תביאי גם משהו חם מעל, קררר פה בלילות!

קר בלילות וחםםםםםםםם בפנים

אז יפה לך שהלבשת אותנו....את מתכוונת גם להפשיט מישהיא במסיבה? גאה בך תמיד... ותוסיפי עוד אנשים לרשימת המה תלבש מי... את משעשעת ושנונה... פרח ואני שוקלת להגיע עם שמלת ההריון המצורפת מהסיבות הנכונות.....לא להתעלף.....

לא אמרת כלום... שלא נתעלףףףףףףףףףף

פרח

מישהי ספציפית שאת רוצה שאצרף לרשימת ה"מה תלבשי"? מאיפה לך התמונה המדהימה הזו? נראה אותך , פחדנית... את... עם השמלה הזו??? יאללה, שחקי אותה אחותי!! :-))) במסיבה אני לא נוהגת להפשיט, במיוחד לא בשושן... אבל אח"כ.. לכי תדעי.. ישלך מישי ראויה לי? (כולי דיבורים.. בחייך) :-) חגית

מה זאת אומרת מה אני רוצה?

תבחרו אתן חצאית מיני קצרצרה ושחורה עם ביריות אדומות (כיאה לזונת צמרת), או את חליפת העור עם הניטים (שאני מלבישה מידי פעם את כלב הרודוויילר של השכנים) הדבר היחיד שאני לא מוכנה לשים עלי זה, של בצבע צהוב בננה... עכשיו רק נישאר לחכות ולראות אם אני אגיע...

מה זאת אומרת נחכה ונראה????

את באה ועוד איך! אני החלטתי וזהו! ואל תתלבטי לגבי הבגדים: בחרתי בשבילך ביריות אדומות-זוהרות מ-ה-מ-מ-ו-תתתת! תבואי עם המיני - זה הכי יתאים.. וואלה, רק בשביל זה שווה לבוא למסיבה!! :-))) חגית <העלית לי חיוך>

מי אמרה "אני" ולא קיבלה??

אני מתנצלת בשם וואלה! על חסימת הגישה לדוא"ל, הנושא שולל אפשרויות התקשרות גם בין כל מי שמתכתב בפורומים ואני מצרה על כך. בינתיים, אולי נעלה מידי פעם שרשור ובו כולן תצבנה את הדוא"ל ?...נחשוב על משהו יצירתי. אני ב: malka_levadom@walla.co.il lesbos@walla.co.il כולי אוזן... עשו חיים ושלא תשתו לי חשיש! מלכה

אם בארגזים נפלה שלהבת...

די! קצו כל הקיצין! מילא, כשהאג הפגינה חוסר ידיעה (שלא לומר "בורות") פטרתי את זה בלא כלום, בגלל שהיא חדשה, אבל מלכה??!! מלכה?! האיכה נפלו גיבורים? מה יגידו איזובות הקיר?! בואו, שתיכן, שבו לדודה אלה על הברכיים ותלמדו אולי משהו חדש בתולדות הפורומים של וואלה: כל דבר שוואלה עושה- תמיד אפשר לעקוף. עכשיו, שתיכן מכירות וודאי את הלינק "דואר לשולח" בשורה הכתומה המכוערת. אם אתן קוראות את ההודעה הזו, צריך לגלול קצת למעלה או למטה, לסוף או לתחילת ההודעה, כדי לראות את הלינק. צעד שני- עכשיו שימו את הסמן של העכבר ככה שיעמוד על הלינק ל"דואר לשולח". לא ללחוץ! רק לעמוד עליו. צעד שלישי- בחלון הדפדפן שלכן (החלון הזה שאתן עליו כרגע) יש שורת מצב שמראה לכן את התקדמות ההורדה/טעינה וגם את הכתובת המדוייקת אליו הלינק שאתן מסמנות כרגע עם העכבר אמור לשלוח אתכן אליו. במילים אחרות- יש בלמטה של הדף מלא מלא מילים ארוכות באנגלית שאף אחד לא מבין, שנעלמות ומתחלפות ומשתנות בכל פעם שאתן עומדות עם העכבר על לינק אחר. בסוף של המשפט הארוך הזה, יש את כתובת האימייל המדוייקת של כותבת ההודעה. ואם אתן עומדות על שלי אתן אמורות לראות: bla-bla-bla-bla-ella_ma@walla.co.il כמה פשוט- ככה נוח.

והנה עוד טריק נחמד משרוולה של איזובת קיר

(כמה נחמד שאני עוד יכולה ללמד איזה דבר אחד או שניים) אפשר להסתיר מסרים מעל גבי הפורום בצורה הזו של "דואר לשולח". לא מתכוונת ללמד בשלבים איך עושים בדיוק, אבל אני מניחה שמי שכבר קלטה את העניין יכולה להבין לבד איך עושים. זה נחמד כי כותבות חדשות לא יכולות לעלות על זה לעולם, וכי וותיקות הפורום עושות את זה כבר שנים. עכשיו מי שמסתקרנת יכולה לעמוד (שוב, לא ללחוץ!) על הלינק של "דואר לשולח" ולחפש מסר מוסווה

והסבר למתקשות

אני כזאת big softy... למי שמאוד רוצה להבין איך, אבל לא מצליח- לפני שלוחצים "שלח" בהודעה זאתן כותבות, פשוט צריך לשנות את כתובת הדואר בחלון (הצהוב לפעמים) שמעל ה"שלח" הירוק ולכתוב במקומה כל דבר שאתן רוצות. כגון:

אלההההההמההההההההההה

במה זכינו לביקור?????? איזה כיף לראות אותך ככה מבצבצת לפעמים כאן :-) נראה לך במוצ"ש בשושן??? שבת שלום! :) חגית

והנה עוד טריק נחמד משרוולה של איזובת קיר

(כמה נחמד שאני עוד יכולה ללמד איזה דבר אחד או שניים) אפשר להסתיר מסרים מעל גבי הפורום בצורה הזו של "דואר לשולח". לא מתכוונת ללמד בשלבים איך עושים בדיוק, אבל אני מניחה שמי שכבר קלטה את העניין יכולה להבין לבד איך עושים. זה נחמד כי כותבות חדשות לא יכולות לעלות על זה לעולם, וכי וותיקות הפורום עושות את זה כבר שנים. עכשיו מי שמסתקרנת יכולה לעמוד (שוב, לא ללחוץ!) על הלינק של "דואר לשולח" ולחפש מסר מוסווה

יופיייייייייייייייי :)

אני חושבת שגם לי מגיע משהו דומה לזה :) ....

אלההההההמההההההההההה

במה זכינו לביקור?????? איזה כיף לראות אותך ככה מבצבצת לפעמים כאן :-) נראה לך במוצ"ש בשושן??? שבת שלום! :) חגית

איזה מגניב.. גמני הצלחתי

איזה כיף לי

קיבלתי מסר סודי! *אז מה אם לקח לי קצת זמן?!*

הי את!

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר