חצי מהאבדה נמצאה הפאוטץ' ה ת ז ומפתחות הרכב נמצאו!!!ב ש ו ש ן !?

מה שאומר לנו שאחד העובדים בשושן אחרי לגנבה ... מאחר שבאותו המוצש חזרנו למועדון ולא הייתה נפש חיה למעט העובדים... ראו הוזהרתן הלכו הפלפונים ................מחצית מהכסף גם נותר ונמצא! זה לא כ"כ קשה להיות ללא פל, ההפך הוא ממש כיף בלי הצילצולים והשיגורים למינהם היה לי שקט ורגוע במשך שבוע אולי נעריך זאת לשבוע נוסף:)

נושקת..

אני במקומך הייתי נזהרת ולא רצה להאשים את העובדים בשושן. מנסיון שלי (ויש לי הרבה נסיון, תאמיני לי), גנב חוזר למקום הגניבה. ההגיון שלי אומר שאף עובד בשושן או בכל מקום אחר לא היה עושה זאת במקום עבודתו, ויתרה מכך, לא היה משאיר את החפצים הגנובים במקום. מעבר לכך שאני מכירה את הברמן שם, לא ממש נראה לי הטיפוס הגנב... (הם גם לא הסתובבו ביננו במסיבה, זוכרת?). ייתכן וזו שגנבה (בהנחה שזו אישה) חזרה לשושן כדי להחזיר לך את הדברים, אולי היא מכירה אותך? ואולי אף נרחיק לכת בכוונה - אולי היא ראתה את ההודעה שלך כאן? אז במקום להכנס לספקולציות, פשוט תשמחי על כך שחלקה החשוב של הגניבה הושב לך, תחשבי על כך שחסכת ריצה למשרד הפנים לחידוש הת.ז וכו'.. ואת עדיין תמיד יכולה לבחור באופציה של הגשת תלונה למשטרה, למרות שהם בד"כ לא עושים עם זה כלום... ובפעם הבאה: רק בכיסים, אה? כל טוב :-) חגית

יש כייסת שמסתובבת בירושלים בזמן האחרון

בבית הפתוח הבטיחו לתלות שלט אזהרה שיתריע בפני אנשים שלא להשאיר תיקים ללא השגחה, אבל לא יודעת מה נסגר עם זה. מדובר בבחורה בשנות העשרים שלה, נרית לא רע, וקלפטומנית מטורפת. מסתובבת בבית הפתוח, בשושן ובאירועי הקהילה וכמו כל כייס מצוי, חוזרת שוב ושוב לאותם המקומות ובטוחה שכולם מטומטמים. הייתי מציינת את השם, אבל לא נעים. בקיצור, אנא היזהרו והשגיחו על התיקים. אה, ומי שרואה אותה מתבקשת להעניק אגרוף בעין גם בשמי.

יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

איזה כייף לראות אותך כאן!!! צ'מעי! אם הקלפטומנית הביאה אותך עד אלינו שוב, אז אני מוכנה שתישאר עוד קצת!!! תגידי.... מה שלומך? איך זה? איך זה? איך זו? איך ההיא? איך בכלל? מה קורה? יש מצב? משו...?

נושקת..

אני במקומך הייתי נזהרת ולא רצה להאשים את העובדים בשושן. מנסיון שלי (ויש לי הרבה נסיון, תאמיני לי), גנב חוזר למקום הגניבה. ההגיון שלי אומר שאף עובד בשושן או בכל מקום אחר לא היה עושה זאת במקום עבודתו, ויתרה מכך, לא היה משאיר את החפצים הגנובים במקום. מעבר לכך שאני מכירה את הברמן שם, לא ממש נראה לי הטיפוס הגנב... (הם גם לא הסתובבו ביננו במסיבה, זוכרת?). ייתכן וזו שגנבה (בהנחה שזו אישה) חזרה לשושן כדי להחזיר לך את הדברים, אולי היא מכירה אותך? ואולי אף נרחיק לכת בכוונה - אולי היא ראתה את ההודעה שלך כאן? אז במקום להכנס לספקולציות, פשוט תשמחי על כך שחלקה החשוב של הגניבה הושב לך, תחשבי על כך שחסכת ריצה למשרד הפנים לחידוש הת.ז וכו'.. ואת עדיין תמיד יכולה לבחור באופציה של הגשת תלונה למשטרה, למרות שהם בד"כ לא עושים עם זה כלום... ובפעם הבאה: רק בכיסים, אה? כל טוב :-) חגית

נושקת

יכול להיות שזה נלקח בטעות.

בבית הפתוח הבטיחו לתלות שלט אזהרה שיתריע בפני אנשים שלא להשאיר תיקים ללא השגחה, אבל לא יודעת מה נסגר עם זה. מדובר בבחורה בשנות העשרים שלה, נרית לא רע, וקלפטומנית מטורפת. מסתובבת בבית הפתוח, בשושן ובאירועי הקהילה וכמו כל כייס מצוי, חוזרת שוב ושוב לאותם המקומות ובטוחה שכולם מטומטמים. הייתי מציינת את השם, אבל לא נעים. בקיצור, אנא היזהרו והשגיחו על התיקים. אה, ומי שרואה אותה מתבקשת להעניק אגרוף בעין גם בשמי.

אלה-מה. דחוף

לגבי מה שכתבת על הקלפטומנית. הכנסי אלי דחוף לאימייל (חבל שאין לי את שלך) הענין חשוב. או תנסי ליצור איתי קשר דרך כלשהי, דרך אחת הנשים כאן שיש לה את הפון שלי. תודה :-) חגית haggitt@walla.co.il

מה יש אקשן בירושלים?

כל זה מאחורי הגב שלי? אלה, איך זה שאת יודעת פרטים ולא חושפת אותם? הרי הציבור אמור להזהר לא? חוץ מזה רציתי להגיד לך שאני מזה שמחה לראות שאת מציצה כאן מפעם לפעם :-) תהיי בקשר, שומעת?!

מה?

זה בטח בגלל שהשארתי את המשקפיים בבסיס, ברוכה המבליחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר