*** לוח מודעות (יחצנו"ת, פרסומות, והודעות אוף טופיק) ***

נא לשרשר לכאן: * פירסומות שקשורות לקהילה ההומו-לסבית (מסיבות, ארועים, מפגשים וכדומה) * מסרים אישיים למשתתפות) למשל "היי מותק, היה כיף אתמול. שולחת נשיקות" או "אוהבת אותך קצפת שלי" וכך הלאה). * המלצות על אתרים, שירים, סרטים, אוכל, בגדים, שחקניות וזמרות, אביזרים וכדומה. * הזמנות למסיבות/ארועים וכדומה. * הכרזות על קיום בעולם (דוגמא "אני חדשה. היי לכולן" או למשל "מהיום, במקום קערית, קוראים לי בקבוק). * הודעות היכרות (מכל הסוגים). * דרישות שלום ותודות (כולל תודות על תגובות שעברו לדף קודם וכדומה.) * שאלות טכניות (בכל הקשור למחשב, לאינטרנט, לIOL, לפורום). * שאלות על מקומות בילוי, מתי המסיבה הבאה וכדומה. * חיפוש דירות, חדרים, שותפים, שותפות, מכירת חפצים, חיות מחמד (וגם כאלו שלא. אנושיות ואחרות) וכדומה. * תמונות, קבצים למינהם וכדומה. בקיצור, כל מה שלא נופל בקטגוריות של: נושא לדיון כללי, או פרוזה ושירה מקורית - נא להציב כתגובה להודעה זו.

ההזמנות....... למסיבת נשים 5.7.02 ב-SHADOW ת"א

מסיבת נשים 5.7.02 SHADOW אלנבי 14 ת"א אלכוהול חופשי קרטיבים חופשי אבטחה מוגברת הגרלות...קעקועים...פירסינגים.....תספורות רחבת ריקודים,פינות זולה וחדר חושך MTV אלטרנטיבי 70-80-90 מחיר כרטיס 75 ש"ח עם הזמנה 70 ש"ח עם הצגת חוגר 65 ש"ח מוזמנות להנות כמו שצריך לפרטים נוספים: גלית 053936113

מבחנים.

מבחן/מבחנים/בוחן/בחינה. ובהטייה: יבחן/ייבחנו/תבחן/תבחנו. מ-ב-ח-ן. :), כן?

@#$%

(קללה עסיסית) (ופריחה, כמתבקש)

נגמר היום, בערך..

בגרות במחשבים ועוד טסט שזה מבחן לעצבים...

עברת?

מה שלומך? מגיעה לרשפון?

@#$%

(קללה עסיסית) (ופריחה, כמתבקש)

$&#~!^

את כותבת את זה.

סליחה.טעות מיקום.

כותבת את דו"ח סיכום רישפון, הכוונה.

לא נעלמתי..

החיים (ובעיקר העבודה) זה מה שקרה.. אבל אל חשש.. עדכון יבוא בקרוב.. מבטיחה. ואיזה כיף לי שלא שוכחים אותי.. תודה :)

מה פתאום שוכחים?

מצאתי גם הודעה שלך היום: (סליחה שאני משרשרת בלי רשות) ---------- לא יכולתי לשתוק. ולא שלא ניסיתי. באמת. קראתי, החמצתי פנים וסגרתי. אבל ההודעה שלך נשארה לי בראש. כמו צל שאתה רואה כל הזמן בזווית של העין. אין אף אחת ששווה אהבה?! אז מה לעזאזל אני עושה פה? אני רוצה להזדכות על החיים האלה, איפה חותמים? כי גם עכשיו, חודשיים אחרי, עם לב שבור למיליון רסיסים והמון לילות ללא שינה, אני חייבת להאמין שיש שם משהו בחוץ. שיש נסיכה שאולי ברגע זה יושבת אצל ההורים בארוחה של שבת, שומעת את אמא שלה מבלבלת לה במוח על איזה שמלה שהיא קנתה במחיר מבצע, כשכל מה שעובר לה בראש זה – איפה אני?.. ולא, היא לא מכירה אותי בכלל, אבל היא יודעת. שזה רק עניין של זמן. שהיקום מחכה לרגע הנכון. ליום שבו היא תרד לים, כי זה פשוט יום מדהים, ומה את עושה בבית בכלל.. והיא תשב על הדשא קצת אחרי הנירוונה כי יהיה שם נורא מלא, ויהיה לה מבט עייף כזה. ואז אני יעבור שם. והמבטים שלנו יצטלבו. רק לשנייה. ואני אסתכל אחורה לראות אם היא מסתכלת על מישהו אחר. וכשאחזיר את המבט אליה, היא תחייך. ואני אתקרב, ואסתכל עליה. והיא תרים את משקפיי השמש, ותחשוף מבט עמוק וקצת מגנה, ותגיד – לקחת את הזמן שלך, הא?.. וכולם מדברים איתי על זה. על הביצה הלסבית. על מיליון אקסיות. ואחר כל אומרים לי להפסיק לצאת עם סטרייטיות. מה אני אגיד לכן.. לא מוכר כל כך, העולם הזה. וכל מה שאני רוצה זה נסיכה. כזאת שתהפוך את כל ההיסטוריה ללא רלוונטית. ממש כמו עראפת. אז אולי אני הוזה. אולי ראיתי את דון חואן דה מרקו פעם אחת יותר מדי. אולי. אבל האשליה שלי לוקחת את המציאות הזאת בגדול. ------- הוצב ב- 15:00 9/03/2002 ע"י טל_קיד ושורשר כי תמיד טוב לקרוא קצת אופטימיות בפורום. וכי הכי חשוב להאמין באהבה. וכי עושה לי טוב לקרוא הודעות כאלה. (את כותבת פשוט מקסים) (כונפה, החיפוש בשבילך עושה לי רק דברים טובים בינתיים..)

עברת?

מה שלומך? מגיעה לרשפון?

עוד לא היה מספר 2

הטסט השני מתישהו השבוע. הכל בסדר. רשפון, 1. אין לי איך להגיע 2. בגרות ביום שני ובשבועיים האחרונים הייתי יותר בשבט מאשר בבית (השבט כבית בלה בלה בלה אפילו לי כבר נמאס לראות את השבט) אז כמה שמותר איזה חומר עזר שרוצים בבגרות לפחות צריך שיהיה החומר עזר הזה ומסודר איכשהו...

בהצלחה.. בהכלללללללללל

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר