*** לוח מודעות (יחצנו"ת, פרסומות, והודעות אוף טופיק) ***

נא לשרשר לכאן: * פירסומות שקשורות לקהילה ההומו-לסבית (מסיבות, ארועים, מפגשים וכדומה) * מסרים אישיים למשתתפות) למשל "היי מותק, היה כיף אתמול. שולחת נשיקות" או "אוהבת אותך קצפת שלי" וכך הלאה). * המלצות על אתרים, שירים, סרטים, אוכל, בגדים, שחקניות וזמרות, אביזרים וכדומה. * הזמנות למסיבות/ארועים וכדומה. * הכרזות על קיום בעולם (דוגמא "אני חדשה. היי לכולן" או למשל "מהיום, במקום קערית, קוראים לי בקבוק). * הודעות היכרות (מכל הסוגים). * דרישות שלום ותודות (כולל תודות על תגובות שעברו לדף קודם וכדומה.) * שאלות טכניות (בכל הקשור למחשב, לאינטרנט, לIOL, לפורום). * שאלות על מקומות בילוי, מתי המסיבה הבאה וכדומה. * חיפוש דירות, חדרים, שותפים, שותפות, מכירת חפצים, חיות מחמד (וגם כאלו שלא. אנושיות ואחרות) וכדומה. * תמונות, קבצים למינהם וכדומה. בקיצור, כל מה שלא נופל בקטגוריות של: נושא לדיון כללי, או פרוזה ושירה מקורית - נא להציב כתגובה להודעה זו.

אפילו שיום מזעזע (ואולי דווקא בגלל) משהו למורל

איש אחד הולך לרופא מומחה ומתלונן על כאבים חזקים ברגל. הרופא בודק, מצלם, נותן דגימות לאיבחון ולאחר מספר ימים מודיע לחולה: "צריך לכרות לך את הרגל". "מה?!", הזדעק האיש, "אולי כדאי שאני אלך לשמוע seconde opinion". עונה לו הרופא: "זו ה-seconde opinion, הראשונה היתה שנותרו לך שבועיים לחיות". המשך יומטופ יותר:) ו-אלה!! - השמיעי קול. מבחן! מבחן! מבחן! מבחנים! אלה?? {ולך-חיבוק. אוהבת. ותחזרי מהר:)}

גאווה ברשפון:מסיבת נשים+הופעה של יהודית רביץ!!!/שישי הקרוב, 21.6/ מאת: דניאלה יעקובי

בשישי הקרוב, 21.6 תתקיים ברשפון מסיבת נשים לכבוד חודש הגאווה. האירוע המרכזי של חודש הגאווה יתקיים באווירה צבעונית במיוחד ויכלול הופעה חיה של יהודית רביץ!!! ולהקתה ואחריה מסיבה מטריפה עם אלכוהול שתייה נקניקיות, תירסים, כדורי שוקולד!!!, ארטיקים ועוד... שימו לב בבקשה: ההופעה של יהודית רביץ תתחיל ב- 22:30 בדיוק!!!! כניסה החל משעה 21:00. כולכן מוזמנות לחגוג בענק. (מי שמעוניינת להגיע אחרי ההופעה, רק למסיבה, יכולה לעשות זאת ותשלם, כמובן, מחיר מופחת) שילוט מהכניסה לרשפון. להתראות ------ הוצב כהודעה ראשית ב- 11:53 16/06/2002 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

מתי ההופעה נגמרת?

לא שיש לי משהו נגד יהודית רביץ פשוט יצא לי לראות מיליון הופעות שלה ואין לה משהו מיוחד לחדש (מתה עלייך יהודית!!!) בכל אופן,דווקא ראיתי אותה מופיעה ביום העצמאות כך שאין לי כרגע חסך.. באיזה שעה מגיעים רק למסיבה?

נא לשרשר לכאן: * פירסומות שקשורות לקהילה ההומו-לסבית (מסיבות, ארועים, מפגשים וכדומה) * מסרים אישיים למשתתפות) למשל "היי מותק, היה כיף אתמול. שולחת נשיקות" או "אוהבת אותך קצפת שלי" וכך הלאה). * המלצות על אתרים, שירים, סרטים, אוכל, בגדים, שחקניות וזמרות, אביזרים וכדומה. * הזמנות למסיבות/ארועים וכדומה. * הכרזות על קיום בעולם (דוגמא "אני חדשה. היי לכולן" או למשל "מהיום, במקום קערית, קוראים לי בקבוק). * הודעות היכרות (מכל הסוגים). * דרישות שלום ותודות (כולל תודות על תגובות שעברו לדף קודם וכדומה.) * שאלות טכניות (בכל הקשור למחשב, לאינטרנט, לIOL, לפורום). * שאלות על מקומות בילוי, מתי המסיבה הבאה וכדומה. * חיפוש דירות, חדרים, שותפים, שותפות, מכירת חפצים, חיות מחמד (וגם כאלו שלא. אנושיות ואחרות) וכדומה. * תמונות, קבצים למינהם וכדומה. בקיצור, כל מה שלא נופל בקטגוריות של: נושא לדיון כללי, או פרוזה ושירה מקורית - נא להציב כתגובה להודעה זו.

מצעד הגאווה... מישהי יודעת?/ מאת: kiwi_mix

איפה זה עובר בדיוק? מאיפה זה מתחיל? ובכלל פרטים... תודה ויום טוב, נופר :) ------ הוצב ב- 14:42 18/06/2002 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

28/6/02 מצעד ת"א/ מאת: confe

תהלוכת נשים מיוחדת. 13:00 נפגשות בכיכר רבין. חולצות מדליקות (ואולי פרטים נוספים) ניתן להשיג בבית קל"ף, ובטלפונים: 050 716791 050 763000 03 5165606 (מתוך: "גאות 2002" - לוח ארועי גאווה - קל"ף + עיריית ת"א). בבקשה:) -------- הוצב ב- 16:41 18/06/2002 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

מתי ההופעה נגמרת?

לא שיש לי משהו נגד יהודית רביץ פשוט יצא לי לראות מיליון הופעות שלה ואין לה משהו מיוחד לחדש (מתה עלייך יהודית!!!) בכל אופן,דווקא ראיתי אותה מופיעה ביום העצמאות כך שאין לי כרגע חסך.. באיזה שעה מגיעים רק למסיבה?

התשובה של דניאלה (מיום 16/6/02)

..."מי שמשום מה מעדיפה או לא יכולה להגיע להופעה מוזמנת להגיע למסיבה בסביבות 24:30, כמובן שאז היא תשלם פחות (85-90 ש"ח), וזאת מאחר ומדובר בהפקה עם עלויות מאוד גבוהות." |מתחילה להרגיש כמו שרות מודיעין|

כונפה, מצאנו לך קריירה

מהיום את אחראית על היציאות של בנות הפורום ועל אירועי הקהילה למיניהם. נציע לפרחיה לפתוח לך פינת עידכונים משלך, ותעני שם על כל השאלות של כולנו. יפה לך 'אחראית לענייני תרבות ווירטואלית'.

תודה.אבל, לא תודה.

אם תבואי לת"א, אולי אוכל לתת לך טרמפ.. |גנטיקה|

28/6/02 מצעד ת"א/ מאת: confe

תהלוכת נשים מיוחדת. 13:00 נפגשות בכיכר רבין. חולצות מדליקות (ואולי פרטים נוספים) ניתן להשיג בבית קל"ף, ובטלפונים: 050 716791 050 763000 03 5165606 (מתוך: "גאות 2002" - לוח ארועי גאווה - קל"ף + עיריית ת"א). בבקשה:) -------- הוצב ב- 16:41 18/06/2002 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

תודה בובה :)

סתם בשביל לדעת... לא מוכרים במצעד עצמו גם כל מיני שטויות?? :)

היי - היש מישהי שיודעת היכן יש משהו בארץ בנושא Shemale/ מאת: bigs

זה חשוב לי מאוד והייתי רוצה לדעת נא כתבו ל - BIGS@WALLA.CO.IL תודה ----- הוצב כהודעה ראשית ב- 20:29 18/06/2002 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

לא shemale- טרנסקסואליות !!!/ מאת: ella_ma

בהנחה שאנחנו מתכוונים לאותו הדבר, shemale זה מינוח משפיל לנשים שנולדו בגוף גברי, ועברו הרבה סבל ע"מ לזכות בהכרה של החברה בזהות שלהן. אתה יכול לעשות חיפוש בכל מנוע חיפוש "טרנסקסואליות" או "טרנסיות". בין כל אתרי הפורנו, יש גם אתרים עם מידע אמיתי. ואתה גם יכול להכנס לgogay ולקרוא את הטורים של אורית ------ הוצב ב- 22:11 18/06/2002 ושורשר ע"י הנהלת הפורום

ימי שני ערבי נשים ב-SHADOW

ימי שני ערבי נשים ב-SHADOW דאנס בר רחבת ריקודים ופינות זולה נרגילות ושש-בש פתיחה ב24.6.02 פרטים נוספים: 053936113 גלית

הפקה מיוחדת ליום הגאווה

WOMEN-PARTY&FFF גאים להציג: ריטה... מופע יחודי ליום הגאווה לפרטים נוספים:053489988 WWW.WOMEN-PARTY.COM

תודה בובה :)

סתם בשביל לדעת... לא מוכרים במצעד עצמו גם כל מיני שטויות?? :)

סתם עונה

דניאלה: "לגבי הדוכן, העניין כבר סגור ובמקום יהיה דוכן (גדול) של חפצי גאווה, שמי שתרצה לרכוש תוכל לעשות זאת". (16/6/02). בבקשה, בובה:)

אל תגידי 'מבחנים'. מתחננת. הכל, רק לא 'מבחנים'

יש לי פריחה בכל הגוף רק מלשמוע את המילה הזאת. (לחץ נוראי!) (עוד שבועיים מבחן בגנטיקה, ואני כבר בחרדת בחינות)

מבחנים.

מבחן/מבחנים/בוחן/בחינה. ובהטייה: יבחן/ייבחנו/תבחן/תבחנו. מ-ב-ח-ן. :), כן?

ואיפה טל-קיד?

למה את כבר לא כותבת ביומן יותר? אם את פה, או אם יש מישהי שמכירה אותה- נא למסור שאני מחכה לעידכון נוסף.

לא נעלמתי..

החיים (ובעיקר העבודה) זה מה שקרה.. אבל אל חשש.. עדכון יבוא בקרוב.. מבטיחה. ואיזה כיף לי שלא שוכחים אותי.. תודה :)
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר