צ'ט

צ'ט

צ'ט זה חרא. הרס לי הכל. שונאת את כולכן(בנות הצ'ט לא הפורום), עלוקות מוצצות דם שמחפשות זיון ללילה ומשקרות בקשר להכל. חברה שלי אוהבת את הצ'ט. למה אני לא יודעת. אולי בגלל שאפשר לדבר על הכל(קצת מעליב שאיתי אי אפשר), ואולי גם בגלל שהופכים את הבחורה לפנטזייה. אין שום דבר אמיתי בצ'ט חוץ מהבנות שמדברות בכללי והן באמת מכייפות. אין לי מה לעשות נגד התופעה המשתוללת ופוגעת כמעט בכולנו חוץ מ... אולי... אה.....לא להיות שם!!!! שיהיה לבנות הפורום המשך יום מצויין. ביי. (סתם התעצבנתי, מצטערת).
Anonymous

יש לך טעות וגדולה

אולי את לא מספיק מעורה ויודעת אבל בנות הצט להכליל את כולן? לא כולן מחפשות זיון ללילה ואולי אם היית מנסה להשתתף בכללי אז היית יודעת שאנחנו חבורת בנות שנהנות לצוטט וחברות גם מחוץ לתחומי הצט.. אני יכולה להעיד שיש כמה קבוצות בצט אבל כולן מתאחדות ואת הקנאה שלך וחוסר הנחמדות שלך תשאירי לעצמך...חוץ מזה שרוב בנות הפורום מצוטטות ..תנסי אולי להיות נחמדה ואז יוסר ספק .. שיהיה לך יום טוב..
Anonymous

עוד משהו ששכחתי לשאול...

אולי את עצבנית כי לא מצאת זיון??????????
Anonymous

אולי לפני שאת מפנה אצבע מאשימה

כדאי שתעשי בדק בית. למה החברה שלך אוהבת את הצ'ט? למה היא לא יכולה לדבר איתך ועם בנות הצ'ט כן? יכול להיות שאם זוגתך פונה ומחפשת "ריגושים" בצ'ט זאת מאחר והיא אינה מקבלת את הריגושים האלה בבית? נורא קל להאשים אחרים... חוץ מאת עצמך!!
Anonymous
11:09 22-04-2001|%%posterlink.0%%

עוד משהו ששכחתי לשאול...

אולי את עצבנית כי לא מצאת זיון??????????

לא יודעת מה עם הבחורה מההודעה שם למעלה,

אבל כשאני חיפשתי זיון - לא מצאתי. יש לך השערות לגבי הסיבה?
Anonymous

צ'ט

צ'ט זה חרא. הרס לי הכל. שונאת את כולכן(בנות הצ'ט לא הפורום), עלוקות מוצצות דם שמחפשות זיון ללילה ומשקרות בקשר להכל. חברה שלי אוהבת את הצ'ט. למה אני לא יודעת. אולי בגלל שאפשר לדבר על הכל(קצת מעליב שאיתי אי אפשר), ואולי גם בגלל שהופכים את הבחורה לפנטזייה. אין שום דבר אמיתי בצ'ט חוץ מהבנות שמדברות בכללי והן באמת מכייפות. אין לי מה לעשות נגד התופעה המשתוללת ופוגעת כמעט בכולנו חוץ מ... אולי... אה.....לא להיות שם!!!! שיהיה לבנות הפורום המשך יום מצויין. ביי. (סתם התעצבנתי, מצטערת).

את לא יודעת כמה שאת טועה

את לא יודעת כמה שאת טועה ….. אם את אומרת דבר כזה ברור שאת לא מכירה את הבנות … נכון יש כמה שרק "מחפשות זיון ללילה" אבל הרב ממש מקסימות. אני אישית נמצאת בצ'ט כחצי שנה ויכולה להעיד שחברותיי הטובות ביותר הן בנות שפגשתי בצ'ט … בהתחלה צריך קצת לנפות ולהכיר אבל עכשיו אני יכולה להגיד שאני גאה להשתייך לחדר הזה . אני אוהבת כל אחת ואחת מהבנות שם (כמעט) ומבלה איתן המון גם מחוץ לצ'ט … חבל שמישהי שלא מכירה אותנו … והרי ברור שאת לא . באה ומכלילה … אני יודעת שבתור מישהי חדשה בצ'ט היה קצת קשה … אבל לא יודעת איך הייתי מתמודדת עם כל התהליך הקשה אם לא היו לצידי בנות הצ'ט . מישהי שניכנסת לקטע מרגישה מאוד לבד … פתאום כל החברות שלה לא מבינות את מה שהיא עוברת . אם לא היה לי הצ'ט לא יודעת איך הייתי מתמודדת הצ'ט נותן הרגשה שיש עוד בנות כמוך . נותן את ההרגשה שאת לא לבד . גם אתמול . כשסיפרתי להורים שלי בפעם הראשונה . מי שתמכו בי היו החברות בצ'ט … אז נערתי … שיקלי מילים ונסי קצת יותר להתחבר …. אני חושבת שמאוד חשובה המסגרת שיש בצ'ט שבה לא תמיד אנחנו רציניות לפעמים אפילו משתטות … ובאמת אם תחפשי תימצאי גם את הבנות הנחמדות כי באמת שיש שם כאלה …. מקווה לראותך בין שורותינו .
Anonymous

נשמההההההההההההההההההההההה!!!!!

אמרתי לך כבר שאני חולה עלייך? אין כמוך בצ'אט,אין כמוך :) מיזוזותי שמה?
Anonymous

צ'ט

הודעה-יש לי כפיליות (עברייניות) בצ'אט!!!

בפעם האחרונה בה ביקרתי את החדר הלסבי של יואל, מישהו/י שחייב/ת להיות חולה/ת נפש או עבריינ/ית, הצליח/ה לעשות הוקוס פוקוס מחשבי, ולהשתמש בניק אותו יצרתי, ולכתוב דברים בשמי. מי שמכירה אותי יכלה לראות שסגנון הכתיבה היה שונה, וכך גם החומרים. קודם כל שאלה טכנית: איך הוא/היא הצליח/ה לעשות זאת ולהתעלק על הניק שלי? ואח"כ - לכל בנות הצ'אט, שעשו לי מלא כבוד כשחזרתי, לאחר היעדרות ארוכה - תודה. היות שאני מרגישה violated לחלוטין כעת, בעקבות האקט הקרימינלי שלהלן, אעדר שוב, עד שארגיש יותר בנוח, או עד שיעופו הסוטים/ות מהצ'ט. ביי בינתיים. מיק.
Anonymous
16:48 22-04-2001|%%posterlink.0%%

לאיי סקרים

מותק ! גם אני חולה עליך !!!! מקווה לעוד הרבה ערבים כמו אתמול ( ועכשיו המחשבות של כולן רצות ) ולהמשך מה שהתחלנו ( ועכשיו הן אפילו רצות)
Anonymous
23:57 22-04-2001|%%posterlink.0%%

הודעה-יש לי כפיליות (עברייניות) בצ'אט!!!

בפעם האחרונה בה ביקרתי את החדר הלסבי של יואל, מישהו/י שחייב/ת להיות חולה/ת נפש או עבריינ/ית, הצליח/ה לעשות הוקוס פוקוס מחשבי, ולהשתמש בניק אותו יצרתי, ולכתוב דברים בשמי. מי שמכירה אותי יכלה לראות שסגנון הכתיבה היה שונה, וכך גם החומרים. קודם כל שאלה טכנית: איך הוא/היא הצליח/ה לעשות זאת ולהתעלק על הניק שלי? ואח"כ - לכל בנות הצ'אט, שעשו לי מלא כבוד כשחזרתי, לאחר היעדרות ארוכה - תודה. היות שאני מרגישה violated לחלוטין כעת, בעקבות האקט הקרימינלי שלהלן, אעדר שוב, עד שארגיש יותר בנוח, או עד שיעופו הסוטים/ות מהצ'ט. ביי בינתיים. מיק.

רצתה להיות כפילה שלך?

את צודקת, היא חייבת להיות סוטה חולת נפש וכל מה שהזכרת..... וחוץ מזה, לא ידעת שכל הלסביות בצ'אט רדודות וסוטות? סעי לשלום
Anonymous
11:14 22-04-2001|%%posterlink.0%%

לא יודעת מה עם הבחורה מההודעה שם למעלה,

אבל כשאני חיפשתי זיון - לא מצאתי. יש לך השערות לגבי הסיבה?

אינה

סיבה אפשרית- אולי לא התייצבת בצ'אט עם מיני קצרצר וגרביונים בטח בגלל זה.... (-:
Anonymous

יש פה מישהי ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר