מחפשת בחורה להתנסות דיסקרטית.

אני בת 19 מהדרום. דו מינית בארון. בחורה עם המון תשוקה. מחפשת בחורה שתעניק לי את חוויית ההתנסות הראשונה. (או במילים אחרות: סקס) לגבי המשך הקשר הכל פתוח מבחינתי... לא משנה לי הגיל. אז... מחכה לך!!!!

להכיר...

הי לך, אשמח להכיר, אני נשואה בת 23 מירושלים ואשמח להכיר להכרות דיסקרטית...(סקס ועוד..) יש לך אי מייל??

כן

meow19@walla.co.il

...אני מחכה להודעה ממך.......

*זאת אני כתבתי למעלה

מחפשת בחורה להתנסות דיסקרטית.

אני בת 19 מהדרום. דו מינית בארון. בחורה עם המון תשוקה. מחפשת בחורה שתעניק לי את חוויית ההתנסות הראשונה. (או במילים אחרות: סקס) לגבי המשך הקשר הכל פתוח מבחינתי... לא משנה לי הגיל. אז... מחכה לך!!!!

.........

צרי איתי קשר ואני יראה לך עולמות moran33931@walla.com

היי אנו זוג נשוי נישמח להכיר לידידות והגשמת פנטזיות צרי קשר טלי וגדי המסנגר זה גם המייל shlomoaaa7@walla.com או 0549244600 טלי וגדי ביי

גמאני במצב שלך אבל עם קצת ניסיון..חח וגם בת 19 מהדרום...
דברי איתי אם באלך ועוד לא מצאת מישהי להתנסות...(:
מאיפה את מהדרום?,ישלך פייסבוק?שנדבר משם? emo_01.png

shiral__16@walla.com

היי מה שלומך..?

אני נטלי בת 25 מת״א...

אשמח להכיר...

בוקר טוב  לך יש טלפון להתקשרות

בוקר טוב  לך יש טלפון להתקשרות

אשמח להכיר אותך

היי בוקר טוב. אשמח למגע. המייל שלי smqw@walla.com

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות
בחר
בחר