מחפשת מידע על פיצות מקצועיות ואפילו "עצות של טכנאיי מזון לפיצה"

לא יודעת,אני ניסתי את כל המתכונים של הפיצות ולא הצלחתי להגיע לטעם של פיצה כמו של הפיצריות השכונתיות. אני מחפשת בנרות כל מידע על איך אני יכולה לעשות שהפיצה תהיה כמו פיצה של פיצריה מקצועית אפילו נתנו לי כתובת של מהנדס מזון בארצות הברית שעוסק במתכונים לפיצות בין השאר אבל אני לא יודעת אנגלית בכלל.אני פשוט רציתי לכתוב לו את המשפט הבא: "אני מתעניינת בדוגמאות למתכונים לפיצות מקצועיות כמו של פיצריות או בדוגמאות למתכונים שמסבירים איך להרכיב תערובת תבלינים מוצלחת ומקצועית לפיצות כולל היחסים של המינונים בין המרכיבים שבה. אודה לך אם תפנה אותי לספרות מקצועית בנושא זה או אם תשלח לי מידע בנושא זה" אין לי מי שיתרגם לי את זה לאנגלית בכתב. בכל אופן אני אשמח אם מישהו מכאן יתן לי כאן רעיון לאיך להכין את הפיצה כך (או תערובת תבלינים) באופן כזה שיהיה דומה לפיצה של פיצריות שכונתיות.

בוקר-טוב!!!! פיצה>>>>

אני חושבת שהבעיה היא לא במתכון זה או אחר פיצה אמיתית כמו בפיצריה צריכה להאפות בתנור מלבני שמות או לפחות בתנור שצופה בלבני שמות יש פטנט ביתי לעינין כפי שלמדתי כאן פורום זה(באם אינני טועה הוא הועבר על-ידי אבי או ניצי) הפטנט הוא לחבר מספר לבנות שמות על רשת של תנור אפיה להלהיט אותן בחום התנור ואז להניח את הפיצה בתבנית מתכת או ישירות על הלבנים. צריך לבחון את דרך האפיה בהתאם לכל תנור ותנור. מקווה שעזרתי במקצת יום טוב!

לאיזה מטרה את צריכה את המידע הזה?...

אם לאפיה ביתית, נסיון לחקות את הפיצה התעשיתית שבפיצריות שזה לא תמיד טעם הפיצה האמיתי אז כמו שכתבה ציפי, צריך לאפות אותן בתנור אבן וזה ניתן לפתרון בבית אבן מיוחדת או קומביציה אחרת. מתכון בצק הפיצה הינו פשוט, אין כל סוד מקצועי, הבצק בפיצריות בד"כ מיוצר מראש ומוקפא ביחידות מדודות מראש ומופשר לפי הצורך, לבצק זה מוסיפים בד"כ משפר אפיה מיוחד המיועד לבצקים המיועדים להקפאה אבל בסך הכל זה בצק פשוט. הרידוד יכול להיות דק כמו במקור האיטלקי או עבה כמו בסגנון אמריקאי. הרוטב, זה לשיקול וטעם אישי, בד"כ בפיצריות זה רוטב תעשיתי מוכן שנמכר בגלונים שקרוב בטעמו לקטשופ, מתקתק ולא מתובל במיוחד בכדי להיות מותאם לטעם רוב האנשים. התוספות, ככל העולה על הדעת... הגבינה, גבינה צהובה עם אחוזי שומן גבוהים, גבינת מוצרלה או תערובת גבינות מגורדות מוכנה שמשווקת ע"י יצרני הגבינות ובד"כ מורכבת משאריות גבינה צהובה (גם שהוחזרה למפעל בגלל תום תוקף). אז אין סודות ואין טריקים, תנור אבן, אפיה מהירה בחום גבוה וזהו.

בוקר-טוב!!!! פיצה>>>>

אני חושבת שהבעיה היא לא במתכון זה או אחר פיצה אמיתית כמו בפיצריה צריכה להאפות בתנור מלבני שמות או לפחות בתנור שצופה בלבני שמות יש פטנט ביתי לעינין כפי שלמדתי כאן פורום זה(באם אינני טועה הוא הועבר על-ידי אבי או ניצי) הפטנט הוא לחבר מספר לבנות שמות על רשת של תנור אפיה להלהיט אותן בחום התנור ואז להניח את הפיצה בתבנית מתכת או ישירות על הלבנים. צריך לבחון את דרך האפיה בהתאם לכל תנור ותנור. מקווה שעזרתי במקצת יום טוב!

יום נעים לכם אשמח אם עוד אנשים יצטרפו לדיון זה

תודה CANBR ולאבי על התגובות,אני אשמח אם עוד אנשים יצטרפו לדיון הזה על פיצות ויהיה אפשר אפילו לקבל מתכון לאיך להכין רוטב פיצה שדומה לפיצריות השכונתיות כאן בישראל או בארצות הברית כי אני מאוד אוהבת פיצה של רשת פיצריות על שם ארצות הברית(אני לא אומרת את השם כדי לא לעשות פרסומת) אבל אני מתה על הפיצה של פיצריות וחולמת כבר שנים רבות לעשות בבית בתנור הפשוט שלי פיצה כזאת. אני מקווה שכולנו נרחיב אופקים מהפורום הזה אז תרשמו... ...

יש לוח אבן מיוחד לאפית פיצות , קיבלתי פעם אחד כזה ביחד עם אופה פיצות של קנווד .

זו מין מרצפת גדולה עשויה מקרמיקה ששמים תחת הפיצה והיא מפזרת את החום . אבל אני לא יודע איפה קונים כזה , הפיצה על האבן יוצאת "חבל על הזמן" . אני מחפש כבר הרבה זמן לוח גדול יותר עבור תנור אפיה אחר . סוד נוסף לאפיית פיצות - במקום מים שמים בבצק מי סודה .

יום נעים לכם אשמח אם עוד אנשים יצטרפו לדיון זה

תודה CANBR ולאבי על התגובות,אני אשמח אם עוד אנשים יצטרפו לדיון הזה על פיצות ויהיה אפשר אפילו לקבל מתכון לאיך להכין רוטב פיצה שדומה לפיצריות השכונתיות כאן בישראל או בארצות הברית כי אני מאוד אוהבת פיצה של רשת פיצריות על שם ארצות הברית(אני לא אומרת את השם כדי לא לעשות פרסומת) אבל אני מתה על הפיצה של פיצריות וחולמת כבר שנים רבות לעשות בבית בתנור הפשוט שלי פיצה כזאת. אני מקווה שכולנו נרחיב אופקים מהפורום הזה אז תרשמו... ...

רוטב לפיצה

מרסקים עגבניה בשלה על פומפיה , מסיפים מעט רסק עגבניות, שום כתוש, שמן זית, מלח ואורגנו , ומערבבים, (כמויות בהתאם לטעם) . (את הרוטב הזה צריך למרוח מייד בתום ההכנה ישר על הבצק , אחרת זה מקבל מרקם של ג'לי) לדעתי - פיצה מחומרים ביתיים, בצק שמרים פשוט, עשויה כמו שצריך על אבן פיצה , יכולה להיות טעימה יותר מכל פיצה מסחרית.

יש לוח אבן מיוחד לאפית פיצות , קיבלתי פעם אחד כזה ביחד עם אופה פיצות של קנווד .

זו מין מרצפת גדולה עשויה מקרמיקה ששמים תחת הפיצה והיא מפזרת את החום . אבל אני לא יודע איפה קונים כזה , הפיצה על האבן יוצאת "חבל על הזמן" . אני מחפש כבר הרבה זמן לוח גדול יותר עבור תנור אפיה אחר . סוד נוסף לאפיית פיצות - במקום מים שמים בבצק מי סודה .

תודה אבי עם תצא עוד לוח כזה תודיע , תודה!

רוטב לפיצה

מרסקים עגבניה בשלה על פומפיה , מסיפים מעט רסק עגבניות, שום כתוש, שמן זית, מלח ואורגנו , ומערבבים, (כמויות בהתאם לטעם) . (את הרוטב הזה צריך למרוח מייד בתום ההכנה ישר על הבצק , אחרת זה מקבל מרקם של ג'לי) לדעתי - פיצה מחומרים ביתיים, בצק שמרים פשוט, עשויה כמו שצריך על אבן פיצה , יכולה להיות טעימה יותר מכל פיצה מסחרית.

תודה רבה לכולכם

מהתשובות שלכם עולה לי שאלה מה יש באבן שעליו אופים שהוא יותר טוב מתנור רגיל. אם מישהו יודע אז שיכתוב . בכל אופן ץודה לכולכם שעניתם. לילה טוב

יש לך כאן אתר שלם בנושא פיצה וגם פיצריות בתל אביב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר