מישהו מכיר מקום לאירוע (ברית) טעים ונעים?

אנחנו בחיפושים אחרי מקום לארח כ- 100 איש לברית, האיזור הוא טבעון חיפה ואפשר עד זכרון בנימינה. עשינו מסע טעימות וחזרנו לא מרוצים. אשמח על המלצה נורית

תגידו, מישהו יודע אם צל תמרים (או איך קוראים למסעדה ההיא באשדות יעקוב)

עושה גם אירועים והאם יש בה מקום ל- 100 איש? וחוץ מזה, האם לאף אחד כאן אין רעיונות למקומות שעושים אירועים באישור הצפון? מה עם אוקטגון? מישהו היה שם? כמה מקום יש שם? ובפישי? ובלימוזין - המסעדה? יפה שם??? ובמסעדה התאילנדית בנצרת עילית? זו שממנה נשקף נוף מדהים של של העמק והעיר? יש רעיונות למישהו? מישהו כאן מכיר את המצב בזכרון יעקב? ותודה מראש.

למסעדה קוראים "צל תמר" ואני לא בטוחה שעורכים שם אירועים אבל שווה לברר.

אני לא מוצאת את הכרטיס שלהם כרגע אבל הנה של שתיים אחרות, שוות מאוד לדעתי: חוות התבלינים בגלבוע - 04-6531093 "בלאק סטיר" בראש פינה - 04-6938366 אם אזכר בעוד, אעדכן. בהצלחה!

זהו! מה שהיה חסר לי זה חוות התבלינים בגלבוע.

כרמית סיפרה לי על הרעיון ועד שבאתי לרשום - שכחתי. מקום מקסים עם נוף מדהים. מאוד נעים לשבת. בהצלחה!

צל תמר - 04-6756688 שווה לברר

להבדיל בסוג האוכל (אך בהחלט ברמה) גם ב"סהרה" - צומת נין, עושים אירועים, (לא מוצאת את הטלפון) עוד שני מקומות שרק קראתי עליהם ולא מכירה אישית: "סוקרטס" מסעדה בניחוח צרפתי-איטלקי (עושים אירועים) 04-9833373 (בית שערים קריית טבעון) "פובנס בגליל" צרפתי כפרי, בית לחם הגלילית 04-9532266 וכאמור "חוות התבלינים" המקסימה. בהצלחה ומזל טוב

בוקר טוב, היית שם לאחרונה - נאמר, חודש-חודשיים (חוות התבלינים)?

לא. למה???

מה אתה רוצה לספר לנו מיכה???

מישהו מכיר מקום לאירוע (ברית) טעים ונעים?

אנחנו בחיפושים אחרי מקום לארח כ- 100 איש לברית, האיזור הוא טבעון חיפה ואפשר עד זכרון בנימינה. עשינו מסע טעימות וחזרנו לא מרוצים. אשמח על המלצה נורית

אפשר להתרחק קצת מחיפה לכיוון נהלל-האוקטגון ממש טעים ויפה

צל תמר - 04-6756688 שווה לברר

להבדיל בסוג האוכל (אך בהחלט ברמה) גם ב"סהרה" - צומת נין, עושים אירועים, (לא מוצאת את הטלפון) עוד שני מקומות שרק קראתי עליהם ולא מכירה אישית: "סוקרטס" מסעדה בניחוח צרפתי-איטלקי (עושים אירועים) 04-9833373 (בית שערים קריית טבעון) "פובנס בגליל" צרפתי כפרי, בית לחם הגלילית 04-9532266 וכאמור "חוות התבלינים" המקסימה. בהצלחה ומזל טוב

תודה תודה לכל ההצעות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר