22.08.02 | 20:55
איך מכינים חמינדוס ?
22.08.02 | 21:59

אז ככה, מכינים חמין מלוא הסיר ומחפשים דוס שישב עליו....

זה לבדיחה...אבל קרוב למציאות. כי החמינדוס האמיתיות הן ביצים שמבושלות בתוך החמין עד שהופכות חומות ורכות. תחליפים - מבשלים את הביצים לביצים קשות ומעבירים לפלטה חשמלית לבישול איטי לכל הלילה, מוסיפים למים שקית תה או קליפות בצל חומות. זה לא אותו הטעם אבל עד שתגיע עונת החמין מכינים כך.
22.08.02 | 22:11

או שאפשר...

לעטוף בנייר אלומיניום - להכניס לתוך סיר (בלי מכסה) - להכניס לתנור על חום של שבת - ולבשל כל הלילה - ככה, בלי מים.
22.08.02 | 23:18

על זה עוד לא שמעתי!

שאני אבין, לשים ביצים ככה בתוך סיר בלי מים ובלי כלום? לא לבשל מראש? ובשביל זה אני צריכה להדליק תנור לכל השבת? בחום הזה? לא יותר פשוט לבשל במים בתוך סיר עם המון קליפות של בצל??? ואולי גם שקית אחת של תה? או לחילופין לחכות לחורף ולטשולנט הראשון שיבוא... וואלה, יש למה לצפות...!
22.08.02 | 23:32

כן, תאמיני או לא.

כשאני מכינה ג'חנון - ככה התימניה אמרה לי לעשות. הביצים יוצאות חומות לגמרי - מבפנים ומבחוץ.
22.08.02 | 23:33

גם השיטה של אבי דורשת פלטה לכל הלילה - אין לי פלטה.

22.08.02 | 23:52

אז ככה, מכינים חמין מלוא הסיר ומחפשים דוס שישב עליו....

זה לבדיחה...אבל קרוב למציאות. כי החמינדוס האמיתיות הן ביצים שמבושלות בתוך החמין עד שהופכות חומות ורכות. תחליפים - מבשלים את הביצים לביצים קשות ומעבירים לפלטה חשמלית לבישול איטי לכל הלילה, מוסיפים למים שקית תה או קליפות בצל חומות. זה לא אותו הטעם אבל עד שתגיע עונת החמין מכינים כך.

ערב טוב, ליצן החצר....

22.08.02 | 23:57

כן, תאמיני או לא.

כשאני מכינה ג'חנון - ככה התימניה אמרה לי לעשות. הביצים יוצאות חומות לגמרי - מבפנים ומבחוץ.

ולא מתפוצצות? ישר על חום נמוך, מה 100 מעלות או יותר?

23.08.02 | 00:03

כבר אמרתי לך פעם שאת מָצְחִיקוּלָה? כן, בערך 100 מעלות, אולי קצת פחות - לא מדדתי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר