איפה קונים סלמון מעושן בתל-אביב?

אחרי שסגרו את בית הסלמון מול בלומפילד, וסגרו את ליבוביץ ברמה"ש, נותרו רק הסופרמרקטים, ובהם מוכרים סלמון מעושן באיכות בינונית ומטה במחירים של בין 90 ל-160 ש"ח לקילו. אולי מישהו יודע על מקום טוב באזרו תל אביב לקנות סלמון מעושן?

סלמון מעושן בתל אביב + הכוונה לבית מסחר לדגים שווה ביותר מבחינת איכות גבוהה ומחירים נמוכים

ובכן, בתל אביב שוב כרגיל, במעדניית חיים וצדיק רפאל. אבל אם מוכנים לצאת מרחק כמה דקות מתל אביב, באיזור התעשייה הישן בנתניה, אליו נכנסים מהכביש המחבר בין בית ליד לנתניה, פונים לאיזור התעשייה הנמצא דרומית לכביש, ברחוב הקדר יש בית חרושת לדגים. יש לו חנות קטנטנה, אבל עשירה בכל טוב הים, הסלטים, החמוצים וכל מה שרוצים (כן, גם קפואים). המחירים זולים ביותר, כל המעדניות הרוסיות קונות שם גם בסיטונאות. הם לא מקבלים כרטיסי אשראי, רק מזומן וצ'קים. איך מגיעים: אם נוסעים מכביש חיפה, עולים על המחלף לנתניה. פונים ימינה על הגשר ונוסעים עד הצומת הראשונה המרומזרת. פונים ימינה לאיזור התעשיה הישן של נתניה (איפה שנמצאת חנות מגה), מיד פונים שמאלה (רחוב הקדר) וממשיכים ישר. אחרי מוסכים בית המסחר לדגים נמצא בצד שמאל. החנות נמצאת מאחור, שם יש גם חניה קטנה. אני לא חסידה גדולה של דגים, אבל הבאתי סחורה משם לחברה שאוהת דגים, הכל נטרף. חוות הדעת היתה מצוינת. החמוצים שאני לקחתי היו מצוינים (זיתים סוריים מעולים), הקפואים היו זולים, והמעושנים מעולים. כן, יותר מחיים וצדיק רפאל. מצטערת ידידי. זו האמת. הטונה המעושנת היתה חלומית והסלמון גם. את זה גם אני טעמתי. שווה ביותר! השם: פרודג רחוב הקדר 23 אזור התשייה הישן נתניה 8846555-09 תבואו עם ציידנית, בחום הזה, ועם קרח!

אם אהבת את הסלמון של ליבוביץ יש דומה מאוד בהרצליה

ברחוס סוקולוב (אם באים מרמה"ש פונים שמאלה לרח' סוקולוב ובפינת הרחוב הראשון או השני יש חנות קטנה לדגים, חמוצים, גבינות וגם סלמון. מומלץ.

יולה את כאן! מה שלומך? long time no see! קבלי

בטח. שלומי טוב. קצת מאוכזבת. חשבתי שאגלה היום

מי מסתתרת אחרי הסמך נקודה. חיכיתי, חיכיתי, לצפצוף למטה, שריקה, קריאה, סימן קריאה. ונותרתי עם סימן שאלה.

תאמיני לי יולה מצבך טוב משלי....

אני נשארתי עם הנקודה בלבד... שברה את ליבי זאתי (ראי ההודעה מלמעלה).

האאאאא, מה את מאוכזבת? גילית בדיוק את כל האמת העירומה:

לא מסתתרת שם אף אחת. אין שם פשוט - כלום. ס. . ? (יולה - את פשוט גדולה. הצלחת להצחיק אפילו אותי)

תאמיני לי יולה מצבך טוב משלי....

אני נשארתי עם הנקודה בלבד... שברה את ליבי זאתי (ראי ההודעה מלמעלה).

. (=נקודה)

(והאם נפתח פה שוב את דיון הנקודה המפורסם? קצת חוזרים על עצמנו, לא?)

האאאאא, מה את מאוכזבת? גילית בדיוק את כל האמת העירומה:

לא מסתתרת שם אף אחת. אין שם פשוט - כלום. ס. . ? (יולה - את פשוט גדולה. הצלחת להצחיק אפילו אותי)

יולה, אל תאמיני לה. סתם רוצה לאחז את עיננו כדי שלא נגיע.

ואם אין שם אף אחד, מי יפתח לנו הדלת? מי ישים עצמו חולה כשנגיע? ומי יאפה לנו את הלחם? הבנת למה אין שם אף אחד. אל תפלי בפח יולה. יש גם יש! תאמיני לי! יש לי תחושת בטן עמוק בענין זה... בואי לקחת אותי על האופנוע, ונפליג דרומה, אנחנו כבר נמצא את הגברת (שרק לא תהיה לנו אדון בסוף....) אז לחכות למטה? מתי את באה?

. (=נקודה)

(והאם נפתח פה שוב את דיון הנקודה המפורסם? קצת חוזרים על עצמנו, לא?)

לא נופלים לבור הזה שנית.

אותנו לא יסדרו דיונים חוזרים. עכשיו הגיע שלב ההוכחות. אנחנו כבר נגיע ישר לאן שצריך. תסמכי עלינו... יולה, את מגיעה?

יולה, אל תאמיני לה. סתם רוצה לאחז את עיננו כדי שלא נגיע.

ואם אין שם אף אחד, מי יפתח לנו הדלת? מי ישים עצמו חולה כשנגיע? ומי יאפה לנו את הלחם? הבנת למה אין שם אף אחד. אל תפלי בפח יולה. יש גם יש! תאמיני לי! יש לי תחושת בטן עמוק בענין זה... בואי לקחת אותי על האופנוע, ונפליג דרומה, אנחנו כבר נמצא את הגברת (שרק לא תהיה לנו אדון בסוף....) אז לחכות למטה? מתי את באה?

זה לא גיברת - זה אדון.............?

עד כאן! גם לי יש גבולות, בכל זאת. אולי זה לא גיברת באמת (גיברת? אני? וואלה, לא מתאים) אבל זה ממש, אבל ממש - לא: אדון.

הוכחות בבקשה (תמונה אם אפשר, כתובת וטלפון - רצוי)

שלא לומר השם המפורש....

איפה קונים סלמון מעושן בתל-אביב?

אחרי שסגרו את בית הסלמון מול בלומפילד, וסגרו את ליבוביץ ברמה"ש, נותרו רק הסופרמרקטים, ובהם מוכרים סלמון מעושן באיכות בינונית ומטה במחירים של בין 90 ל-160 ש"ח לקילו. אולי מישהו יודע על מקום טוב באזרו תל אביב לקנות סלמון מעושן?

סלמון נפלא

בשוק הכרמל, הרחוב שבהמשך כמעט ישיר לרח' רמב"ם, צמוד למכולת הסינית, שני אחים דתיים עם סלמון וטונה נפלאים, כך גם שאר המעושנים והכבושים. בתאבון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ,
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר