10 טיפים שיכינו אתכם לאירוע הקרוב | עופר שף

אירועים חברתיים זה כיף. כולם אוהבים לסמן ביומן שלהם את התאריך שבו הם יפגשו את כל החברים והמשפחה לערב שמלא בצחוק, אוכל טוב והכי חשוב- אווירה נעימה. בפועל, פתאום צצות להן עשרות קבוצות וואטסאפ שונות שמנסות להחליט על נושא האירוע, מי יוזמן, מה נאכל, איפה ומתי. מארגני האירוע נכנסים למצב קטטוני בו הם מנסים לגרום לכולם להרגיש רצויים ושיהיה להם מה לאכול תוך כדי הדיפת הערות חפות מפוליטיקלי קורקט מצד אמא/ סבתא/ דוד (השלם את החסר). לפני האירוע ניתן לסמן לפחות 8 תסמינים שונים של התקף חרדה ואם זה לא מספיק- באירוע עצמו אנחנו מוצאים עצמנו מתרוצצים מצד לצד בניסיון לספק את גחמותיהם של כל האורחים. כן, אירועים חברתיים זה כיף, אבל תלוי את מי שואלים.

לכן ריכזנו עבורכם 10 טיפים שיכינו אתכם לאירוע הקרוב שישאירו אתכם רגועים, שבעים ומעל לכל- ללא שום התקפי פאניקה בלתי רצויים:

1. אם אין אני לי- אז אחרים יעזרו- אם אתם חלק מרוב האוכלוסיה, אתם לא נוטים לבשל סעודות ומשתים בכל שני וחמישי, רחוק מזה. עדיין יש לכם סיוטים מהפעם ההיא שניסיתם להכין סושי לבד וכבר נשבעתם לא לחתוך שוב בצל חיי בחיים. אז למה שתכניסו אתכם לצרה הזו שוב?! כאשר מזמינים אורחים הביתה לרגל אירוע, חשוב מאוד שגם אתם תהינו מהאירוע ותהיו מסוגלים לשבת בנוחות עם המוזמנים- זו הרי מטרת האירוע לא? עשו לעצמכם טובה ותקראו למקצוען צד ג׳ שיעזור לכם עם היום המיוחד. שפים פרטיים ומפיקי אירועים יספקו לכם את הפיתרון המושלם. שגר ושכח. הם דואגים לכל, אתם רק דואגים ליהנות.

2. היום והשעה לא באמת משנים משהו- חלק נכבד מההכנות לקראת האירוע מתחיל במציאת היום והשעה המושלמים. 30 אורחים יתנו לכם 60 תאריכים שונים. לכל אחד יש התחייבות קודמת שהוא פשוט לא יכול לבטל (לרוב מדובר בתור למספרה או משחק כדורגל חשוב) אל תיכנסו אפילו למשבצת הזו. אי אפשר לרצות את כולם. במידה רבה, אפילו האורחים לא יודעים מה הם רוצים. צריך לדעת אילו החלטות מקבלים כחלק מקבוצה ואילו החלטות מארגני האירוע מקבלים. כאשר פותחים את מועד האירוע כשאלה לכל האורחים, אתם בעצם הופכים שאלה קטנה לבעיה רצינית. כשאתה אורח, אתה לא רוצה להיות אחראי על כלום. גם לא על התאריך. הכי קל זה לבחור יום מסויים במהלך השבוע (ראשון, שלישי וחמישי נחשבים לימים טובים כי מהווים לעוגן וחוצים את השבוע נפלא) ולאחר מכן, פותחים את היומן ומסמנים שני תאריכים אפשריים- כאשר תדברו עם מפיק האירוע שלכם (מפעיל, שף פרטי וכדומה) יהיה לכם יותר קל לסגור תאריך שנוח גם לכם וגם למפיק. והופ, חסכתם לעצמכם לפחות שבועיים של שיחות עד אמצע הלילה עם הדודה מבאר שבע על תחזית מזג האוויר בשלושת החודשים הקרובים.

3. אוכל טוב זה אוכל שכולם מתחברים אליו- נכון, זה מגניב להפיק אירוע בסימן של דגי טונה זהי חוטם, אך המציאות מראה אחרת. המון אורחים שווה המון בעיות קולינריות. אחד צמחוני והשניה טבעונית. זה לא אוכל דגים וההוא שונא כוסברה. ככל שהאירוע שלכם יספק תפריט יותר נרחב, כך יפחת הסיכוי שהאורחים שלכם לא ימצאו מה לאכול. ארוחות נישה זה טוב ויפה, אבל תפריטים מוכנים מראש של השף נבנו בצורה כזו שכולם ימצאו מה לאכול.

4. יותר זה היותר החדש- כאשר פונים לשף פרטי, ישר עולה לראש תמונה של שף עגלגל עם מבטא צרפתי ומבט יוקד בעיניים שמגיש לכם עד לצלחת מנת פיוז׳ן זעירה. כמובן שכל מנה כזו שוות ערך לדירת שני חדרים בבאר שבע ולכן כמות המוזמנים לאירוע שלכם יורדת בצורה דראסטית. אז זהו, שלא. תתפלאו לגלות ששפים מעדיפים לערוך אירוע לכמות של 30 אנשים מאשר ל-3. כאשר בונים מטבח נייד באמצע החצר או בפינת הסלון בבית הלקוח, יותר קל לבשל לכמות יחסית גדולה של אנשים מאשר לך ולבת הזוג. חומרי הגלם יורדים בעלות וכמות המנות עולה. היחס הוא בערך כך: ארוחה זוגית- 1500 שקל (750 לאדם) אירוע ל-25 אנשים- 2900 שקל ( פחות מ-120 שקל לאדם!!)

5. אין חכם כבעל ניסיון- שפים פרטיים הפכו בשנים האחרונות למוצר חובה בכל אירוע. הם מעניינים, כריזמתיים וכמובן, מקים אוכל טוב! ביחס ישיר לכך, כמות ה״שפים״ שתוכלו למצוא כיום עולה גם היא. אל תתפשרו על מחיר או הרגשה. עדיף לשלם כמה מאות שקלים יותר ולקבל חוויה של פעם בחיים משף מקצועי מאשר חוויה חד פעמית של שף שרלטן. שאלו על כמות הניסיון של אותו שף ובקשו מכתבי המלצה ותודה.

בין אם אתם חוגגים יום הולדת, 25 שנות נישואים- אל תשכחו ליהנות. ההחלטה על אירוע חברתי נובעת מתוך רצון ליהנות ולשמוח. בדיוק כפי שאתם מזמינים שרברב לבעיות האינסטלציה שלכם, כדאי שתקראו לשף כאשר אתם רוצים אוכל טוב. יש מגוון נרחב של סוגי אירועים ותפריטים. סדנה פעילה, הופעה, קרב סכינים והזרוע עוד נטויה. חפשו את השף שמציע את כל השירותים האלה וספרו לו קצת על טיב האירוע ומידע כללי על האורחים, הוא יצליח לכוון אתכם לבחירה המושלמת.

לעוד מידע אודות סוגי תפריטים ואירועים לחצו כאן

כנסו לאתר שלנו, ותוכלו לדבר עם הבנות הכי שוות הכי סקסיות, והכי כוסיות בארץ, שיחות סקס, שיחות למבוגרים, ושיחות אירוטיות, כנסו לאתר שלנו http://sexycalls4you.com/

(1) היי אני נטלי אני חולה על סייבר סקס בטלפון, אני אוהבת גברים סקסיים וחרמנים, לא יכולה בלי סקס, תתקשר אלי 1919-121-936 שלוחה 1, נטלי

(2) מה קורה מאמי? אני דנה מילפית סקסית עם ישבן ענקי, מחכה לשיחה ממך, רוצה שתגמור על התחת הסקסי שלי 1919-121-936 שלוחה 2, דנה

(3) היי אני יסמין אני אוהב להזדיין במקלחת, חולה על אנאלי ואוהבת להסתובב ערומה בבית תמיד, תתקשר אליי, אני גרה לבד 1919-121-936 שלוחה 3, יסמין

(4) היי אני סיוון אני מתה על סקס בעבודה, תתקשר אליי ואני מגיעה עד אליך למשרד ומבטיחה לך שלא ישעמם לך 1919-121-936 שלוחה 4, מיטל

(5) היי אני מיטל אני חולה על שמנים ועל רטוב, אני מורחת את עצמי בשמן ואני אתן לך חוויה סקסית ורטובה 1919-121-936 שלוחה 5, סיוון

(6) רווית יודעת לפנק ולהעמיד את הזין, אני חולת סקס ומציצות תתקשר אלי ואני מבטיחה לך מציצה שלא תשכח בחיים! 1919-121-936 שלוחה 6, רווית

(7) היי אני שרית, אני מתה על אנאלי וגמירה בפנים תתקשר אלי מאמי ואני שלך 1919-121-936 שלוחה 7, שרית

(8) בתנאי אחד שאם אתה מפסיד אתה נשאב לה לתחת! 1919-121-936 שלוחה 8 ספיר

(9) אתה אוהב סאדו? אוהב משחקי שליטה? תתקשר למלכה שירין והיא תדאג שאתה תיהיה העבד הכי נאמן שלה, אתה תגמור מהנאה 1919-121-936 שלוחה 9, שירה

(10) היי מאמי אני סימה, יש לי תחת ענק כמו שאתה רואה בתמונה! אני מתה על אנאלי ועל מציצות תתקשר אלי 1919-121-936 שלוחה 10, סימה

(11) היי מאמי היי אני מרינה אני סקסית לטינית שיודעת לעשות את העבודה, ולהעמיד את הזין שלך עד שהוא ישפריץ בלי הפסקה 1919-121-936 שלוחה 11, מרינה

(12) היי אני אנה רוסיה חרמנית מתה על סקס, תתקשר אליי אני מבטיחה להעמיד לך את הזין כמו שבחיים שלך לא עמד לך! 1919-121-936 שלוחה 12, אנה

הכניסה לאתר היא מגיל 18 ומעלה, אם הקידומת והמספר 1919 חסומים לך עליך להתקשר לחברת הסלולר שלך ולבקש מהם לפתוח את השירות ולהסיר את החסימה של הקידומת 1919, פתיחת החסימה היא בחינם וללא עלות.

(1) לקוחות אורנג - יש להתקשר למספר 1-800-800-054 או 03-9054054 או 03-9054888 
(2) לקוחות פלאפון - יש להתקשר למספר 166* או למספר 1800-050-166 או למספר 050-7077766 
(3) לקוחות מירס - יש להתקשר למספר 166* או למספר 053-7575757 או למספר 057-7575757 
(4) לקוחות רמי לוי - יש להתקשר למספר 076-8888600 או למספר 123* או למספר 02-5337286 
(5) לקוחות בזק - יש להתקשר למספר 199 או 03-7278166 או 03-7278199 
(6) לקוחות סלקום - יש להתקשר למספר 1-800-052-052 או *166 או *123 
(7) לקוחות הוט מובייל - יש להתקשר למספר *053 או 053-5003000 או 1-800-800-053
(8) לקוחות גולן טלקום - יש להתקשר למספר *0058 או למספר 1800016058 או למספר 1700016058

חייג אליי לשיחת סקס, שיחות סקס אירוטיות,שיחות סקס בטלפון, שיחות אירוטיות, צ'ט סקס,שיחות אירוטיות, שיחות סקס בפורטל סקס,שיחות סקס לייב בטלפון,שיחות סקס חי,סייבר סקס בטלפון,שיחות אירוטיות חמות‏,התקשר שיחות סקס,שיחות סקס - סקס בטלפון,שיחות ארוטיות - שיחות סקס,הכרויות בטלפון,שיחה ארוטית,שיחות חיות,טלפון סקס חי וחם,שיחות אירוטיות וגם שיחות סקס,שיחות ארוטיות וסקס בטלפון‏,טלפון סקס חי וחם,סקס בטלפון,שיחות אירוטיות וגם שיחות סקס,שיחות סקס בטלפון - עם ישראליות חרמניות,שיחות סקס בטלפון - עם ישראליות רטובות,שיחות אירוטיות - עם ישראליות רטובות,שיחות אירוטיות - עם ישראליות חרמניות,שיחות סקס מחרמנות,שיחות אירוטיות ושיחות סקס לוהטות,שיחות למבוגרים,הכרויות בטלפון,שיחות ארוטיות טלפוניות,שיחות 1919 סקס,שיחות 1919 אירוטיות,שיחות בטלפון 1919 אירוטי,שיחות 1919,הכרויות סקס,הכרויות סקס בטלפון,הכרויות אירוטיות בטלפון,הכרויות דיסקרטיות בטלפון,סקס אונליין,סקס ישראלי,סקס,סקסי ישראל,ישראליות סקסיות,ישראליות כוסיות,שיחות ארוטיות,סקס ישראלי,סקס חי,סקס חינם,מצלמות סקס,סקסית,סקסיות,כוסיות,כוסית,הכרויות סקס,הכרויות דיסקרטיות,קשר עם תמיכה,מחפשת תומך,מחפשת קשר דיסקרטי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר