03.12.12 | 19:58

שלום. לכל המלעיזים ברגע זה אני מכין מרק כזה  מתכון  3 שני שום  1כף מלח  רבע בצל קצוץ  2כפות  שמן כמובן לטגן את הבצל והשום  לאחר מכן להוסיף  ליטר וחצי עד 2 ליטר למישה רוצה להוסיף לפת שזה בריא מאוד קוביות קטנות מאוד יש להוסיף מרק עוף  חצי כף  או יותר לפי הטעם כמובן  קמצוץ של כמון  וגם כורכום וגם פלפל שחור להוסיף את הלפת  עד שזה  רוטח ומבשיל לאחר מכן להוסיף כוס סולת בהדרגה ולבחוש   תמיד  לאחר שהסולת נעסה סמיך יש  להוסיף או כוסברה או פטרוזליה או ביחד ...וזה עכשו מוגש באהבה בשולחן .לכל מישה הזקיר לי את המרק  של אימא...תודה רבה..

03.12.12 | 19:58

שלום. לכל המלעיזים ברגע זה אני מכין מרק כזה  מתכון  3 שני שום  1כף מלח  רבע בצל קצוץ  2כפות  שמן כמובן לטגן את הבצל והשום  לאחר מכן להוסיף  ליטר וחצי עד 2 ליטר למישה רוצה להוסיף לפת שזה בריא מאוד קוביות קטנות מאוד יש להוסיף מרק עוף  חצי כף  או יותר לפי הטעם כמובן  קמצוץ של כמון  וגם כורכום וגם פלפל שחור להוסיף את הלפת  עד שזה  רוטח ומבשיל לאחר מכן להוסיף כוס סולת בהדרגה ולבחוש   תמיד  לאחר שהסולת נעסה סמיך יש  להוסיף או כוסברה או פטרוזליה או ביחד ...וזה עכשו מוגש באהבה בשולחן .לכל מישה הזקיר לי את המרק  של אימא...תודה רבה..

04.12.12 | 14:58

emo_127.png

לעוד הורדות ומדריכים לפוטושופ כנסו:
אתר: pohotoshop 4U

YouTube

פייסבוק

09.01.13 | 16:54

המתכון שלי שונה ,שמים בסיר שמן כף וחצי מוסיפים שום קתוש מצהיב להוסיף 2ליטר מיים 2 כפות כוזברה כף פפריקה כפית שטוחה מלח כשהכל רותח להוסיף בהדרגה כוס חד פעמי של סולת תוך כדי ערבוב 2-3 דקות. תאמינו לי ליום גשום תענוג.

11.01.17 | 12:16

מרק סולת, כף אחת שמחזירה לילדות הנהדרת והחורף הקר

אין לי מילים מיותרות להסביר מה המרק הזה מזכיר לי ואיזה תחושות עולות בי כאשר הוא מוגש על השולחן, הפתרון היחיד שמצאתי הוא לשתף אותו איתכם .

מוגש באהבה!

מצרכים:

3-4 שיני שום כתושות

צרור כוסברה קצוץ

3 כפות שמן

מלח

ליטר מים

פלפל

כפית וחצי כמון

1כף מרק עוף

2 כוסות סולת

אופן ההכנה

מרתיחים ליטר מים עם שום,כוסברה,כורכום, מרק עוף, ושמן

מוסיפים סולת בהדרגה לנוזל הרותח,על מנת של יוצרו גושים.

מערבבים היטב ומבשלים בערך כ10 דק עד מרקם אחיד וסמיך בתאבון

21.02.17 | 19:42

תודה רבה על התגובות, יש לציין שיש כמה דרכים להכין את המרק, כל דרך טעימה ומיוחדת.

המשך ששבוע נהדר

מאור גנון-מנהל פורום אוכל

"כמה יגיעות יגע אדם הראשון עד שמצא פת לאכול: חרש, זרע, וקצר, ועמר, ודש, וזרה, וברר, וטחן, והרקיד, ולש, ואפה, ואחר כך אכל.

ואני משכים ומוצא כל אלו מתוקנין לפני"

לעוד מתכונים בקרו בבלוג: "עממי" מתכונים של אמא

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר