רעיונות לאירוח מרשים במעט עבודה

כל אחת יכולה להביא מגש מהמם שיקצור תשואות והתפעלות. לא צריך לדעת לבשל, לא חייבים לעבוד קשה או להוציא הרבה...

הנה כמה רעיונות שאספתי ברשת להמחשת העניין:

Internet Mom

מקטלגת את הרשת

http://www.internet-mom.com/

רעיונות מקסימים.

תודה ששיתפת.

תודה על הרעיונות נשמע מרשים.

ניקוי ספות

הי!

ואוו נראה מעולה, תודה על הרעיונות! האמת שלאחרונה האירוח האהוב עלינו במיוחד הוא ארוחת בשרים טובה. לפני כמה חודשים קניתי גריל גז חדש באתר של באלקו, ואני יכול לומר לכם שזאת היתה אחת הקניות הטובות שעשיתי. אין ספק למי שאוהב לאכול בשרים טובים, ונהנה גם הכין, שמדובר ברכישה מצוינת וכדאית, ובמחיר נוח לכיס. אנחנו אוהבים לארח המון חברים ומשפחה, והאירוח הופך להיות הרבה יותר טעים, קל ונוח. קצת בשאים על האש, סלטים, תוספות, ויש אחלה ארוחה. 

תהנו!

הי

איזה יופי שך רעיונות, מקסים, תודה רבה. אני מאוד אוהב לארח ולארגן לא מעט מסיבות ואירועים אצלי בבית. לרוב אני מכין את הכיבוד באופן עצמאי כי אני נהנה מכך, אבל הרבה פעמים אני מקל את העבודה מעט, במיוחד אם מתוכננים להגיע הרבה מאוד אורחים, ומזמין שירות של אספקת כריכים לאירוע, על מנת להיות בטו שיהיה מספיק לכולם. בלינק תוכלו למצוא שירות מומלץ מאוד.

וואי באמת אחלה רעיונות אהבתי ממש! במידה ותרצה לשמוע על מעשנות בשר ובמיוחד מעשנת הבשר של החברה המובילה טרייגר

הייתי ממליץ מאוד להכנס לאתר שלנו בבטר ולהתרשם ממגוון המעשנות בשר שיש לנו שם במחירים ממש משתלמים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר