בצק לפאי -פשטידה לפסח

עדיין רחוק הפסח אבל חייבת להכין כמות לא מבוטלת של פשטידות לפסח לבר המצוה של נכדי. מי יכול לעדכן אותי במתכון טוב שמתאים כמובן למגבלות הפסח לבצק שניתן גם להכינו ולהקפיא ותו תודות

הצעות לפסח....

פאי בצל מפורום בישול לילדים בתפוז. מעתיקה ויש גם קישור. פאי בצל - *מתאים לפסח* - חב` ויטה 04/04/09 09:44 מאת: ira m פאי בצל - *מתאים לפסח* - חב` ויטה 3 כפות קמח מצה 1/2 1 ק"ג בצל לבן פרוס לפרוסות דקות מרגרינה לשימון התבנית 3 כפות אבקת מרק בצל 2 כפות קמח תפוחי אדמה 3 ביצים 1/2 כפית פלפל לבן 1/4 כוס שמן זית לטיגון הבצל משמנים תבנית פאי בקוטר 26 ס"מ, ומקמחים בקמח מצה את פני התבנית והדפנות. מחממים במחבת את השמן ומטגנים את הבצל עד לגוון זהוב. מסירים מהאש ומקררים. מוסיפים לבצל את הביצים, אבקת המרק, קמח תפו"א ופלפל לבן. מערבבים היטב לתערובת אחידה ויוצקים אל התבנית. אופים בתנור בחום של 180 מעלות במשך 30-40 דקות. וכדי לראות אם זה מוכן, נועצים קיסם במרכז הפאי ואם הקיסם יצא יבש סימן שהפאי מוכן. הערות (monday): אני הוספתי אל הפאי פטרוזיליה קצוצה גם למען צבע וגם למען טעם כמובן ויצא יאמי יאמי.. בדפים מפורום האוכל של אורט ראיתי הודעה שכתוב בה: "בכל מתכון של פשטידה אפשר להמיר את הקמח בקמח מצות או קמח תפ"א". יש לי מתכון ל"פיצה רושטי" לפסח, אבל זה עם תפוחי אדמה כך שאני חושבת שלא כדאי להקפיא. אם תרצי את המתכון - אקליד אותו. בנוסף ראיתי הודעה על מעקוד - מחמאר שזה גם מתאים לפסח - אבל שוב, לא מתאים להקפאה. רעיה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר