כרובית סינית?

כרובית סינית?

בקשה מיוחדת: פעם פעם מצאתי כאן מתכון מוצלח ביותר לכרובית בתיבול "סיני". המתכון אבד,כנראה בין מעברי הדירות חזרתי כדי למצוא אותו אבל אני רואה שאין לפורום תיבת חיפוש. מי מהוותיקים זוכר את המתכון או המקור למתכון, או אפילו טיפ לחיפושים בפורום?

יש לי מתכון לכרובית סינית של ניצי ז"ל אם לזו הכוונה הנה המתכון

להיט כרובית סינית מטוגנת 500 ג' כרובית 2 כפות קורנפלור 1 ביצה טרופה 3 כפות קמח ½ כף אבקת אפיה ½ כפית מלח ¼ כוס שמן לרוטב 2 כפות שמן שומשום 1 כף ג'ונג'ר מגורר ¼ כוס (60 מ"ל) בצל ירוק ¼ כוס מים 2 כפות חומץ אורז ¼ כוס (60 ג') סוכר 1 כף קורנפלור 1 כף רוטב סויה 2 כפות רוטב צדפות 2 כפות קטשופ בצלים ירוקים פרוסים לקישוט אופן הכנה: לחלק את הכרובית לפרחים. לטבול בקורנפלור. לטרוף את הביצה קמח אבקת אפיה ומלח. לטבול בתערובת את פרחי הכרובית. לחמם שמן ולטגן את פרחי הכרובית המצופים. לטגן במשך 3 דקות עד הזהבה. להוציא, להספיג ולשמור חם בצד. לשים את שמן השומשום, טבעות הבצל הירוק, הג'ינג'ר בסיר קטן. לחמם על אש בינונית במשך 5 דקות. להנמיך את האש, להוסיף את חומץ האורז, הסוכר, ולערבב עד שהסוכר נמס. בינתיים, לערבב את הסויה עם הקורנפלור ולהוסיף לסיר ביחד עם הקטשופ ורוטב הצדפות ולהסמיך תוך חימום על אש בינונית ? 2 דקות בערך. להחזיר את פרחי הכרובית לחימום בתוך הרוטב, ולהגיש עם הרבה אורז לבן.http://lesgourmandisesdisa.blogspot.com/2008/12/crevettes-gnral-tao.html הערות שלי: הגשתי בפני עצמו, ללא האורז הלבן. התגלה כנשנוש הכי ממכר. קר חם, תמיד טעים. טיגנתי את פרחי הכרובית מראש, ושמרתי לחימום בתוך הרוטב. יצא נפלא. הערות: מקור המתכון: ני צי - פורום אוכל ואלה הופק על-ידי תוכנת מטעמים 2001 גרסה 1.1.2

תודה רבה פנינה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר