שנה טובה לכולם

שנה טובה לכולם

לפני שאני טובע בפרודוקטים, ולפני שהטייגר מטביע אותי בחריימה, ורגע לפני ששמני יברך על הרימון, אאחל לכולם שנה טובה ומתוקה, בטח טובה יותר מזו שהיתה. שהיא, שהיתה, זאת אומרת, אם נודה על האמת, לא היתה כ"כ קלה. ושניה לפני שאברח: ניצי חברתי - את חסרה לי תמיד. אפשר לאכול.

בדיוק עכשיו....חשבתי על התמונות מראש השנה שניצי העלתה,

אחת ההודעות האחרונות של ארוחת החג שילדיה הכינו. חשבתי על המשפחה הנפלאה הזו ליד שולחן החג. ראש השנה הראשון ללא ניצי. מכל הלב מאחלת לכל משפחת גרי, שנה טובה. שנה טובה לכל באי הפורום.

מצטרפת לברכה למשפחת גרי,בחג הזה...שתהיה לכם שנה טובה,בריאות טובה ואהבה.רק אהבה...חושבת על ניצי ועליכם בתכיפות. שנה טובה לחברי הפורום

שנה טובה לכולם

לפני שאני טובע בפרודוקטים, ולפני שהטייגר מטביע אותי בחריימה, ורגע לפני ששמני יברך על הרימון, אאחל לכולם שנה טובה ומתוקה, בטח טובה יותר מזו שהיתה. שהיא, שהיתה, זאת אומרת, אם נודה על האמת, לא היתה כ"כ קלה. ושניה לפני שאברח: ניצי חברתי - את חסרה לי תמיד. אפשר לאכול.

שנה טובה וחג שמח לכולם!!!!

בתנור שוק טלה ענקית , בסירים נתח כתף בקר, אורז וסלטים! מתנור האפיה יצאו לחמי שאור כוסמין מ-ד-ה-י-מ-י-ם ! שנה טובה וטעימה !!

מצטרפת לברכה למשפחת גרי,בחג הזה...שתהיה לכם שנה טובה,בריאות טובה ואהבה.רק אהבה...חושבת על ניצי ועליכם בתכיפות. שנה טובה לחברי הפורום

כן

זה כל מה שסך הכל דורשים ממך. לא קשה לקרוא הוראות פשוטות ולבצע.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר