מתכון לכיסונים עם תפוח אדמה

אשמח לקבל מתכון שנוסה ומומלץ היה לי והלך יחד עם המחשב

שכחתי לציין - שזה מיועד למרק של ראש השנה

מתכון טוב ומנוסה לקעפלאך/וורניקעס

כיסונים (קרעפלאך או וורניקעס) / פנינהט, מפורום האוכל ב YNET זה הבצק שאני משתמשת כבר שנים והוא פשוט נפלא הוא רך רך וכיף לאכילה ולעבודה ניסיתי כמה פעמים להחליף בבצקים אחרים לפי המלצות כאן ותמיד התאכזבתי וחזרתי לבצק שלי היום עשיתי בו כמה שינויים קטנים (החלפתי מרגרינה בשמן קנולה והורדתי מעט מכמות המים) כרגיל יצא נפלא. אני מכינה תמיד כמות כפולה של בצק ואם נשאר בצק (כמו היום תמיד מוצאים במה למלא) 2 כוסות קמח 3/4 כוס מים 1/2 כוס שמן 1 חלמון ביצה מעט מלח שמים בקערה כוס וחצי מהקמח ושומרים חצי כוס קמח בצד מביאים לרתיחה את השמן והמים והמלח, שופכים על הקמח ובעזרת כף עץ מערבבים כ-2 דקות מכסים במגבת רטובה ומניחים בצד עד שמתקרר לדרגת פושר. מוסיפים את חלמון הביצה ומערבבים, מתחילים להוסיף את חצי כוס הקמח הנוספת, הבצק צריך להיות מאד רך אך לא דביק. מכסים את הקערה ונותנים לבצק להתקרר לגמרי כחצי שעה, בנתיים הוא גם מתגבש. אני פותחת אותו לעלה בעזרת מכונת פסטה אבל כמובן שאפשר גם בעזרת מערוך רק צריך לקמח היטב את המשטח והמערוך. אני משתמשת בכוס בקוטר 8 ס"מ למילוי ורניקס אני משתמשת בפירה תפוחי אדמה שלתוכו אני מכניסה המון בצל מטוגן עד שחימות יחד עם השמן שלו מלח ופלפל שחור.

הבוקר הכנתי ממתכון בצק רבוך של אלי לנדאו.

בצק מעולה, רך גמיש במידה וגם השוליים צמדים היטב ללא צורך בחלמון או מים. לבצק: 2 כוס/ות קמח 1 כף/ות מלח 2 חלמונים 1 כף/ות שמן זית מכינים בצק רבוך: מביאים לרתיחה כוס מים יחד עם כפית מלח. מסירים מהאש ומוסיפים בבת אחת כוס קמח. מערבבים נמרצות ומעבירים את הבצק (שניראה בינתיים כמו צבר גושים) למשטח עבודה. מוסיפים כוס קמח נוספת ומתחילים ללוש נמרצות. תוך לישה, מוסיפים שני חלמונים וכף שמן זית ממשיכים ללוש עד שמתקבל בצק רך וגמיש. מכינים את הקרפלך: מרדדים את הבצק, קורצים עגולים (הכי פשוט בעזרת כוס רגילה), מניחים במרכז כל עיגול כפית נדיבה של מילוי וסוגרים את העיגול. מתקבל קרפלע בצורת חצי סהר. את הקרפלך האלה מבשלים במרק מדולל בהרבה מים מומלחים קלות. מבשלים אותם כמובן בקבוצות. נותנים להם לצוף, ממשיכים בבישול עוד דקה וזהו. הערות: נאלצתי להוסיף עוד חצי כוס קמח כדי שלא יהיה דביק. את שמן הזית החלפתי בשמן חמניות. מלית: בישלתי תפוד גדול במי מלח עד לריכוך. ב2 כפות שמן חמניות טיגנתי בצל (גדול, חציו למלית הבשר) קצוץ עד לצבע חום ענברי. מעכתי את התפוד לפירה, הוספתי את הבצל המטוגן. מלח פלפל וזהו. כמות הבצק הספיקה ל 40 קרפלך. המלית לחצי הכמות כי חצי נוסף מילאתי בעוף צלוי טחון.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר